🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 11 (тема 4)

  • 105 145
  • 1 355
# 345
Майонеза от пъдпъдъчи яйца?!

Повтори го няколко пъти.
Виж целия пост
# 346
Един коментар на вчерашната светулка ми се запечата в главата - цитирам по памет : "децата ми след време няма да питат къде съм играл, а какви пари имам"
Мислех си, че ако децата му зададат този въпрос...по-добре никога да не ги беше правил

и каквото и да си му внушавал като добродетели   , много бързо детето осъзнава , че всъщност май не е баш така както си го възпитавала

парите са само средство и никога не трябва да са за сметка на добродетелите
Виж целия пост
# 347
Майонеза от пъдпъдъчи яйца?!
Защо не, те са същите като кокошите яйца, само размерът е по-малък.
Виж целия пост
# 348
Изобщо не е вярно, че в Панагюрище е евтино. Стандарта е доста висок заради Асарел-Медет и високите им заплати.
Виж целия пост
# 349
"Препоръчваме на всички вегани да вземат светена вода и да напръскат екраните".


Тестото на Нора така лепнеше, че изобщо не беше за слагане в тавата.
Виж целия пост
# 350
Не мога да се умиля от тази панагюрска идилия. По принцип като видя посуда "троянска керамика" и я възприемам като музеен експонат и нищо сложено в такава посуда не ми изглежда вкусно и апетитно, обичам само и единствено бели чинии. Знам, че това са субективни възприятия, но просто не ме кефи. Мястото много ми хареса и покривката на масата ми хареса (не е от ония червени и зелени, които ги слагат по кръчмите, слава богу).

Яйца по панагюрски мразя Simple Smile. Джолан обичам. Simple Smile
За десерта съм леко скептична, ябълки, ядки, череши и кисело мляко... не ми звучи като супер съчетание.
Виж целия пост
# 351
Много е сладка, родолюбка. Харесва ми, аман вече от кифли и кореняк софиянки.
Виж целия пост
# 352
Кимион в леща! Манчееееееееев, къде сиииииииии?
Виж целия пост
# 353
Не е зле, макар че не си падам по родолюбско изсилване.
Иначе Нора днес е много красива.
Виж целия пост
# 354
Домъчня ми за Благо.
Явно неговият контингент от обслужващи  и съпътстващи  дами не са му давали за храна нищо истинско.

Русото мяу-мяу   сакаш се сконфузи от професионалната  кариера ва Нора.
Виж целия пост
# 355
Нора сервира първо на мъжете.  Crazy
Виж целия пост
# 356

Русото мяу-мяу   сакаш се сконфузи от професионалната  кариера ва Нора.


...но не наруши идиотското ѝ хилене.
Виж целия пост
# 357
Благо много ме изненада, очаквах да е пълна гротеска, но всъщност е симпатяга - има си го чалга уклона, но е забавен е много важно - има чувство за самоирония!

Като цяло пак приятна седмица, с родолюбски финал. Simple Smile
Виж целия пост
# 358
Аз си правя крем-супа от леща с кимион, от дубайския вилает ми е рецептата и много хубаво става.

Хубава е вечерята, Нора малко притеснена, ръси разни глупави неща, но е много мила с гостите.
Аз на тоя двор само на ракия с шопска салата мога да изкарам вечерта. Благо да разправя весели неща и пей сърце, хаха. Simple Smile
Виж целия пост
# 359
Нора се представи прекрасно.🍴
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия