Пролетта показва новите кокичета, в темата ще са бременни всички момичета! Бебеправене Тeма 336

  • 43 263
  • 732
# 630
 Miiims277,  направете си консултацията с андролога,той ще ви обясни всичко точно .Не е работа на''жената в лабораторията'' да поставя диагнози и да назначава лечения и т.н..Понякога нещата не са толкова черни ,колкото изглеждат. Бройката и подвижността могат да се повлияят  Peace
Ние правихме СГ на ММ в Ин Витро Център(провинциален).Излезе лоша и лаборантката директно без много приказки  ни прати за среща с репродуктивен специалист за АРТ. Повторихме на друго място и ММ живя близо месец с мисълта че е стерилен,а вече имахме едно дете и още една бременност. И втората не беше цвете,но до репродуктивен и АРТ не сме стигали  Peace 


Спазихте ли всички условия за СГ?Надеждно ли е мястото,където сте я правили?
Виж целия пост
# 631
Страхотни новини - страхотни поводи за усмивки в мрачните дни ! Честито на бременните мамчета Heart Днес моя мъж прави отново спермограма ,2 месеца след първата. Ходих да му взема резултата .Няма подобрение ,напротив влошена е !Заключението е oligoasthenoteratozoospermia .Прегледа при андролог е чак в петък.Прегледите са в Майчин Дом Варна ,както и изследванията в тяхната лаб.Жената от лабораторията директно ми каза ,че сме за Ин витро ..да решим и ако иска да ни запише.Ин витрото струвало 5-6хил лв...Изравни ме със земята ..щях да припадна ,разтреперих се ,немога да спра да плача...Първото ни дете стана след 6м опити.Никой не знае дали и тогава са били такива показателите ,или за 4год са се влошили.Знам ,че тук има доста жени ,които са наясно с много неща и които са се сблъсквали с огромен брой проблеми,затова бих искала да ме посъветвате - да отидем ли да пуснем в друга лаб ...какво да предприемем,да се доверим ли на едно единствено мнение ?

Miiims277, миличка няма нужда от сълзи, повярвай ми. Тези във Варна хич им нямам доверие, толкова алчни ми се видяха. Там бяхме на андролог и ние, на мъжа ми диагнозата е астенотератозооспермия, лекуваме я с добавки. Мен веднага ме подхванаха, изиграха ми един театър, че специално за мен щяла да изчака някаква докторка, на която и била свършила смяната и  искаха веднага да ме приемат за цветна снимка, да ходя при тях за фоликулометрия, а аз ние не сме от Варна. После като си бях про моята ендокриноложка (която е и репродуктивен специалист и е работила в такава клиника) ме успокои и ми каза да не бързам с тези клиники, понеже знаела номерата им. Изписа и на мен и на мъжа ми добавки, с които да подпомогнем зачеването. Дано да стане. Думите й бяха, че клиниките чакат и няма да избягат и е права. Аз все пак записах час за Надежда в София за първичен преглед, но така или иначе, докато ми се обадят ще правим опити, пък дано да не стигнем до там. Така, че аз хич не им вярвам на тезии в Майчин дом ...
Виж целия пост
# 632
Miiims277,  направете си консултацията с андролога,той ще ви обясни всичко точно .Не е работа на''жената в лабораторията'' да поставя диагнози и да назначава лечения и т.н..Понякога нещата не са толкова черни ,колкото изглеждат. Бройката и подвижността могат да се повлияят  Peace
Ние правихме СГ на ММ в Ин Витро Център(провинциален).Излезе лоша и лаборантката директно без много приказки  ни прати за среща с репродуктивен специалист за АРТ. Повторихме на друго място и ММ живя близо месец с мисълта че е стерилен,а вече имахме едно дете и още една бременност. И втората не беше цвете,но до репродуктивен и АРТ не сме стигали  Peace 


Спазихте ли всички условия за СГ?Надеждно ли е мястото,където сте я правили?
В Майчин Дом Варна .Там имахме час при Андролог и там мина всичко останало. И аз мисля ,че не и е работа и се очудих ,когато директно ми каза ,че сме за Ин Витро ,баз да спомене за други варианти ...най
Виж целия пост
# 633
Боже, колко сте изписали, а аз цял ден по задачи,сега ви изчитам 😃Невена,Шава ,честито, момичета 😍! Мимс,аз също не бих се доверила на думите на лабораторията, консултирай се с по-вещ, репродуктивен специалист! Успех на всички, по пътя към сбъдване на мечтите си 🙏❤️❤️
Виж целия пост
# 634
Честито момичета. Лека Б до финал.
Аз минавам да Ви се отчета. Чета си Ви всеки ден,но по повечето въпроси изобщо не съм компетентна и за това не Ви пиша.
Накратко за мен, миналия петък имах зацапване на работа придружино със силна болка в стомахчето,и беж към болницата. От там ме насочиха към Личен лекар ( малумна Англия). Всичко наред,прегледа беше със слушалка. И четвъртък живот и здраве ще ходя на преглед. Ще съм края на 7г.с. и се надявам с бебко всичко да е наред и да чуем сърце. Ще Ви пиша и дано,повлека крак и да ви обсипя с неопределен прашец. Tada
Виж целия пост
# 635
Добро утро, Момичета, сутрешния тест отново ме зрадва. На всяка една от вас от все сърце желая същотото. Знам, че всяка полага достаъчно усилия за желаяния резултат. Искам да  ви споделя този месец, какво по различно се случи при нас и даде резултат, не зная дали това е причината, но все пак да си кажа.

Бебправих ме през ден след края на последния Ц, така съвпадна в деня с най наситена черта на теста за О да пропуснем след това пак првз ден още 2 пъти. Бях на УЗ на 12. 03 (16 ден) и доки каза, че Ф тъкмо се е спукал.
От този месец по ваш съвет почнах да пия фолиева киселина Мета и Омега 3,справях прегнъкеар концепшън комбинирани витамини,но ММ продължи да ги пие (тези витамини са и за двамата)
До О пих и масло от вечерна иглика.
Ходихме редовно и двамата по 2 пъти в седмицата да спортуваме (народни танци).
Понеже преди О питах тук във форума, дали ако летя със самолет, това би се отразило на О, заради голямо налягане, е явно не, тъй като имах 4 полета по 2 часа.
Съжалявам, ако поста е дълъг, дано на някой му бъда полезна.



Успех на всички ❤️

Момичета, сега докато се къпех се сетих за още нещо много важно , което може да ви е от полза... Януари месец на един от прегледите ми откриха микроплазма и уреаплазма(изследването ми го направиха в малинов, като една от причините за неуспешните предишни опити и БХ бременност) , лекувахме се  с ММ ( с Вибрамицин 10 дни и аз слагах противогъбичнии свещички)  края на февруари резултатите бяха отрицателни и нещата се случиха.
Виж целия пост
# 636
Скъпи момичета, Ангелът хранител на темата ме подсети, че е време да мислим заглавие за новата тема.
Давайте предложения, че сега ще се изтъркулят 7 страници.

Виж целия пост
# 637
Пролетта пристига с блага вест - за всяка от нас положителен тест Heart

Пролетта красива сбъдва всичките мечти и ще ни дари с най - мечтаните две черти :*
Виж целия пост
# 638
Камъче, стискам палци всичко да е наред!

За заглавие:

Ето пролетта настъпи вече, хайде идвай мъничко човече!

Великденското зайче тук наднича, за всяко момиче бебенце нарича!


Виж целия пост
# 639
Камъче, стискам палци да чуете сърчице ❤🙏🏻
Еуфория, Благодарим за инфото, много полезно и изчерпателно за всички ни 😇

Предложения за темичка:
* Април ще донесе по две черти за да сбъдне нашите мечти.
* Априлски вятър косите развява, две черти съдбата подарява
Виж целия пост
# 640
Камъче дано всичко е наред ❤🤞
За ново заглавие нямам идеи, не съм и много поетична 😀 , но пък за сметка на това момичетата имат  прекрасни идеи 😘❤
Виж целия пост
# 641
Камъче скоро да чуете тупа лупа Heart
Еуфирия много полезно инфо мила благодаря HugАз що аб съм пила от тоя вид че ми е изтрепано всичко и да е имало някога и да не е хванато Joy
Моите предложения :
И ето пролетта дойде, птички пеят като моето сърце видяло днес чертички две!
С усмивка на лице, топлина в сърце и сълзи в очите вече съм бременно момиче !
Топла пролет при нас дойде да ни подари чертички две!
Виж целия пост
# 642
Добро утро, момичета! Имам нужда от вашите стиснати палци! Вчера пусках ЧХГ и прогестерон и резултатите не са много красиви. Утре ще пускам пак да видим как се движат нещата. Или ще е БХ или и аз не знам,  все още нямам Ц трябваше да дойде или в понеделник или вчера. Резултатът от ЧХГ, беше 18,23 при +>20. Според мен хормона пада, защото ако предния ден е бил по-голям, то теста едва ли щеше да го хване. А прогестерона беше 15,25 при реф.1,7-27. Симптомите ми си продължават, вярвам че все още има някаква надежда.
Хубав ден ви желая и вярвам, че вие сте ми на късмет 🍀🍀🍀
Виж целия пост
# 643
Дианче Hug
Не е никак лош прогестерона (над средата е),  а теста ти беше много блед,  може и да ти е било доста ниско чхг.
Не помня дали правеше тестове. Възможно ли е О да е била по-късно?
Стискам много палци!
Виж целия пост
# 644
Хулиганче 🤗😘 контакти имахме само на 11-ти и 12-ти по стечение на обстоятелствата. Теста ми беше положителен на 11ти. Денис каза, че оплождането може да се е случило до 3-4дни след тези контакти. Вече съм като удавник За сламка и се радвам на всякакви положителни мнения. Надявам се утре да са се покачили реЗултатите.
Прегръщам ви 🤗
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия