Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Дами, тези, които ще използват дезинфектант Хийтман, ще гладят ли след това въпреки него?
Ще носите ли вода за пиене на бебетата в болницата?
Какво мислите за бебешките възглавници? Да ги използвате или не?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Дами, тези, които ще използват дезинфектант Хийтман, ще гладят ли след това въпреки него?
-
Ще носите ли вода за пиене на бебетата в болницата?
-
Какво мислите за бебешките възглавници? Да ги използвате или не?
Мненията относно бебешките възглавници са различни. Някои майки предпочитат да не използват възглавници, докато други ги намират за полезни. От съществено значение е да се консултирате с педиатър или да следвате инструкциите на производителя, за да вземете информирано решение въз основа на нуждите на вашето бебе.
-
Как да се справя с киселини по време на бременност?
-
Какво представляват контракциите и трябва ли да се обадя за преглед по-рано?
((
), защото се роди сестричката му. Вече съм горда майка и на момиченце - Димана, 48 см, 2640 гр. Родих естествено и сравнително бързо. През нощта започнаха болезнени контракции, които към сутринта станаха на интервал по-малък от 10 минути и тръгнах към болницата. Бях изключително спокойна, за разлика от мама и свеки, които ме придружиха. Приеха ме в 8 ч. с 4-5 см разкритие и доизпаднала тапа, попълвахме документи, приказки, клизми, запис на тонове, пуснаха ми една система окситоцин към 8:30-9ч., в 10 ми изтекоха водите и в 10:47 ч. след три напъна се роди малката ми принцеса. Гушкаме се и я кърмя (имам коластра) и чакаме тати и бати утре да се запознаят с малката дама. Явно така е трябвало да стане, просто е избрала този ден, както сънува момчето ми предходната нощ... Бъдете здрави и благословени всички майки и бебчета!