Откраднат живот 49 Критична точка: Предателството идва неочаквано... /14.05-20.05/

  • 80 012
  • 1 969
# 210
Дона, днес можеш да  подгряваш само хахаха. Wink Joy
Виж целия пост
# 211
Леле, включвам се на 15 страница Open Mouth, доста неща сте коментирали, очаквам стегнати епизоди и да почват с разнищването на историите, а не да ни ги набутат последните 2-3 епизода Simple Smile. Имам чувството, че това сте били вие през този ден Joy:
Виж целия пост
# 212
Ами Майче, ние само искахме да разберем какво е искал да каже авторът, ама доста неща е казал май. Joy
Ние сме групата "Бързите пръсти". Joy
Виж целия пост
# 213
Намислила съм тази вечер да изгледам 16 епизод. А, след това още някой от тези до 25-ти.

Мммм, добро решение Simple Smile
Какво толкова ставаше в 25ти, че после вече е зле - както казвате? Нещо ми се губят епизодите.
16ти го знам, въртяла съм сцената в бара до безкрай Confused

Яница, много благодаря за милите думи! Бедна ви е фантазията колко се радвам, че тия неща ви харесват. В началото много се чудех дали да си дам воля на хумора и въображението, ама на, имало кой да се забавлява Hug

Аз пък този сезон нямам желание да си преповтарям серии и сцени... Пускам си понякога епизода за втори /рядко и трети/ път само, ако са ми убегнали някакви подробности, защото съм правила нещо друго или някой е шумил и ми е пречил да гледам Smiley
Дона, давай му воля на хумора си, то иначе сценаристите ще ни уморят Frowning1 То бива драма, бива недомислици ама все и нещо положително трябва да има. Като не е във филма - в паралелния сценарий  SobStuck Out Tongue
Виж целия пост
# 214
Аз само да отбележа, че понеже всичко е само секс и той не я обича тая отровната грешница, та затова си изпя цялата житейска история пред нея, само момента със зачеването пропусна. Но той все пак не я познава човека не можеше да и сподели и това. Ох Марио как ще съжаляваш мойто момче.
Виж целия пост
# 215
Марио е заченал????? Имаме новина!!!

КОГА? От коя??????
Виж целия пост
# 216
Марио е заченал????? Имаме новина!!!

КОГА? От коя??????
iЕ, как коя!? От Банков, разбира се 😁😂
Момче. Щели да го кръстят Зоро😂
Виж целия пост
# 217
Марио е заченал????? Имаме новина!!!

КОГА? От коя??????
iЕ, как коя!? От Банков, разбира се 😁😂
Момче. Щели да го кръстят Зоро😂

Зоро, на баба си Зорница ли? Ама нали неочаквана бременност? Че ние планирани, очаквани бременности не тачим!
Виж целия пост
# 218
Аз само да отбележа, че понеже всичко е само секс и той не я обича тая отровната грешница, та затова си изпя цялата житейска история пред нея, само момента със зачеването пропусна. Но той все пак не я познава човека не можеше да и сподели и това. Ох Марио как ще съжаляваш мойто момче.
Joy интересно той дали си вярва?
Виж сега, Марио в любознателно момче и обича да изучава предметите от кора до кора. Затова първият един месец се е отдал на изучаване на предмета „Вкусове и предпочитания на Зорница в секса”. Нали там каза, че я познава поне.
Следва кратка пауза, готвим се за следващия предмет.
Виж целия пост
# 219
Аз само да отбележа, че понеже всичко е само секс и той не я обича тая отровната грешница, та затова си изпя цялата житейска история пред нея, само момента със зачеването пропусна. Но той все пак не я познава човека не можеше да и сподели и това. Ох Марио как ще съжаляваш мойто момче.
Нямаш идея с какво нетърпение го чакам момента, в който мнооого ще съжалява. Joy
Трябаше да й каже, че не я обича, че да му повярвам, пък така някак си не успях. Що така?Joy
Виж целия пост
# 220
Joy интересно той дали си вярва?
Виж сега, Марио в любознателно момче и обича да изучава предметите от кора до кора. Затова първият един месец се е отдал на изучаване на предмета „Вкусове и предпочитания на Зорница в секса”. Нали там каза, че я познава поне.
Следва кратка пауза, готвим се за следващия предмет.

Чакаме държавния изпит, на който ще ѝ каже заветното

Обичам те, Зорница!
Виж целия пост
# 221
Joy интересно той дали си вярва?
Виж сега, Марио в любознателно момче и обича да изучава предметите от кора до кора. Затова първият един месец се е отдал на изучаване на предмета „Вкусове и предпочитания на Зорница в секса”. Нали там каза, че я познава поне.
Следва кратка пауза, готвим се за следващия предмет.

Чакаме държавния изпит, на който ще ѝ каже заветното

Обичам те, Зорница!
Е, хайде де! Когааа? Joy
Виж целия пост
# 222
Скрит текст:
Joy интересно той дали си вярва?
Виж сега, Марио в любознателно момче и обича да изучава предметите от кора до кора. Затова първият един месец се е отдал на изучаване на предмета „Вкусове и предпочитания на Зорница в секса”. Нали там каза, че я познава поне.
Следва кратка пауза, готвим се за следващия предмет.

Чакаме държавния изпит, на който ще ѝ каже заветното

Обичам те, Зорница!
Е, хайде де! Когааа? Joy
На летището, пред ескалатора Joy
Виж целия пост
# 223
КО? НЕ!

Никво летище, никъФ ескалатор!!!!
Коко ще се обади да пусне сигнал за бомба на Терминал 2!
Виж целия пост
# 224
На летището, пред ескалатора Joy
И дума, и лаф да не става! Развивам  фобия към тая дума вече. Никви летища, никви ескалатори. Само по ъглите на болницата, в сексмобила...пардон в линейката и на покрива. Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия