Перилни препарати и омекотители – 56

  • 72 918
  • 754
# 645
Това с памучни дрехи ли?
Виж целия пост
# 646
Това с памучни дрехи ли?
Не. Имам панталони, рокли, които стават ужас след пране без омекотител. (всъщност не знам дали от прането или от сушилнята става така, но е факт, че с омекотителя го нямам този проблем.)
Виж целия пост
# 647
Да, основно с изкуствените дрехи става така. Аз също ползвам омекотител като антистатик, но само за това.
Виж целия пост
# 648
добре де .. аз ползвам таблетките от лидл против котлен камък , водят се че омекотяват водата .. нямат ли някакъв подобен ефект ? омекотител не ползвам , преди 1-2 години бях купила един заради миризма на ванилия и го употребих , главно на чаршафите ,понеже много ми се мачкаха в сушилнята , случи се да сложа и на дрехи 1-2 пъти .. еми хора дрехите бяха супер лигави , имам чувството че лепнеха ,като мръсни .. не съм свикнала на такова усещане и това е , повече не съм взимала изобщо , ако ще и на течен шоколад да ми мирише , имам един бебешки на лупилу , дето ММ решил да ми купи и течен перилен и омекотител .. стоят си така , чудя се какво да пера с тях
Виж целия пост
# 649
Някой знае ли дозировките на течните перилни препарати на Кауфланд? Търсих Пурлан за вълнени, но тъй като нямаше, реших да пробвам КК класик. Мирише хубаво и е произведен в Германия. Странното е, че на етикета не пише нищо за дозирането, а и в интернет не намирам информация по въпроса. Иначе, за пореден пък си взех Персил на промоция и съм много доволна. Запасих се с по една торба (60 пранета) за бяло и цветно.
Виж целия пост
# 650
И аз си взех Персил на промоция и съм много доволна. За втори път ММ купи от К прах (60 пранета) за цветно. Предишната торба ми стигна съвсем точно до тази промоция. Ще си прегледам постовете назад да видя за колко време "извъртам" 60 цветни перални Simple Smile
Виж целия пост
# 651
Laughing Laughing Laughing на капсулите
Виж целия пост
# 652
Най-накрая ми свършва омекотителя от 1л, който ползвам от есента на 2017г Grinning. Някой беше писал за омекотители на Tesori d'oriente. Вчера ги търсих в Елитис, но не ги открих, а по спомени, там ги имало. Има ли ги още, няма ли ги, някой ползва ли, изчезва ли наелектризирането при дрехите?
Виж целия пост
# 653
Привет дами,наскоро гледах в Кауфланд омекотител,но му забравих името Wink На 2.99 редовна цена,непозната за мен марка,жълт и син,по аромат напомня Ленор.Някой сеща ли се кой е и дали е хубав?Благодаря!
Виж целия пост
# 654
Аз се отказах от използването на омекотител, но факт е, че дрехите доста се наелектризират без него.
Ще се радвам на идеи за друг вид антистатик или друг начин за решаване на проблема Rolling Eyes
Виж целия пост
# 655
Най-накрая ми свършва омекотителя от 1л, който ползвам от есента на 2017г Grinning. Някой беше писал за омекотители на Tesori d'oriente. Вчера ги търсих в Елитис, но не ги открих, а по спомени, там ги имало. Има ли ги още, няма ли ги, някой ползва ли, изчезва ли наелектризирането при дрехите?
В Ремедиум мисля, че има.
Виж целия пост
# 656
Най-накрая ми свършва омекотителя от 1л, който ползвам от есента на 2017г Grinning. Някой беше писал за омекотители на Tesori d'oriente. Вчера ги търсих в Елитис, но не ги открих, а по спомени, там ги имало. Има ли ги още, няма ли ги, някой ползва ли, изчезва ли наелектризирането при дрехите?
В Ремедиум мисля, че има.
    Аз бях писала,но не знам от кой град си.При нас ги има в магазините с паралелен внос.Аз ги харесвам ,кремав и сив .Ползвам сушилня и не се наелектризират дрехите,а ароматът се усеща дълго след пране.
Виж целия пост
# 657
дрехите и при мен се наелектризират , но след сушилнята . А какъв е всъщност проблема от това ? чаткат малко , но си ги сгъвам и прибирам по шкафове и закачалки , изобщо не ми прави впечатление ..
Виж целия пост
# 658
дрехите и при мен се наелектризират , но след сушилнята . А какъв е всъщност проблема от това ? чаткат малко , но си ги сгъвам и прибирам по шкафове и закачалки , изобщо не ми прави впечатление ..

Проблемът при мен е, че ми се омотават роклите по чорапогащника и става една.... А с омекотител го нямам този проблем. А и това постоянно припукване хич не е приятно.
Виж целия пост
# 659
аз по-финните в торба ги слагам и при сушене и при пране , повечето пъти даже и не ги суша  ,че излизат почти сухи след центрофугата ,то важи и за повечето изкуственяци де  , провесвам ги на трамплина на децата и там изпръхват
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия