🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 11 (тема 4)

  • 105 145
  • 1 355
# 1 215
Не Истерия, а Хистерия е заболяването Simple Smile
Виж целия пост
# 1 216
Не Истерия, а Хистерия е заболяването Simple Smile
Аз по народному, не по медицинско название.
Виж целия пост
# 1 217
Разбира се, че Ангелина не е на 20 г. Няма да каже истинската си възраст. Личи й, че е по-възрастна,.
Виж целия пост
# 1 218
 Аз пък съм склонна да се съглася с Патрашкова. Паник атака не може да е медицинско наименование. Медицинското щом са и казали психиатри, че е хистерия, значи е така най-вероятно.
Виж целия пост
# 1 219
https://m.vbox7.com/play:6cd5728b

Това тя ли е?
Виж целия пост
# 1 220
Само аз ли нямам GOOD GIRL на CH,гледам че и Ангелина има Grinning
Виж целия пост
# 1 221
На 30г. е Ангелина.
Виж целия пост
# 1 222
Домакинята е доста противничка, но Рени колко е елементарна  ooooh!
Само мъжете биват тая седмица.
Виж целия пост
# 1 223
Не, тази е от Пловдив, а Ангелина от "Черешката" е варненка.
Виж целия пост
# 1 224
Джеферович явно ще ги прецаква с оценките. Иска най-накрая да спечели.
Виж целия пост
# 1 225
Не, тази е от Пловдив, а Ангелина от "Черешката" е варненка.
Мислих, че за тази от видеото говорихте и си викам бе то няма никаква прилика...
Виж целия пост
# 1 226
Грозноватата и тъповата персона не знае кой е фашистът Мусолини и си го е изтипосала на тумбака. А куфарчеполучател и също толкова тъп Ветко си я взел за ПР. Сега тази ще ОБЯСНЯВА и като обърка ДДС и ДОД примерно...жална му майка на Ветко.😁😁😁😁😁😁
Виж целия пост
# 1 227
Колко точки й дадоха?
Виж целия пост
# 1 228
38
Виж целия пост
# 1 229
Само аз ли нямам GOOD GIRL на CH,гледам че и Ангелина има Grinning
Явно да, аз също го имам, но го пръскам супер рядко.

Тази Ангелина е много противна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия