Любители на кучета - 89

  • 29 477
  • 780
# 150
Аз пък си мисля по-скоро за малиноа и хъски. В началото ѝ бях писала дали не е немска с малиноа, като нашия.
Няма значение, прекрасен е! Както и всички останали.
Виж целия пост
# 151
Момичета, пиша ви адреса тул, защото вече не знам кой го получи и кой не!
Ул. "Адам Мицкевич" 1. Трудно се намира мястото, но пък не се забравя Joy
Виж целия пост
# 152
Seerose., despicable. Има си нещо овчарско, но е с прав гръб. За сметка на това пък е по - едър от хъскитата. За съжаление поредната нежелана смесица, която свършва на улицата....Което пък е мой късмет, защото ми е огромна любов Heart
Виж целия пост
# 153
Добре дошли и от Бизу, близначето на Ралф.😉

Виж целия пост
# 154
Не съм чела назад, минавам само да оставя това тук и бягам на работа. После ще дочитам Simple Smile
https://www.facebook.com/100002478127930/posts/2234395689986347/
Виж целия пост
# 155
Бабини сладки бишкотки, ма много сте гласовити  Shocked Мама сигурно е на разходка  Laughing
 Леле, представям си след няколко дни какво тирамису ще става по пода  Joy
 Коте, а тате реагира ли като си чу отрочетата ?
Виж целия пост
# 156
Да ги хванеш, пък да ги гушкаш, гушкаш...
Виж целия пост
# 157
Ще ми отнемат родителските права за недаване от масата и ще видя аз.
Сийроуз, за съд си направо, щото "горканчо" и в леглото не го пускате. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 158
Ще ми отнемат родителските права за недаване от масата и ще видя аз.
Сийроуз, за съд си направо, щото "горканчо" и в леглото не го пускате. Stuck Out Tongue Winking Eye
Пускам го сутрин да се гушкаме. И вчера му се отвори парашута да полежи до мен, докато тате му беше в мазето. Той си ближе лапата, аз си чета книжка, ама като реших да го ползвам за възглавница, реши да си ходи. Пък аз му давам той да ме ползва, нали! Егоист.
Не ми обръщайте внимание на силно неглижирания вид Grinning

Виж целия пост
# 159
Ние се предадохме и му разрешихме да ползва леглата и диваните:smiley:

Обаче лежи известно време и като почнем да го мачкаме, става и си отива на собственото легло.

Ааааа, бишкотите са страхотно сладки!
Виж целия пост
# 160
Разтапят ми сърцето тия топчици. Heart Eyes Големи дебеланчета са станали.
Виж целия пост
# 161
...Днес ме карате да се усмихвам...прекрасно чувство да гледаш всички тези муцунки и умни очички: blush: ...

За нашите дупета нищо не каза, но хайде, от мен да мине - простено ти е Hug

По въпроса с бишкотите - имаше една снимка /от първите - бяха малки, в шепа да се поберат/, в която се бяха наредили едно до друго в права редичка. Гледах я и си мислех - Ако сега имах бейлис до мен, сигурно щях бутилка да изпия, докато се взирам в тях.
Разкошни са!
Виж целия пост
# 162
Билянка, хич не реагира снощи, като му го пуснах клипчето. Явно не събуждат "бащински инстинкт" в него, докато Лили при предно клипче се озърташе и чудеше от къде идва писукането (тогава бяха съвсем бебета, та само писукаха). Обиколи къщата да търси къде са бебетата, та да ги нахрани и стопли сигурно Simple Smile

Ох, исках снощи да си гушкам Балу в леглото, ама той е толкова мръсен, нямаше как да го пусна на чистите бели чаршафи. Може утре да го изкъпя и да си го взема да го гушкам, но преди това на леглото му е забранено.

А ако знаете как ми се гушкат бебоци... И как сладко бебешко миришат (спомени от Балу и компания)... При нас врещяха така, като ги оставяхме сами в стаята - с мама на разходка, или просто да си почине от тях...
Виж целия пост
# 163
Е, тя Лили си е била с малките, докато Балу - не. Я знае, я не, че тия топчици са негово производство.
То как няма да ти се гушкат... Добре, че са чак в Полша, че виждам как всички от темата ще ти цъфнем на гости.
Виж целия пост
# 164
Шушковци, големи са певци 🥰

И аз едно бебе да постна, двукрако само че 😄

Голяма любов ❤
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия