🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 11 (тема 4)

  • 105 145
  • 1 355
# 360
При замесването на питата и при разчупването се виждаха черни неща,какво е слагала?
Виж целия пост
# 361
Нора сервира първо на мъжете.  Crazy

и аз го забелязах тва. не ми хареса.
Виж целия пост
# 362
Хубава вечер - завидях малко даже Laughing. Браво на Норчето и честито - смятам, че плакета ще е за нея.
Виж целия пост
# 363
При замесването на питата и при разчупването се виждаха черни неща,какво е слагала?

Ядки мисля казаха.
Виж целия пост
# 364
Благой с тези пубертетски смешки...

Симпатизирам на Нора, но не изпадам в телешки възторг от вечерта ѝ.
Виж целия пост
# 365
Гостите казаха, че има семена в питата. Не разбрах какви, но то не са много възможностите - мак, сусам, лен, такива неща.
Виж целия пост
# 366
Е, много приятна изненадата с ваучерите и виното, прекрасна. Браво! Simple Smile
Виж целия пост
# 367
Ах, каква "изненада"! Поне не изгубих цента си.

Надявам се, че Вероника Умното няма да е абонирана за формати по Нова.
Виж целия пост
# 368
Я, има още!
Виж целия пост
# 369
Като за последно дори косата на Благо не бе толкова мазна Grinning
Виж целия пост
# 370
В състава от другата седмица познавам само Генка Шикерова.
Виж целия пост
# 371
Аз и Маги Джанаварова.
Виж целия пост
# 372
шеф манчо трябаше да пита какви съставки има в косата на блажко и който познае да земе плакета
Виж целия пост
# 373
Отдавна не ми е била толкова приятна седмицата.Тези участници-усмихнати,нормални,млади хора.
Виж целия пост
# 374
На мен ми се видя и Цветелин Кънчев.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия