А вие делите ли си сметките/разходите?

  • 60 769
  • 1 760
# 1 635
Е, обясни как от заплата чисто 800 лева (че и 1000 да беше) се плаща детска градина за 500 лева, издържа се един възрастен и дете, плащат се някакви режийни за ток, вода, отопление, че и се спестява?  Те даже не стигат, ако няма кой да те субсидира. Темата е за сметки и разходи все пак. Значи, ако мама те издържа, барабар с поколението ти, може да ти остава някаква малка сума от заплата за джобни и за спестяване, и тогава е рентабилно да се работи, обаче ако мъж те издържа - не е.
Виж целия пост
# 1 636
Ще доживея ли една тема в този форум, която няма да се завърти около Мамасита и безценния й живот?
Виж целия пост
# 1 637
Това е форум и основната му цел е хората да пишат. Не виждам драма, че се опонира на този и онзи.
Мамасита срещу няколко пишат, обаче двойно повече гледат сеир и цъкат с език.
Виж целия пост
# 1 638
Мисля, че въпросът е реторичен, кукумицинка.
Виж целия пост
# 1 639
Не й знам житието и битието, както и на повечето съфорумки.
Но все пак - когато е била самотна майка (вероятно преди 5-6 години), частните детските градини са били по евтини, при тях със сигурност, бащата може да е участвал или нейните родителите, и въобще, по дяволите, какво ни интересуват чуждите пари!
Куку, ти си сериозен човек, не се поддавай и ти на подобни провокации.
Цеце, това не е опониране, това е преследване!
В интерес на истината, на нея не й пука особено. Лошото е, че други ни товари.
Както и да е, щом ви забавлява това - забавлявайте се.

Виж целия пост
# 1 640
Само не разбирам защо удовлетворения от живота си човек, изпитва неистова нужда да си натрапва битието на непознати квачки в публичен форум и неистово да ги убеждава, че това е идеалния вариант на живуркане.



А, защо ние се ловим на въдицата ѝ и неистово се опитваме да я опровергаем, обяснявайки ѝ че нейния вариант не е идеален за нея? newsm
Аз същото забелязвам, поне за тази тема, нямам наблюдения над други. Намирам за забавни почти ожесточените коментари на някои дами. Grinning
Аз пък се умилявам за загрижеността която проявяват към нея.Даже питат "Добре ли и защо я няма днес в темите?"

Как да не ти стане драго на душата,при подобни прояви на емпатия?Simple Smile
Виж целия пост
# 1 641
Добре де, защо ѝ адвокатствате на госпожата? Тя решава какво и как да споделя, да си носи последствията. Все тя онеправдана, преследвана, обиждана, а всъщност се кефи, че ѝ се обръща внимание, иначе нямаше да поддържа интереса. Каквото повикало - такова се обадило е работата, жерва няма, има жадна за внимание жена!

Отърва е с едно т. Бабо, не го приемай лично, дразни ме, че е масова грешка.

Телефона ме подведе, редактора го отчита като правилно изписване. Но е факт, че не бях сигурна как се пише.
Виж целия пост
# 1 642
Не адвокатствам на нея, на себе си адвокатствам Joy
Виж целия пост
# 1 643
Лошото е, че други ни товари.
...


А, добре, вече ще кимаме и ще се съгласяваме, че да не се товариш... Joy
Ама преговаряй и с нея.
Виж целия пост
# 1 644
Добре де, защо ѝ адвокатствате на госпожата? Тя решава какво и как да споделя, да си носи последствията. Все тя онеправдана, преследвана, обиждана, а всъщност се кефи, че ѝ се обръща внимание, иначе нямаше да поддържа интереса. Каквото повикало - такова се обадило е работата, жерва няма, има жадна за внимание жена!

Отърва е с едно т. Бабо, не го приемай лично, дразни ме, че е масова грешка.

Телефона ме подведе, редактора го отчита като правилно изписване. Но е факт, че не бях сигурна как се пише.

Приемаш го като адвокатстване ли?
Не,не е.
Израз на недоволство е.Защото на човек не му остава друго,освен да напусне поредната тема "обсебена от Мамсита"(по-скоро нападките на фен клуба и) или да изрази недоволството си.
Виж целия пост
# 1 645
Аз лично, не ѝ адвокатствам, а се надсмивам И над себе си- толкова сме лесни за манипулиране и така вървим по свирката ѝ тема след тема. Joy
Виж целия пост
# 1 646
Не адвокатствам на нея, на себе си адвокатствам Joy
Аз съм съгласна с теб за повечето неща, но все пак и ти имаш право на избор: не е нужно да четеш всичко.

Даже, за по-лесно, направо може да пропускаш всички теми със следните ключови думи в заглавието, защото са любими на Сирената и е ясно как ще свършат: пари, доходи, апартаменти, провайдер, ясла, хвърлени деца на ясла, въшки и офисен планктон.
Виж целия пост
# 1 647
На госпожата чаршафите отдавна ги прескачам, тя мели едно и също. Просто ми е неприятно, че се изкарва жервено агне някой, който всъщност си умира от кеф да е вечната Сирена на форума.

Птица, ти защо си адвокатстваш, че то човек помни ли нещо различно от диванстването на многострадалната Геновева?
Виж целия пост
# 1 648
Значи почти всички теми във форума Joy
Виж целия пост
# 1 649
На мен ми е забавно да й опонирам като се засечем в някоя тема. Още по-забавно ми е да й чета филосовщините.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия