Пролетта показва новите кокичета, в темата ще са бременни всички момичета! Бебеправене Тeма 336

  • 43 264
  • 732
# 600
Shava83, стойностите ти са доста над горната граница. И според мен си бременна, дано е така Hug
А ранен тест за бременност правила ли си или само кръвен?
Виж целия пост
# 601
Shava83 тихичко честито и от мен , лека Б всичко да е наред с теб и бебето до финал 🌺😘
Виж целия пост
# 602
Благодаря ви момичета, дай Боже всичко да е наред. И скоро и другите да се похвалят.

Мявче_Кукумявче, само кръвен направих, защото е рано още, трябва да ми дойде след 2 дни.
Виж целия пост
# 603
Shava,честито миличка Heart супер тие резултата за толко оставащи дни до Ц . Успех и лека бременност , дръж ни в течение колко добре вървят нещата Simple Smile


Момичета аз обаче много се панирах защото ЧХГ -то мие суупер високо , страх ме е да не нещо лощо

HCG+b   749.5       mIU/ml

Виж целия пост
# 604
Еуфория,
според мен ЧХГ-то ти е много добро. Направо си е идеално.
Ако не греша имаш 2-3 дни закъснение нали!
Не се притеснявай, нама какво да е лошо , може да са близнаци Simple Smile.
За твое успокоение можеш да пуснеш още един след 48 часа, да видиш как нараства, но според мен с това хубаво ЧХГ, няма смисъл, другата седмица можеш направо на доктор да ходиш.
Виж целия пост
# 605
Еуфория, ЧХГ и според мен е супер. Отговаря на край на 4та, начало на 5та седмица :*
Виж целия пост
# 606
Еуфория, отговорих ти и в другата тема, чхг ти е идеално! Направо си записвай час Hug

Дианчеее Kissing HeartKissing HeartKissing Heart много, много се радвам!
Всичко ще е наред този път, сигурна съм!
Виж целия пост
# 607
Еуфория, ЧХГ ти е точно като за 4-5 дни закъснение, което е идеално, хич не е високо. Чу ли се с доктора по другите въпроси?

Шава и твоето е супер, тихичко честито. Точно колкото трябва да е два дни преди Ц.
Виж целия пост
# 608
Shava,

За 2 дни преди цукъл, аз също мисля, че ти е добре ЧХГ-то.
Стискам палци всичко да е наред и до финал.
Успех!
Виж целия пост
# 609
Обадих се сега в Адела , искат утре да повторя резулатат и да им звънна отново,
Сутринта пуснах и прогестарон искат ми и него и утре трябва д аим звънна да им кажа двете стойности ..дано всичко е наред. Не знам точно кога мие била О , но на 12,03 бях на преглед при Калчев и видяхме жълто тяло (предния път с БХ на 4-ден закъснени ми беше 300 , затова се уплаших )

СЪН, Пуснах и витаминте и ТСХ - и тях ще им кажа

Благодаря много за подкрепата , ГОЛЯМА СЪМ ПАНИКА
Виж целия пост
# 610
Стойността няма общо с БХ. Значи всичко върви по план. На мен с бх чхг ми беше 20 Wink Важното е да се удвои прилично и те ще ти кажат какво що.
Виж целия пост
# 611
Дияна , Шава , честито момичета ! Пожелавам ви лека бременност и до термин ❤
Еуфория , Чхг-то ти е чудесно 😊
Виж целия пост
# 612
Здравейте момичета. С 4 ден закъснение съм и вчера и днес реших да си направя тест. След 1год и 3 месеца вече 2 порвдни дни виждам двете чертички. Вчера беше по-бледа, а днес по наситена. Надявам се, че вече всичко ще се нареди. Simple Smile Успех на другите мами Simple Smile
Виж целия пост
# 613
Здравейте момичета. С 4 ден закъснение съм и вчера и днес реших да си направя тест. След 1год и 3 месеца вече 2 порвдни дни виждам двете чертички. Вчера беше по-бледа, а днес по наситена. Надявам се, че вече всичко ще се нареди. Simple Smile Успех на другите мами Simple Smile

Честито ! лека бременност Heart Heart Heart
Виж целия пост
# 614
Надявам се да е реално и смятам да изчакам още няколко дена и да повторя теста Simple Smile благодаря



Здравейте момичета. С 4 ден закъснение съм и вчера и днес реших да си направя тест. След 1год и 3 месеца вече 2 порвдни дни виждам двете чертички. Вчера беше по-бледа, а днес по наситена. Надявам се, че вече всичко ще се нареди. Simple Smile Успех на другите мами Simple Smile

Честито ! лека бременност Heart Heart Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия