Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са темите, обсъждани във форума?
Какви са някои от симптомите, обсъдени във форума?
Какви са препоръките за изследвания и лечение на проблеми със зачеването?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са темите, обсъждани във форума?
-
Какви са някои от симптомите, обсъдени във форума?
-
Какви са препоръките за изследвания и лечение на проблеми със зачеването?
-
Какви преживявания се споделят във форума?
-
Какво представлява TSH и какви са нормалните стойности за естествено забременяване?
Пожелавам ти леко и безпроблемно бременеене
Днес моя мъж прави отново спермограма ,2 месеца след първата. Ходих да му взема резултата .Няма подобрение ,напротив влошена е !Заключението е oligoasthenoteratozoospermia .Прегледа при андролог е чак в петък.Прегледите са в Майчин Дом Варна ,както и изследванията в тяхната лаб.Жената от лабораторията директно ми каза ,че сме за Ин витро ..да решим и ако иска да ни запише.Ин витрото струвало 5-6хил лв...Изравни ме със земята ..щях да припадна ,разтреперих се ,немога да спра да плача...Първото ни дете стана след 6м опити.Никой не знае дали и тогава са били такива показателите ,или за 4год са се влошили.Знам ,че тук има доста жени ,които са наясно с много неща и които са се сблъсквали с огромен брой проблеми,затова бих искала да ме посъветвате - да отидем ли да пуснем в друга лаб ...какво да предприемем,да се доверим ли на едно единствено мнение ?