Hell’s Kitchen България - сезон 1, тема 6

  • 60 629
  • 741
# 105
Нямам фаворит, но искам Нина да отпадне преди Гичка.

Също ми се върти последната тройка, че ще остане спомената - Филип, Светла и Дани простак, но съм сигурна че ще има някоя изненада в тази тройка
Виж целия пост
# 106
Иван напусна Hell’s Kitchen България


https://nova.bg/accents/view/2018/05/11/215648/%D0%B8%D0%B2%D0%B … 1%80%D0%B8%D1%8F/
Виж целия пост
# 107
А Светла била ли е шеф на отбора, че ми се губи нещо това?
Виж целия пост
# 108
Аз не помня такова нещо. Но и съм пропускала епизоди все пак. Peace
Виж целия пост
# 109
Когато беше номинирана водеше кухнята. Не помня точно кой се дразнеше, че един вид е навсякъде и дава акъл. Което всъщност е основната й задача.
Виж целия пост
# 110
26 епизод, Светлана и Нина,
хем некадърни, хем им омръзнало да ги съветва и да се вре навсякъде  Mr. Green
Виж целия пост
# 111
26 епизод, Светлана и Нина,
хем некадърни, хем им омръзнало да ги съветва и да се вре навсякъде  Mr. Green
   
 Тамън и двете вънка...
Виж целия пост
# 112
Някой знае ли от кои джунгли е онзи, който говори на такъв бесен диалект?
Да не би да е от бургас? Sick
Виж целия пост
# 113
И аз мисля, че Светла ще е победителя. Филип е най кадърния от всички. След него е Дани  Спартак и Светла. Марко, Мартин и Нина са пълен потрес, Гичка  също не се справя въпреки напредъка който постигна в предаването.
Виж целия пост
# 114
Някой знае ли от кои джунгли е онзи, който говори на такъв бесен диалект?
Да не би да е от бургас? Sick

За кой става дума?
Виж целия пост
# 115
Някой знае ли от кои джунгли е онзи, който говори на такъв бесен диалект?
Да не би да е от бургас? Sick

За кой става дума?

Предполагам, че за Мартин
Виж целия пост
# 116
Някой знае ли от кои джунгли е онзи, който говори на такъв бесен диалект?
Да не би да е от бургас? Sick

За кой става дума?

Предполагам, че за Мартин

Мартин не говори никакъв диалект и не е от Бургас, а от град Елена.
Виж целия пост
# 117
26 епизод, Светлана и Нина,
хем некадърни, хем им омръзнало да ги съветва и да се вре навсякъде  Mr. Green
newsm78 Обърках се в превода. Кой е некадърен, на кого какво е омръзнало и кой кого съветва и се вре? newsm78
Виж целия пост
# 118
26 епизод, Светлана и Нина,
хем некадърни, хем им омръзнало да ги съветва и да се вре навсякъде  Mr. Green
newsm78 Обърках се в превода. Кой е некадърен, на кого какво е омръзнало и кой кого съветва и се вре? newsm78

Светлана и нина са некадърни и  същевремвнно им е омръзнало светла да  им дава съвети и да се вре навсякъде . Това се отнасяше за епизода когато светла  беше лидер и нина и другите се оплакваха, а самото мнение е по повод едно от  мненията което напомни кал са се оплаквали когато е била лидер светла  хаха
Виж целия пост
# 119

Мартин не говори никакъв диалект и не е от Бургас, а от град Елена.

Айде, Айде, Мартин си говори баш на меко
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия