Черен петък 2018

  • 194 148
  • 2 189
# 315
За Хиполенд и Комсед в Дъ мол (София) - от години паьарувам на черния петък във физическите магазини и няма чак такава навалица и чакане на каса.
Виж целия пост
# 316
Това, което ми направи впечатление, че намаленията обикновено не важат за продукти в промоция .
Виж целия пост
# 317
Да, или ако имате някакви карти за отстъпки, те мисля, че също не важат в такъв ден Simple Smile Ама то за къде повече. Ако намалението е реално...
Виж целия пост
# 318
Вчера видях в стори на една влогърка, че утре (16.11) ще има 20% намаление в сайта на Дайхман с код CYBERFRIDAY, но никъде друга не видях написано това намаление.
"Избирате желаните артикули онлайн, слагате ги в количката и сте готови за 20% НАМАЛЕНИЕ в петък, 16.11.18 (тогава въведете код CYBERFRIDAY и се радвайте на новите си придобивки"
Виж целия пост
# 319
И аз го видях. Излиза ми от време на време като спонсорирана реклама от страницата им в ФБ.
Виж целия пост
# 320
За Хиполенд четох, че ще могат да се ползват ваучери за подарък, но такива нямало да продават утре. Не че имах намерение да купувам, но не виждам логика, нека да си ги продават на нормални цени просто.  Laughing
Виж целия пост
# 321
Сваровски винаги се включват в Черния петък, въпроса е че не мога да ти кажа дали всяка година е едно и също намалението. Аз така си купих гривна и обици с 20% отстъпка една година. На твое място бих изчакала.

OK, мерси. Peace Не ми се искаше да чакам, но май наистина е по-разумно да го направя, при положение че Черният Петък е едва след седмица.
преди няколко седмици имаше 50 % намаление на дооста артикули във Сваровски
Виж целия пост
# 322
Вчера видях в стори на една влогърка, че утре (16.11) ще има 20% намаление в сайта на Дайхман с код CYBERFRIDAY, но никъде друга не видях написано това намаление.
"Избирате желаните артикули онлайн, слагате ги в количката и сте готови за 20% НАМАЛЕНИЕ в петък, 16.11.18 (тогава въведете код CYBERFRIDAY и се радвайте на новите си придобивки"


Да, на това му се вика обявен черен петък ама с половин уста. Колкото да се каже че имат. И аз трябва за се оглеждам за боти, ама май ще се ориентирам към Фешъндейс.
Виж целия пост
# 323
Сваровски винаги се включват в Черния петък, въпроса е че не мога да ти кажа дали всяка година е едно и също намалението. Аз така си купих гривна и обици с 20% отстъпка една година. На твое място бих изчакала.

OK, мерси. Peace Не ми се искаше да чакам, но май наистина е по-разумно да го направя, при положение че Черният Петък е едва след седмица.

Аз не съм обръщала внимание досега участват ли Сваровски в Черен петък или не, но 20% ми се струват много малко на техните цени. То даже с Мтел club ги имаш тези 20%, без да ходиш да се буташ в блъсканицата. На Сваровски поне за мен си заслужават само големите намаления от 50%, ако не се лъжа юли и януари.
Виж целия пост
# 324
Дундьо имат ли черен петък?
Виж целия пост
# 325
Момичета ,Ориндж и Сиела ,участват ли в черен петък?
Утре в Ринг мол в помещението на Комсед има книжарница -тя дали ще е с -30%
Виж целия пост
# 326
Не съм забелязала да участват
Книгите в Хиполенд и Комсед са намалени както всичко останало, но в случая със съвместна книжарница тя не участва
Би било много хубаво иначе
Виж целия пост
# 327
На повечето физически магазини и онлайн такива утре ли им е ''черният'' петък? Има ли такива, чийто ''черен'' петък ще е следващият? По-конкретно за дрехи става въпрос. Трябва да си купувам яке, но до днес включително нямам набелязано такива. Не е гаранция, че до другата седмица ще си харесам нещо, но все пак да попитам.
Виж целия пост
# 328
В Emag на всички продукти ли правеха намаление на Черния петък или само на определени артикули? Конкретно за телефони се интересувам.
Виж целия пост
# 329
За повечето магазини е другият петък.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия