Американски колеж - единадесета тема

  • 93 171
  • 763
# 390
Снощи бях на Нощта на табутата в Музейко и срещнах момиче от випуска на дъщеря ми като доброволец. Стана ми много приятно, че това на което са ги учили продължават да го спазват. Идеята за благотворителност и доброволчество не свърша само с кас часовете, а продължават да го носят като ценности в себе си.
Виж целия пост
# 391
Hellsun, браво!!! Страхотна новина!
Peneva_a, стискам палци скоро да ни съобщиш и ти  новината за прием в най-желания университет!
Виж целия пост
# 392
Излезли са резултатите
Виж целия пост
# 393
108....
Виж целия пост
# 394
Приета е моята девойка йеееее!
Виж целия пост
# 395
Успя детето...много съм щастлива!

Пол: мъж
___________________________________________________________________________________

Тест: 42.54 %Съчинение: 6.00 %Краен резултат: 48.54 %
___________________________________________________________________________________
Статус: ПРИЕТ СПИСЪК 1
Класиран от 1-во до 90-то място
Място в класирането: 47
Виж целия пост
# 396
bunova, lusy19,  честито! Simple Smile

елексир,  тази година мисля, че ще има поканени резерви, не оклюмвайте! Стискам палци Heart
Виж целия пост
# 397
И моята девойка е приетаааааааа!!!!!!!!
Виж целия пост
# 398
Честито на приетите!!

Ние сме доста под чертата.
Виж целия пост
# 399
Само за статистиката : Тест - 27.47%    Съчинение - 14%
Краен: 41.47 %
Статус: ПРИЕТ СПИСЪК 1
Място: 89
Виж целия пост
# 400
И моето момче успя, много сме щастливи Simple Smile

Пол: мъж
___________________________________________________________________________________

Тест: 36.11 %Съчинение: 9.00 %Краен резултат: 45.11 %
___________________________________________________________________________________

Статус: ПРИЕТ СПИСЪК 1
Класиран от 1-во до 90-то място
Място в класирането: 67
Виж целия пост
# 401
Честито на приетите!!

Ние сме доста под чертата.
Съжалявам, szervusz. Ако не е тайна, тя ходеше ли някъде на подготовка за изпита?
Виж целия пост
# 402
Не съм се вписвала, случайно ви открих преди седмица, но вече ми е време явно:
Тест: 41.68 %Съчинение: 10.00 %Краен резултат: 51.68 %
___________________________________________________________________________________

Статус: ПРИЕТ СПИСЪК 1
Класиран от 1-во до 90-то място
Място в класирането: 32
Виж целия пост
# 403
Здравейте, синът ми е приет в колежа.

За статистиката: не е ходил на специални уроци, не е правел никаква специална подготовка, не е бил на пробни изпити, не учи в СМГ, математическа гимназия, учи в кварталното училище и според мен по математика е нормално добре, не е на ниво състезателна математика в никакъв случай. Готви се на курсове за матурите.
Само да кажа, че явно е възможно да изкараш формата на изпита наистина без специална подготовка.
Това го пиша, защото мен много ме вълнуваше този въпрос, когато четях темите от предишните години.

Все още го осмислям, защото идеята да отиде на изпита беше да се "пробва".
Нямахме никакви очаквания.
Поздравления на приетите дечица!

п.с. На теста има 31%, на есето 13%.

Виж целия пост
# 404
Здравейте, синът ми е приет в колежа.

За статистиката: не е ходил на специални уроци, не е правел никаква специална подготовка, не учи в СМГ, математическа и според мен по математика е нормално добре. Готви се на курсове за матурите.
Само да кажа, че явно е възможно да се случи.
Това го пиша, защото мен много ме вълнуваше тази тема, когато проучвах въпроса.

Все още го осмислям, защото идеята да отиде на изпита беше да се "пробва".
Нямахме никакви очаквания.
Поздравления на приетите дечица!

п.с. На теста има 31%, на есето 13%.


И ние сме така. Готвихме се само за матурите. Учи в 18 СУ и не е ходила на пробни за колежа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия