Кандидатстване след седми клас с рисуване - част 4

  • 47 946
  • 751
# 375
Здравейте на всички тревожни родители. Първо успех на всички деца!Имам молба за помощ Къде точно на сайта трябва да се гледат резултатите?.Аз влизам вече няколко пъти,но не мога да се ориентирам къде точно да гледам.
Виж целия пост
# 376
Здравейте на всички тревожни родители. Първо успех на всички деца!Имам молба за помощ Къде точно на сайта трябва да се гледат резултатите?.Аз влизам вече няколко пъти,но не мога да се ориентирам къде точно да гледам.

Аз гледам на "прием"
Виж целия пост
# 377
Здравейте на всички тревожни родители. Първо успех на всички деца!Имам молба за помощ Къде точно на сайта трябва да се гледат резултатите?.Аз влизам вече няколко пъти,но не мога да се ориентирам къде точно да гледам.

В сайта на приложното. Горе има една червена линия с бутони. Втория от ляво надясно е “прием”. Там.
Виж целия пост
# 378
Здравейте на всички тревожни родители. Първо успех на всички деца!Имам молба за помощ Къде точно на сайта трябва да се гледат резултатите?.Аз влизам вече няколко пъти,но не мога да се ориентирам къде точно да гледам.

В сайта на приложното. Горе има една червена линия с бутони. Втория от ляво надясно е “прием”. Там.

 Много благодаря ❤
Виж целия пост
# 379
Нямаме търпение вече. Разглеждах старата тема и видях, че миналата година са ги качили към 22ч.Така,че има още време за съжаление.
Виж целия пост
# 380
Здравейте!
Бяхме на място ,но дадоха инфо,че обработват и ще излязат доста късно и нямало смисъл да стоим отпред - тръгнахме си!
Ами чакаме...
Виж целия пост
# 381
Здравейте!
Бяхме на място ,но дадоха инфо,че обработват и ще излязат доста късно и нямало смисъл да стоим отпред - тръгнахме си!
Ами чакаме...


Благодаря за информацията! Стана им традиция да изнасят резултатите след 22:30. И предните две години е било така..
Важното е да са хубави оценките, а когато-тогава.
Виж целия пост
# 382
Докато ги качат тези резултати аз ще откача  Simple Smile
Вече сме на етап: " аз май не се справих"
Другото ще го спестя ...
Виж целия пост
# 383
Докато ги качат тези резултати аз ще откача  Simple Smile
Вече сме на етап: " аз май не се справих"
Другото ще го спестя ...


Хаха, и у нас е същото 😁 Милите ни деца!
Виж целия пост
# 384
Явно при всички е така😀 и мойта дъщеря почна "край нищо не направих,няма да ме приемат" даже вече не иска и да ходи до там,а до преди един час искаше да отиде пред училището
Виж целия пост
# 385
И ние сме така...Но така или иначе сме се запътили към Фотографията,там иска синчето 🙂 Та днешния изпит е по-скоро подготовка ...
Виж целия пост
# 386
Умората от чакането си казва думата. Има раздвижване по сайта, изнесена е информация за записването на вече приетите, но не и резултати/ оценки от изпита!
Търпението бавно преминава в отчаяние! Не ве поддавайте! Всичко ще е наред!
Виж целия пост
# 387
Започвам да си мисля, че няма да ги качат днес... Sad
Виж целия пост
# 388
Започвам да си мисля, че няма да ги качат днес... Sad
А пък аз започвам да си мисля, че няма да ги качат оналайн
Виж целия пост
# 389
Започвам да си мисля, че няма да ги качат днес... Sad

И на мен така ми се струва,според мен ще е утре рано сутрин
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия