"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори за непланиращи бебе - 1 част

  • 38 277
  • 750
# 390
Здравейте нова съм имам един въпрос на 06.06 трябваше да ми дойде на 08.06 правих тест беше отрицателен днеска ми е 4ти ден закъснение. Имам нередовен цикъл. Секса беше с презерватив ВИНАГИ го правим с презерватив и никога не свършва в мен въпроса ми е от какво може да ми закъснява и може ли да има бременност въпреки че според мен няма как да има благодаря ви предварително! Забравих да добавя че отвреме навреме ме боли само корема и гърдите ми са леко тежки
Виж целия пост
# 391
Едва ли е бременност.
Виж целия пост
# 392
именно и аз така си мисля че няма как да има бременност след като е било с напълно здрав презерватив и без свършване в мен
Виж целия пост
# 393
Здравейте! С приятеля ми правихме секс по време на цикъл(след 2 дни трябваше да ми свърши), но презерватива се скъса и той свърши в мен. Около 8-9 часа след половия акт пих ескапел. На следващия ден, цикъла ми свърши. Днес вече е 5ти ден откакто съм приела ескапел и получих кървене..
Та въпросите ми са 2:
1.Има ли някаква вероятност за бебе?
2.Това кървене нормално ли е?
Благодаря!
Виж целия пост
# 394
1. Не
2. Не
Виж целия пост
# 395
След прием на Ескапел може да има кръвотечения по всяко време. Пише го в листовката, ама кой ти ги чете.
Като не казвам, че е нормално, а че е възможно.
Виж целия пост
# 396
След ескапел, могат да се появят всякакви извънменструални кръвотечения
Виж целия пост
# 397
Както са казали и преди мен, след това хапче може да има кървене по всяко време. Ако не спре до 2 дни или се засили, бягай на лекар да го спрат с лекарства.
За бременност - няма опасност.
Виж целия пост
# 398
Здравейте! Исках да се допитам до някого с опит в това...та подрани ми с около 10 дни, което до сега не съм сигурна дали ми се е случвало, но ппц имам нередовен цикъл или по-скоро всеки месец дата се мести с около 2-3 надолу. Тъй като четох други форуми с теми ,, признаци за бременност’’ и там споделят, че един от признаците е призапване...и следователно се стреснах. Правих секс без презерватив миналият четвъртък и на следващият ден следобяд пих Ескапел, та възможно ли е да съм бременна?! 😥😥😥
Виж целия пост
# 399
Прочете ли последните 3 мнения, преди твоето?
И не ти се мести цикълът, просто е по-дълъг или по-къс (казвам го т.к. не разбрах какво имаш предвид под „мести се „надолу”.
Виж целия пост
# 400
Цикъла ти не е нередовен.Нормалния цикъл е на 28 дни.Съответно съвсем нормално е да се мести с 2-3 надолу всеки месец.
Виж целия пост
# 401
Деси, и моят е нормален, нищо, че идва на 30 дни, чат-пат на 32. Не е задължително да е 28 дни..
На други пък им идва на 24 дни всеки месец и ако подмине 24тия се води закъсение. При всяка е индивидуално
Виж целия пост
# 402
Деси, и моят е нормален, нищо, че идва на 30 дни, чат-пат на 32. Не е задължително да е 28 дни..
На други пък им идва на 24 дни всеки месец и ако подмине 24тия се води закъсение. При всяка е индивидуално
Разбира се,че е така.Имах впредвид,че щом всеки месец е с 2-3 надолу,значи си е съвсем редовен и нормален.И моя си идваше така,но това не означава,че е нередовен.
Виж целия пост
# 403
Като цяло исках да знам защо така ми подрани с 10 дни и дали съм бременна или причината е приемът на Ескапел, защото се допитах до една приятелка и тя ми каза, че няма място за притеснение и, че най-вероятно наистина е от Ескапела
Виж целия пост
# 404
Като цяло исках да знам защо така ми подрани с 10 дни и дали съм бременна или причината е приемът на Ескапел, защото се допитах до една приятелка и тя ми каза, че няма място за притеснение и, че най-вероятно наистина е от Ескапела
Ами ,ако беше прочела за страничните ефекти на Ескапела,сега нямаше да питаш тук.Поинтересувайте се малко.И по-нагоре няколко поста има същото питане.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия