Знаете ли кого видях?! - тема 33

  • 151 329
  • 748
# 660

Мисля, че е без + .
Виж целия пост
# 661
Вероятно си права.
Не, че е важно толкова, но сега погледнах какво казва чичко google. 2014г. е бил с ученичка в 11клас (т.е. около 17г.), той е бил 14 години по-голям от нея т.е. 31+4= 35 трябва да е сега.
Виж целия пост
# 662
Много по-лесно се манипулират такива деца.
Виж целия пост
# 663
Един випуск (май и един клас) са със Сантра. Тя е ‘83. +/- 1 година ако той е тръгнал на 6 г. на училище.
Виж целия пост
# 664
Той е такова недоразумение, че чак не знам как му се връзват ..
Простете за офф-а!!
Виж целия пост
# 665
Криско, Слаткаристика и Графа на участие. Избухнаха и тримата, яко шоу направиха. А Графа отдавна ми е голяма слабост - интелигентно, деликатно и изключително възпитано момче! Музиката му също ми харесва много!
Виж целия пост
# 666
И има прекрасно чувство за хумор!
Виж целия пост
# 667
Дааа, страхотен човек! С прекрасно семейство! Един от малкото с такова в неговите среди... То не са изневери, не е чудо при музикантите по принцип...
Виж целия пост
# 668
Аз Графа го харесвам още от "Мандарини" Simple Smile Според много хора е много лигав, но аз го харесвам.
Виж целия пост
# 669
Тоя Граф съм забравила да отбележа, че пя на едно зведение в Несебър преди 2 седмици. Заведението да имаше 20маси, 10 от тях бяха заети за “концерта”. Имаше и десетина зяпачи от вън. Нещо не знам как са се решили на тая работа. И той човека се пъна и раздава, но нямаше интерес.  Много се изненадах.
Виж целия пост
# 670
Хм, адски странно... Напълни все пак Арена Армеец миналата година, един билет не остана неразпродаден... Може по морето да вървят повече Галена и Анелия, знам ли... 😂😂😂
Виж целия пост
# 671
И какво му харесвате на графчето,милия една нота и една песен си дрънка от началото.
Той начело с другите от дружинката тип Дичо,Киро,Любо,Д2,Орлин Павлов са ми просто ужасни Simple Smile Един и същи дразнещ типаж са.
Виж целия пост
# 672
И аз не го слушам Графа вкъщи, но много го харесвам като човек и го уважавам като творец. Освен, че сам си пише песните (вече почти никой не го прави), успешно продуцира симпатични млади изпълнители като се старае да ги налага без цици, джуки и скандали!

Кой е този Киро?
Виж целия пост
# 673
Близначките Алекс и Влади в Cache.
Не бяха така кичозни, но гледаха надменно хората покрай тях.
Виж целия пост
# 674
Любо КироВ, вероятно.
Харесвам изброените.🤩
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия