Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - тема 10

  • 79 200
  • 795
# 555
Да се включа и аз към начинещите - от 2 седмици тренирам по Дупемания, но само упражненията, без хранителния режим. Надявам се да успея да изградя навик за тренировките и да не загубя мотивация. Smiley
Виж целия пост
# 556
И аз много се кефя на жеста!
Започнах седеминутните... Хихихи забавление. Малко ми беше, но като нямаш време е супер, щото нали казва - важно е редовно, за да се задвижи метаболизмът.
Виж целия пост
# 557
Аз пък не мога да реша коя програма да започна. От два дена чета и умувам и не мога да го измисля.
 Моля ви дайте ми съвет. Тежа 56 кг, висока съм 169, но имам да чистя мазнини в областта на корема и многооо целулит по дупето и краката...
Виж целия пост
# 558
Аз пък не мога да реша коя програма да започна. От два дена чета и умувам и не мога да го измисля.
 Моля ви дайте ми съвет. Тежа 56 кг, висока съм 169, но имам да чистя мазнини в областта на корема и многооо целулит по дупето и краката...

princes86, aз съм същата, само дето съм 60 кг....можеш да си представиш Grinning проблем с целулита, бедрата и корема също са на лице и при мен. Препоръчвам ти Корем мечта. Доооста добре натоварва, тренировките са за цяло тяло и ми изглеждат супер. Има мн упражнения за тези зони + кардио и приключваш вир вода. Simple Smile
Виж целия пост
# 559
Аз пък не мога да реша коя програма да започна. От два дена чета и умувам и не мога да го измисля.
 Моля ви дайте ми съвет. Тежа 56 кг, висока съм 169, но имам да чистя мазнини в областта на корема и многооо целулит по дупето и краката...

princes86, aз съм същата, само дето съм 60 кг....можеш да си представиш Grinning проблем с целулита, бедрата и корема също са на лице и при мен. Препоръчвам ти Корем мечта. Доооста добре натоварва, тренировките са за цяло тяло и ми изглеждат супер. Има мн упражнения за тези зони + кардио и приключваш вир вода. Simple Smile

Много ти Благодаря за отговора, почвам я!
Виж целия пост
# 560
Аз пък не мога да реша коя програма да започна. От два дена чета и умувам и не мога да го измисля.
 Моля ви дайте ми съвет. Тежа 56 кг, висока съм 169, но имам да чистя мазнини в областта на корема и многооо целулит по дупето и краката...

princes86, aз съм същата, само дето съм 60 кг....можеш да си представиш Grinning проблем с целулита, бедрата и корема също са на лице и при мен. Препоръчвам ти Корем мечта. Доооста добре натоварва, тренировките са за цяло тяло и ми изглеждат супер. Има мн упражнения за тези зони + кардио и приключваш вир вода. Simple Smile

Много ти Благодаря за отговора, почвам я!

Няма за какво. Blush Успех и не забравяй да пиеш много вода - каквото да си говорим, помага!
Виж целия пост
# 561
Лелее, имам 33 страници с тренировки, това е истинско предизвикателство за зодия Близнаци.

Бях стигнала 8-ма седмица на fit30.... и сега почвам да се чудя какво да подхвана.
Иначе съм от тези дето имат 2 килограма излишни, но пък видим, макар и малко целулит, дето искат да се стегнат.




Виж целия пост
# 562
Здравейте, има ли трениращи с програмата "Корем Мечта".Аз тъкмо приключих ден три от седмица две .Тази тренировка е брутална. Имам мускулна треска на непознати за мен места.Joy
Мисля другата седмица в началото да видя има ли разлика в сантиметрите.Чудох се дали да почна някое меню.Но за сега съм се спряла на интервалното гладуване/ фастинг, просто ми е по лесно да не ям определени часове, а не да меря порции.Естесвено старая се да не ям сладко Blush и хляб, но не мога да откажа картофите и плодовете, системно преяждам с череши.
Вие как сте, справяте ли се?
Виж целия пост
# 563
Аз почнах с Корем мечта от онзи ден. И съм на режим (микс рецепти от персоналния ми режим и менютата, но в калориен дефицит). Една мацка във ФБ качи снимка само седмица след началото на програмата и имаше видима разлика. Дано и аз се отчета с добри резултати 😊
Виж целия пост
# 564
Аз почнах с Корем мечта от онзи ден. И съм на режим (микс рецепти от персоналния ми режим и менютата, но в калориен дефицит). Една мацка във ФБ качи снимка само седмица след началото на програмата и имаше видима разлика. Дано и аз се отчета с добри резултати 😊
И аз на това се надявам,  но имам обаче и доста да свалям, та не вярвам на втора седмица да има голяма разлика, вече месец може и да се е по прибрал корема.
Правиш ли минутата и ако да колко често?
Виж целия пост
# 565
И аз на това се надявам,  но имам обаче и доста да свалям, та не вярвам на втора седмица да има голяма разлика, вече месец може и да се е по прибрал корема.
Правиш ли минутата и ако да колко често?
Да, всеки ден правя и минитата, те все пак са смо по 3 мин. 🙃
Виж целия пост
# 566
Здравейте, има ли трениращи с програмата "Корем Мечта".Аз тъкмо приключих ден три от седмица две .Тази тренировка е брутална. Имам мускулна треска на непознати за мен места.Joy
Мисля другата седмица в началото да видя има ли разлика в сантиметрите.Чудох се дали да почна някое меню.Но за сега съм се спряла на интервалното гладуване/ фастинг, просто ми е по лесно да не ям определени часове, а не да меря порции.Естесвено старая се да не ям сладко Blush и хляб, но не мога да откажа картофите и плодовете, системно преяждам с череши.
Вие как сте, справяте ли се?


Аз минах първата седмица, разлика в килограми и обиколки нямам, храня се горе-долу разумно.
 Не ям тесто, захар, пия протеин, много вода, салати и чисто месо. Има обаче лека разлика във начина по който изглеждам. Сякаш започва да се оформя нещо като стегнат корем.
Днес започвам втората седмица.
Виж целия пост
# 567
труднички са тренировките в корем-мечта. аз на втория ден се препОтих яко, но се оказа, че на някои съм правила ниво 3. а съм си мързелива, де. и хич не обичам кардио, ама хич.
Виж целия пост
# 568
И аз започвам втора седмица на Корем мечта днес. За сега ми харесва програмата. Промяна в огледалото не виждам, но не съм се и мерила. Не спазвам хранителен режим, което също би оказало влияние в положителна посока. Simple Smile
Аз обаче съм чела между редовете в студиото, защото съм останала с впечатлението, че трябва да правим по 3 минита на седмица. След последните постове, прочетох отново инструкциите и всъщност ми стана ясно, че трябва да правим поне 3 минита. Тази подробност съм я пропуснала Joy Предполагам, че няма значение кое мини с коя тренировка се съчетава. Вие подред ли ги правите?
Виж целия пост
# 569
И аз започвам втора седмица на Корем мечта днес. За сега ми харесва програмата. Промяна в огледалото не виждам, но не съм се и мерила. Не спазвам хранителен режим, което също би оказало влияние в положителна посока. Simple Smile
Аз обаче съм чела между редовете в студиото, защото съм останала с впечатлението, че трябва да правим по 3 минита на седмица. След последните постове, прочетох отново инструкциите и всъщност ми стана ясно, че трябва да правим поне 3 минита. Тази подробност съм я пропуснала Joy Предполагам, че няма значение кое мини с коя тренировка се съчетава. Вие подред ли ги правите?

какво, какво? минитата не са ли когато нямаш време за големите тренировки?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия