Инвитро/Икси на 40 (и) + Инвитро/Икси с ИЯР- тема 6

  • 49 476
  • 745
# 120
нервност, глад, всички симптоми като бях бременна са налице и сега.
най-вече глад  Crazy
Виж целия пост
# 121
Същите тези симптоми аз имам, когато пия противозачатъчни.
А в момента пак същите получавам мисля от никотинов глад. Нали намалих  цигарите, та съм постоянно супер нервна ( до сърцебиене) и супер гладна!
Виж целия пост
# 122
Бамба, успех! Hug
Пухче, аз винаги съм гладна, от дете съм така,
с лекарства без лекарства, винаги имам апетит. Grinning
И с нервите е така.
Отказах цигарите на 22 г. от раз. В началото е трудно,
после свикваш, дори като запалиш цигара, ти става неприятно,
чудиш се как си пушил толкова много, поне при мен беше така.
Нищо не знам по въпроса, който те интересува.
Гледам уж да не се товаря с много инфо, че понякога се затормозявам.
Задължително ли е да се пият противозачатъчни преди трансфер?
Освен че не ги понасям много, зле ми се отразяват и на хормоните.
Преди 2 дни срещнах една моя съседка, не знаех, че е родила,
не могла да забременее повече от 2 години, тя е на 42 г.,
направила ЦС и след 2 месеца забременяла най-неочаквано,
а и казали, че едва ли ще може. Още преди години ми бяха казали,
че след ЦС понякога се получавала бременност, защото се отпушвали тръбите.
Аз утре съм на гинеколог, но съм го отписала този месец,
отивам главно за цитонамазка.
Виж целия пост
# 123
При ЗЕТ може и на ЕЦ, Сиси, без блокаж и т.н. Това с ЦС са легенди. Аз преди години забременях след като махнах фокуса и имах други приоритети. Дорде се изследвах и правих фокусирано опити - нищо. Почти 4 години. Заминах за Мексико и започах работа там, трябваше да се интегрирам и доказвам. На 3-тия месец бях бременна - неразбрала и зверски очудена. Така че ... Не насаждам изводи, споделям факти Simple Smile
Виж целия пост
# 124
Бамба успех !
Блокажаа за който говориш като първата част на дългият протокол ли е ?
Аз съм правила ЗЕТ на ец.
Виж целия пост
# 125
mtz, благодаря! Hug
Доколкото знам, моят лекар на всички изписва противозачатъчни,
едва ли ще ги прескоча, дотам да стигна, че както върви, ще отиде другата година.
А пък за ЦС - още не съм правила, преди 4 г. моята гинеколожка ми беше казала да направя
и че имало случаи на бременност след това, ама така и не се престраших.
Виж целия пост
# 126
Бамба успех !
Блокажаа за който говориш като първата част на дългият протокол ли е ?
Аз съм правила ЗЕТ на ец.
същата е, сложихме депо, боде се веднъж, не всеки ден.
И аз съм правила зет на ец досега, но тоя път предложи така и решихме да пробваме по-различно.
Виж целия пост
# 127
Бамба успех!Аз след този блокаж съм с такива вълни...за пръв път в живота ми...
Виж целия пост
# 128
На кой ден от цикъла се бие това депо? На 21-ви ли?
Виж целия пост
# 129
Бамба ясно, тук блокаж се прави със спрей за нос и на мен не мисля е отразява добре.

Пухче аз съм започвала на 21 ден но за опит не само за ЗЕТ.


Виж целия пост
# 130
На кой ден от цикъла се бие това депо? На 21-ви ли?
като съм била на стимулация го слагахме 20-21ден.
Сега го сложихме три дни след пункция, че да наместим трансфера преди почивките.
Мисля че трябва да е след овулация.
Но ефектите май са от естрофема.
Виж целия пост
# 131
След овулация се слага..аз на 21 ден.За мен спец.не мисля че ефекта е от естрофема...пила съм го 4 пъти до сега и при бременност също..такъв ефект не съм имала...или пък от комбинацията...знам ли...Дано е успешено за теб Бамба Simple Smile
Виж целия пост
# 132
Късмет, Бамба!
Виж целия пост
# 133
Бамби, късмет!!!
Това е другия успешен опит 🤗🤗🤗
Виж целия пост
# 134
Здравейте, момичета! Hug
Сега се връщам от лекар. Имам 2 фоликула с размери 1,2 и 1,0 така ги е написала.
Каза ми, че са 11 и 12 мм. Много са малки за 15-16 ден. Посъветваме да се откажа.
Хормони не пуснах, но то няма смисъл, нали се пускаха, ако е 15 мм?
Започнах с Естрадиол точно на долната граница.
Иначе киста нямам, и тя като доктора ме пипа отгоре,
усещало се някакво уголемяване на яйчника,
но не е киста. Писала е - съмнения за салпингит.
Не знам какво е това. Лигавицата на матката каза,
че е перфектна засега.
Още не съм писала на моя доктор, мисля да се откажа, няма смисъл.
Вие какво бихте ме посъветвали?
Благодаря! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия