🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 11 (тема 4)

  • 105 145
  • 1 355
# 330
Цитат
девойка с много по-финна костна структура
Това защо си го копирала?
Според мен е объркала темите, това е за чудовищният правопис. Фина е с едно Н!
Ооо, да това е потресаващо невежество, определено трябва да ме линчуват
Аман от нахални учителки
Виж целия пост
# 331
Малко едри й изглеждат бедрата и изобщо краката на фона на цялата й визия. Разбира се, че в сравнение с по-пълни жени, цялата си е живи мощи.
На мен пък точно краката й ми изглеждат като пръчки. Много далеч от едри..
Шишчето го представи като кавказко, понеже подправката била някаква типична тяхна и там се правело. На мен лично ми изглеждаше вкусно.
Виж целия пост
# 332
Следващата седмица

https://dariknews.bg/novini/obshtestvo/chereshkata-na-tortata-se … i-chushki-2109092
Виж целия пост
# 333
О, супер. Актьорите от "Полицаите от края на града" са ми много симпатични.
Виж целия пост
# 334
Всички без Цветелин Кънчев са ми симпатични. Тоя от къде и защо го изкопаха?
Виж целия пост
# 335

Тя и визуално не е кой знае какво… в главата  е пълна скръб  -  кръгла и ухилена като житената питка.  Ако ѝ оскубеш екстеншъните и я сложиш  да маркира на касата в Била – никой няма да я погледне втори път. А вицовете за блондинки все едно всички са за нея.
Нора пък е  естествена, естествена - та чак свръхестествена (прозрачна малко като привидение), но тя  бива, де – от трите дами  е най-приятна и за гледане и за слушане.


Уникално, рева от смях...Благодаря за този коментар. Joy
Виж целия пост
# 336
Браво,ще има нова седмица.Много съм доволна от този сезон и подбора на участниците.  Peace

Забавно ми е,когато елитни бръмчалки с 200 думи в речниковия запас,започнат да се обясняват как търсили,виж ти,интелигентни мъже. Joy Joy А моме,кой ще ти плаща поддръжката,кой ще те води по почивки и кой ще ти купува коли и парцали,с които да се хвалиш в инстаграм?Клоуни.

Ходим в руски ресторанти от време на време,не е моята кухня,защото не е фокусирана над пресните плодове и зеленчуци,салати и лично аз я намирам за тежка(сосове,майонези и пържено),но определено е вкусна.Също така ползват и доста месо,което аз не консумирам от години.Харесва ми Благо,откровен и приятен събеседник,без парвенющина и "аз къде съм,ти къде си".
Виж целия пост
# 337
А тя всъщност е като житената питка, защото си е боцкала скулите според мен. 😒 Какъв е смисъла на 25 години да се обезобразяваш. Все едно ще свърши света ако нямаш уста и скули.
Виж целия пост
# 338
Който няма акъл, мисли, че може да компенсира със силикон и ботокс.
Виж целия пост
# 339

Тя и визуално не е кой знае какво… в главата  е пълна скръб  -  кръгла и ухилена като житената питка.  Ако ѝ оскубеш екстеншъните и я сложиш  да маркира на касата в Била – никой няма да я погледне втори път. А вицовете за блондинки все едно всички са за нея.
Нора пък е  естествена, естествена - та чак свръхестествена (прозрачна малко като привидение), но тя  бива, де – от трите дами  е най-приятна и за гледане и за слушане.


Уникално, рева от смях...Благодаря за този коментар. Joy
И аз!
Абсолютно вярно написано! hahaha hahaha такива безлични, незапомнящи се с нищо и напълно лишени от интересност миски дал Господ! hahaha hahaha hahaha
Абе не знам защо, но тая седмица ми е изключително скучна.....дори не ми се пишат коментари! Shocked Rolling Eyes
Виж целия пост
# 340
Един коментар на вчерашната светулка ми се запечата в главата - цитирам по памет : "децата ми след време няма да питат къде съм играл, а какви пари имам"
Мислех си, че ако децата му зададат този въпрос...по-добре никога да не ги беше правил
Виж целия пост
# 341
Един коментар на вчерашната светулка ми се запечата в главата - цитирам по памет : "децата ми след време няма да питат къде съм играл, а какви пари имам"
Мислех си, че ако децата му зададат този въпрос...по-добре никога да не ги беше правил

Всъщност , той каза, че е играл в чужбина за пари , а те са за децата му. Е ,не избра точните думи да го обясни, но искаше да каже , че е по важно да осигури децата си. Каквото и да говорим в днешно време без пари си е сложно ....както и да възпиташ детето в един момент излизайки от къщи то попада сред истинския живот, и каквото и да си му внушавал като добродетели   , много бързо детето осъзнава , че всъщност май не е баш така както си го възпитавала
Виж целия пост
# 342
Благо сложи майонеза от пъдпъдъчи яйца, а само яйца сложи ли в салатата?
Виж целия пост
# 343
Да. Отново пъдпъдъчи.
Виж целия пост
# 344
Майонеза от пъдпъдъчи яйца?!
Май ще си пусна епизода за преговор.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия