Модни тенденции в прическите и всичко за косата

  • 68 825
  • 778
# 465
Много хубав да
Виж целия пост
# 466
@Humpty Dumpty
При кръгло лице се правят етажи. Това е класическият начин за издължаване. Обаче, ако косата е рядка или с много тънак косъм, може да стане още по-зле работата.
Прическата каре пък  оптически скъсява. Така, каре може, но с предни по дълги, за да поприкрие лицето.

На другите момичета, които са ми изпратили снимки,  ще търся прически и по цвят и по форма в интернет и ще се опитам да ги 'монтирам върху главата със средствата на техниката'. За да видите как ще изглеждате. Така, че - търпение. Два дни имах много работа, но от утре започвам с Елена.
Виж целия пост
# 467

Fluttershy , на симките
това боята  джънгъл февър   6.01 ли е или друг цвят ?
Виж целия пост
# 468

Fluttershy , на симките
това боята  джънгъл февър   6.01 ли е или друг цвят ?

Не ,не е джънгъл , друг цвят е който само професионалист може да забърка Simple Smile
Виж целия пост
# 469
a професионалиста какво забърка ?
Виж целия пост
# 470
Бърз въпрос -дом. Еластисайзър мога ли да заменя вместо на делови масло кокосови или зехтин? И нанася ли се в корена? Бадемовото не ми понася на скалпа а малко и от глицерина ме е страх. Днес ще го правя за първи път. Косата има нужда от сериозно подхранване.
Виж целия пост
# 471
Мен ми утежнява корените само надолу мажа, маслото според мен може да се сменя, аз ползвам различни, макадамия, зехтин, кокос, шарлан даже ..
Виж целия пост
# 472
a професионалиста какво забърка ?
Нямам никаква представа каво се забърква и как се постига.Само колорист може да каже Simple Smile
Виж целия пост
# 473
Сложих го, сега ще постоя. Със зехтин, глицерин и рициново масло. В корените не слагах.
Виж целия пост
# 474
Аз търся рициново масло. Бихте ли казали откъде го купувате и каква марка е Blush
Виж целия пост
# 475
Аз търся рициново масло. Бихте ли казали откъде го купувате и каква марка е Blush

Най-обикновено, във всяка аптека има.
Виж целия пост
# 476
Аз търся рициново масло. Бихте ли казали откъде го купувате и каква марка е Blush

Най-обикновено, във всяка аптека има.
Аз гледах в Лили и ДМ Grinning ще погледна в аптеките. Благодаря! Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 477
Аз взимам от zoya. bg
Виж целия пост
# 478
Colour contouring  е техника за оцветяване, специално използвана за подчертаване или омекотяване на чертите на лицето. Подобно на техниката за гримиране, оцветяването на цвета на косата използва по-тъмни тонове, за да придаде дълбочина на областите, които искате да изглеждате по-меки или по-привлечени, и по-светли нюанси за подобряване на други области или за да изглеждат по-ярки. Косата ви е това, което обгражда лицето ви, така че може да направи огромна разлика в начина, по който виждате формата на лицето си.  Най-„идеалната“ (или балансирана, по-скоро) форма на лицето е овална, така че концепцията за оцветяване на цвета е проектирана да балансира различни форми на лицето, за да ги направи по-овални.
Пример 1:
Квадратно или кръгло лице: по-светли тонове върху корените и краищата, създавайки ефект на сянка върху страните на лицето.

 Пример 2:
Дълго лице:  по-тъмни тонове в корените и челюстта, с по-светли тонове на дължините.

Пример 3:
Лице с форма на сърце: омекотява ъгловата челюст, като използва по-тъмни тонове в корените и подчертава през дължините и краищата, за да оформи лицето.


 Тази техника ми се стори интересна, намерих я докато се ровех из нета. Предлагат ли я в салоните?
Виж целия пост
# 479
...
Тази техника ми се стори интересна, намерих я докато се ровех из нета. Предлагат ли я в салоните?
Да, предлагат я .
Харесах си прическа и цвят от показаните от теб да ЛС.Запазвам си я за промяна Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия