СЕДМИ клас – 11 – Късмет на Първо класиране! (02.07.2018–08.07.2018)

  • 166 442
  • 2 767
# 300
Ох, бееее Joy
Тамън си пишех план, как да ги предизвикаме! Joy
Виж целия пост
# 301
Всички са приети на Канарските острови!!!
Е как на Канарските, ние писахме първо желание Карибите?!
Виж целия пост
# 302
Всички са приети на Канарските острови!!!
Е как на Канарските, ние писахме първо желание Карибите?!

Съжалявам, всички са приети по трето желание - трета глуха - Канарските:)))
Виж целия пост
# 303
Здравейте! От 7-ма седмица ви следя. Възстанових си профила, за да ви поздравя и благодаря за полезната информация. И за да чакаме заедно това заветно класиранееее
Виж целия пост
# 304
Ето още полезна информация: Satisfied

Да пуска МОНю вече листа,
че на мамата й писна
всичко русо стана бЕло,
а бЕлото е прозрачнело.
Всеки иска да узнае
що съдбата му вещае -
Волдемор дали ще учи
или в БУЗЕМА ще сполучи,
или цели 5 години
ще сплита в плитка конски гриви.

Успех на бъдещите поколения в разчитането! Joy
Виж целия пост
# 305
Във морето на Карибите
май са твърде много рибите.
Ще замина за Канарите
да избегна там шамарите.
Виж целия пост
# 306
Целият форум прописа в рима,
с надежда днес класиране да има!
Ама от МОН си кротко траят
и за нашите мъки нехаят!
Затова с бЕло във шишето
всички с бодра стъпка - към морето!  Joy
Виж целия пост
# 307
Алоу, прибрах се от работа, вечерях и викам я да видя излезе ли класирането. Без малко да се вържа 😂
А защо проверявам тук, а не на сайта е мистерия 😂😂😂
Виж целия пост
# 308
Здравейте! От 7-ма седмица ви следя.
Вече гоним 40 с.+ 3 дни, скоро ще се ражда Joy (класирането)
Виж целия пост
# 309
Доближаваме се до кръга " Мисъл", да ви кажа!
Виж целия пост
# 310
Целият форум прописа в рима,

Мдаам, влиянието на Русалка доби урагански размери. Joy Казах ли ви аз, че човек и добре да живее, рано или късно се пропива или става поет /или и двете/. Ама никой не ме взе на сериозно. Smirk
Виж целия пост
# 311
Алоу, прибрах се от работа, вечерях и викам я да видя излезе ли класирането. Без малко да се вържа 😂
А защо проверявам тук, а не на сайта е мистерия 😂😂😂

Аз знам! Аз знам! Чакаш класирането на Дидева, защото другото няма да го видим скоро😂😂
Виж целия пост
# 312
Целият форум прописа в рима,

Мдаам, влиянието на Русалка доби урагански размери. Joy Казах ли ви аз, че човек и добре да живее, рано или късно се пропива или става поет /или и двете/. Ама никой не ме взе на сериозно. Smirk
Тука само 2в1 има! Че иначе защо така се възпява туй бЕло??
Виж целия пост
# 313
Здравейте! От 7-ма седмица ви следя. Възстанових си профила, за да ви поздравя и благодаря за полезната информация. И за да чакаме заедно това заветно класиранееее
И аз днес възстанових моя, от зор. Гледам регистрацията ми от 2008-ма година и бях активна. Колко съм пропуснала за тия има няма 10 години 😂.
Виж целия пост
# 314
Искам да кажа нещо хубаво за МОН и ...не мога.

А за майка му ще успееш ли? Joy
Тези, ако имаха майки, щяха да са пуснали класирането, предполагам от яйце са.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия