Коледа 2018

  • 105 424
  • 1 162
# 135
Обещаните сладки на клечка. Нямах достатъчно време днес да преровя всички свалени коледни списания в компа. И се извинявам много, много за качеството.
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 136
Здравейте!Ако може някой да даде рецепта за коледни сладки във вид на снежен човек,камбанки и там подобни.Благодаря.
Всяка една рецепта за меденки ти върши работа, лично аз препоръчвам рецептата на Наталина "Меденкитр на Джули" - има я на 1ва стр.

Тестото з алинцери също може да се оформи с всяккави кътъри, но е малко по-капризно и вероятно не това, което си представяш - такова ароматно и с коледни подправки.
Виж целия пост
# 137
Направих шоколадовитд пълнени топки с маскарпоне, колко им е трайността според вас?
Виж целия пост
# 138
танита, в международното ми сладко меню са залегнали и като "американски" канелените ти пръчици - страхотни сааа, препоръчвам, момичета Simple Smile
Виж целия пост
# 139
танита, в международното ми сладко меню са залегнали и като "американски" канелените ти пръчици - страхотни сааа, препоръчвам, момичета Simple Smile
Хубаво, но с какъв грамаж  се работят, така на чаши.. ми е невъзможно.
Виж целия пост
# 140
Скрит текст:
танита, в международното ми сладко меню са залегнали и като "американски" канелените ти пръчици - страхотни сааа, препоръчвам, момичета Simple Smile
Хубаво, но с какъв грамаж  се работят, така на чаши.. ми е невъзможно.

Предполагам Танита ще ти отговори, но понеже правя доста нейни рецепти, използвам чаша с обем 240 мл. Не си спомням в коя точно рецепта или коментар имаше посочена такава чаша и такава ползвам. Получават се нещата. Peace
Виж целия пост
# 141
В цитираната рецепта встрани вдясно видях грамажите и мерките (вместимост на чаена чаша и пр.).
Виж целия пост
# 142
Благодаря, че ми отговорихте, Labrex, YanaDG изобщо погледа не ми се насочи странично, сега  отворих отново и видях. 240 е. Flowers Hibiscus Ще се пробвам.
Виж целия пост
# 143
Здравейте момичета:)

Днес заваля първи сняг и макар че не натрупа, настроението ми се повиши към коледно. Simple Smile Та седнах, че украсих меденките, които изпекох за благотворителен Коледен базар тук. Бях помолена да са цветни и ето ме с първите цветни коледни меденки от няколко години насам. Два сета са - едните само с релеф и лека позлата, а другите в зелено, бяло и червено.



Още снимки:

Скрит текст:











Виж целия пост
# 144
Както винаги - съвършени!
Виж целия пост
# 145
natalyna, уникални са!
Виж целия пост
# 146
Благодря ви, Яна и Кати! Sparkling Heart Flowers Hibiscus Kissing Face
Виж целия пост
# 147
Уникални! Много красиви творения! Поздравления!
Виж целия пост
# 148
Наталина, нали знаеш, че съм ти фен. Голяма красота! ❤
Виж целия пост
# 149
Благодаря ви Хриси и Лулу! Two Hearts
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия