ЗОНАТА и ние - 15 Тема

  • 130 151
  • 830
# 735
Ето тази рецепта ползвах,само че в малка тава пекох ,защото нямам такива форми за тарталети.Моят нахут беше накиснат от вечерта и сварен отделно от лещата,но пак се получи.

Допълвам се,не знам защо при нея е 45 грама написано,аз 120 червена си сложих 🤔.
Виж целия пост
# 736
Защото 15 гр .червена леща е 1 БВ.
Виж целия пост
# 737
Да,сега се зачетох в коментарите,грешката е моя.Значи моите не са били режимни 🤐.
Виж целия пост
# 738
Здравейте дами, чета ви от последните 15-ина страници и мисля да се пробвам и аз с този режим. Като цяло комбинирането на блоковете ми е ясно. Не разбирам обаче каква е идеята на това да се яде обезмаслена извара/скир и в същото време да се допълва порцията с друг вид мазнина (обаче растителна). Не бива да се ядат животински мазнини ли? Тогава как ядете свинско? Или свинското е винаги бонфиле?
Виж целия пост
# 739
Идеята е да се ядат полезни мазнини, а именно от зехтин, авокадо, маслини, ядки.
Виж целия пост
# 740
Аз смятам, че животинските мазнини са много по-полезни от някои растителни, като зехтин и кокосово масло.
Не препоръчвам на никого да яде обезмаслени млечни продукти. Това са естествени продукти, преминали през допълнителна обработка и "осакатени". Природата дава един изключително балансиран на всичко продукт, а ние го пускаме под високо налягане и му вземаме нещо.

Аз бих помолила за съвети как се спазва режима без млечни и глутен.
Позволявам си малко кози продукти, но не в количества, като за Зоната.
Виж целия пост
# 741
Да и аз смятах така, но прочетох книгите на Бари Сиърс, в които той обяснява защо да консумираме полезни мазнини.
Виж целия пост
# 742
Всеки трябва да опита и прецени за себе си.Лично аз не харесвам изварата 0.1 тип кварк,но пък скира 0.2 ми харесва с плодове.Взимам си извара 2.9 от лидл и просто не добавям мазнини като я комсумирам.Споделяла съм какво ям горе долу,четвърти месец почнах и все още греша.Не че е нещо фатално,не се и втелявам.Наскоро почнах и калориите да смятам с приложение,от чисто любопитство.Харесва ми режима и разнообразието и най важното е че никой не ми казва какво да ям,а решавам на момента или от предния ден.За мен е важно,защото не обичам да се чувствам длъжна да ям каквото "трябва".
Алина,ако имаш фейс влезни в групата,имаше няколко момичета на безглутен и млечни,които си споделят менютата безплатно.Пишеш в търсачката и ще излезнат.
Виж целия пост
# 743
Аз също не следя да ям обезмаслени продукти. Харесвам котидж и скир заради вкуса и са част от менюто ми. Киселото мляко вкъщи е 2%, защото съпругът ми предпочита такова. Не се вманиачавам.  Не ям мазни меса и плодове с много захар, но не заради режима, а заради ИР. Искам да кажа, че Зоната е толкова разнообразен режим на хранене, че всеки може да я нагоди спрямо собствените си нужди и вкусове и да има ефект. Било той отслабващ или здравословен.
Виж целия пост
# 744
Изварата на Добротица е обезмаслена и ми  е много по- вкусна от всяка друга.
Виж целия пост
# 745
Аз също не ям обезмаслени млечни, но гледам и да не ям много мазни - например кашкавал не ям, а сирене по изключение (мисля, че веднъж за 3 седмици бях яла сирене с печени чушки). Но аз и като цяло не съм по млечните, не ми действат добре. Ям скир следобяд (1 блок само) и ако са ми омръзнали яйцата за закуска понякога заменям с моцарела.
А и малко ме притесняват по-мазните млечни (сирене и кашкавал), че в таблицата са Протеин, но ако ги сметнеш с калкулатор си излизат чиста Мазнина. По-добре да не рискувам.
Виж целия пост
# 746
Аз смятам, че животинските мазнини са много по-полезни от някои растителни, като зехтин и кокосово масло.
Не препоръчвам на никого да яде обезмаслени млечни продукти. Това са естествени продукти, преминали през допълнителна обработка и "осакатени". Природата дава един изключително балансиран на всичко продукт, а ние го пускаме под високо налягане и му вземаме нещо.

Аз бих помолила за съвети как се спазва режима без млечни и глутен.
Позволявам си малко кози продукти, но не в количества, като за Зоната.
Аз се храня без млечни, с изключителние на скир. И без глутен без изключения. Кажи ако мога да ти помогна..
За днес закуската ми е смути от 2 блока
180 г. Замразени малини 1 бв
6 г. Мед 1бв
130 г скир - 2 бп
12 г фъстъчен тахан - 4 бм

Можеш да замениш скира със соево мляко, 350 ми е за 2 блока протеини.

Друга любима закуска пак от два бока е палачинка от яйце и овесени трици, със шунка и плод..
Или филийка безглутенов хляб от Лидъл с хумус и шунка.
Виж целия пост
# 747
Дух, за палачинката с трици какво слагаш? 1 яйце и трици за 2 блока, предполагам? Скир, бакпулвер, нещо?
Виж целия пост
# 748
Дух, за палачинката с трици какво слагаш? 1 яйце и трици за 2 блока, предполагам? Скир, бакпулвер, нещо?
Слагам 19 грама овесени трици - 1 БВ
Едно яйце - 1 БП
И две три супени лъжици овесено мляко, сол, черен пипер.
Пълня с малко лютеница (не броя)
35 грама шунка пуешка
И добавям плод за един блок въглехидрати.
Мазнината е от маслото по тигана.


Аз за нахута сега мисля. Те във фейсбук го смятат 40 грама за блок. И Катина така го смята. Обаче то 40 грама е за сухо състояние. На мен от буркан ми идва 123 грама за блок.

Виж целия пост
# 749
Нахута е 20 грама сух за блок. 40 грама е от консерва или сварен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия