Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 68

  • 64 125
  • 747
# 585
Радвам се Hug
Виж целия пост
# 586
Здравейте, някой пил ли е фемостон? Имах задържан фоликул и ми го предписаха
Виж целия пост
# 587
Здравейте, някой пил ли е фемостон? Имах задържан фоликул и ми го предписаха

На мен ми изписват Оргаметрил за задържането на фоликули.
Виж целия пост
# 588
Аз пих Регулон и за 1 месец изчезнаха, но аз по принцип никога не съм имала задържани, при мен се появиха вследствие на стимулацията.
Виж целия пост
# 589
При мен са назначавали 10 дена Регулон,за да ми предизвикат цикала.
Виж целия пост
# 590
Здравейте момичета ,да се присъединя и аз към вас .Имам въпрос който не успях да задам на лекаря си от вълнение в деня в който си взех заповедта за Ин витро ,той ми каза януари като ми дойде от 1ви ден от цикъла на регулон и на 19ти ден след това при него, значи ли това че края на хапчетата и идването ми след тях (ако всичко е както трябва )ще почнем с инжекциите за симулацията ,и по къс или по дълъг протокол е процедурата с този регулон,благодаря ви предварително и се надяван 2019 всички от вас с по 2 чертички !
Виж целия пост
# 591
Звучи като дълъг протокол, но ще се разбере като отидеш.
Момичета, весели празници, мир, любов, светлина в семействата Ви.
Виж целия пост
# 592
Здравейте Simple Smile! Наминавам само да ви пожелая весели празници, изпълнени с топлина, мир и споделени мигове! Сигурна съм, че ни предстоят по-светли времена, времена на сбъднати мечти Simple Smile! Весела Коледа Simple Smile!
Виж целия пост
# 593
Здравейте,
Аз вчера бях при лекаря за коментар, обаче не протече така както го бяхме планирали. Трябваше и ембриолога да е там и да каже нещо...ама не, та се отложи за 9ти януари.
Много съм озадачена...никой нищо не ми казва, само викат не е нормално... дадоха  на ММ да си направи изследване за Y делециите и още едно трябвало, ама Милачич щяла да каже на 9ти.
Между временно си пуснах АМХ, за фонда да подготвя док. и за две стимулации е паднал с 1.5 ед. И сега е точно 1.05. Питах за спонтанен цикъл, мръщи ми се нещо, каза че не било гаранция, че била само една - викам знам...ама не знам какво друго да правя... Според нея да направим първо изследванията и ще видим...
На мен днес ми дойде.... 9 дни след пункцията., а на 9ти ще ми е 13ти ден...ще изпуснем този месец явно...
Виж целия пост
# 594
Axenia, а предложиха ли ти физиотерапия за стимулиране функцията на яйчниците? На мен ми предложиха да направя един курс, но не съм от София и няма как да бъде там, но мисля да пробвам в моя град..За ММ освен тези Y делеции правиха и Изследване на ДНК фрагментация на сперматозоиди (Halo test). При него няма повече какво да изследват. Кариотип направихме и е ОК. Моя АМХ е точно 1.01 и ни одобриха от фонда, паднал ми е с 0,5. Подпитах за естествен цикъл и казаха, че не било гаранция, защото въпреки стимулацията не било розово положението...Ще видим какво ще стане този път. Надявам се февруари да вземем заповедта и отиваме Simple Smile
Виж целия пост
# 595
Здравейте момичета! За тези от вас, които си самофинансират процедурата, подарявам медикаментите, които ми останаха излишни-
Неотворена писалка Gonal F 300 IU
Инжекция Cetrotide 0.25 mg
2 бр. Мериоферт 75IU
Ако някой има нужда от тези лекарства да ми пише на лично.
Весело посрещане на Новата година и успех !
Виж целия пост
# 596
Здравейте, момичета,

присъединявам се и аз към групата. Започнах от вчера. 29.12.,  стимулация с Мериоферт 150 два пъти на ден от 2-ри до 5-ти ден на цикъла.
Док ме вика на 5-ти или 6-ти ден на преглед, но тук ми е голямото чудене, помагайте. Броенето е от старта на стимулацията с Мериоферта т.е. трябва да отида на 2.01. или 3.01. или от първия ден на цикъла т.е. трябва да отида на 1.01. или 2.01.? Притеснявам се да не отида късно, а сега точно са празници и моят лекар ще е на работа на 3.01. Трябва да пусна хормони и на база на тях и прегледа предполагам, че ще каже с какво продължаваме стимулацията...

Предварително ви благодаря за съвета. Много ми е полезен форума, изчетох няколко теми назад и благодарение на вас, научих ужасно много неща. Благодаря ви! Purple Heart

Виж целия пост
# 597
Нямаш ли схема с написани освен дните и датите?
На мен така ми ги пише докторката.
Виж целия пост
# 598
Нямаш ли схема с написани освен дните и датите?
На мен така ми ги пише докторката.


Имам написана само частта с Мериоферта. Предният месец правихме инсеминация и реших, за да не губя месеца, ако нищо не стане, да попитам док директно как продължаваме, ако тестът е отрицателен. И тя на бързо ми обясни и написа само тази част. И сега като се замисля за детайлите, не мога да се сетя кога е този 5-ти - 6-ти ден.
Мислех да отида на 2.01. и да ме прегледа друг лекар, а на 3.01. да си отида при моя още веднъж.
Виж целия пост
# 599
Свършват ти инжекциите и на другия ден си на преглед.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия