Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 48

  • 22 447
  • 733
# 585
Благодаря Мими! Вземам си кафе / без макарон/ и смотавам петъка.
Хубав ден!
Виж целия пост
# 586
Петък е прекрасни  Heart Eyes
Хубав ден да имате  Hug
Чудни кафета, Благодаря  bowuu
Виж целия пост
# 587

Такива макарони препоръчвам. Не водят до качване на кг
Слънчев и спокоен петък бандичка
От телефона толкоз, изнервя ме
Виж целия пост
# 588
Добър деенн,  Crazy

Чудни снимки видях тези дни,  Whistling  bouquet

Все забравям да помоля, ако случааАаайну имате излишни от стикитата от Лидл, да пратите насам.  Blush
Че чаавето се сети накрая на кампанията,  Crazy

Белоо, честит нов дом,  Heart Eyes

Айди, целувки, пак ще пиша, Heart
Виж целия пост
# 589
Джулс, имаш 3 от мен Wink само да кажа на ММ да не ги "изшета" от  в къщи Grinning
Поздрави от Видин с гледката от стаята ми Grinning
Скрит текст:
Виж целия пост
# 590
Ейййй, супер Деска, тенкс,  Heart Eyes  Heart Eyes
А гледката е готена,  Crazy

Хайде, петъчно, следобедно,  Whistling
Виж целия пост
# 591
Джулс, имаш 3 от мен Wink само да кажа на ММ да не ги "изшета" от  в къщи Grinning
Поздрави от Видин с гледката от стаята ми Grinning
Скрит текст:


Деси, в кой хотел си ? Че след седмица и ние ще ходим до Видин и съм резервирала някакъв Бонония..
Виж целия пост
# 592
Тъй, тъй и аз съм да ударим по едно следобедно..примерно шампанизирано розе!

Ей тук, така лекичко...


Виж целия пост
# 593
Деси, в кой хотел си ? Че след седмица и ние ще ходим до Видин и съм резервирала някакъв Бонония..
Жгмъци, сега съм в Ровно, а по принцип - отсядаме в Дунав. В Бонония не сме били досега Grinning Но определено - Дунав ми е "фаворит" спрямо местоположение и като стаи. До него е и Нептун - също добро положение, има и басейн, но ... да не си в стая близо до ресторанта, ако там има сватба Grinning
Взех си от на Джулката кафето (ако е такова де) и мислено оставам на мястото, предложено от Мими, а иначе - обличам се и тръгвам на лекции Grinning
Виж целия пост
# 594
Деси, в кой хотел си ? Че след седмица и ние ще ходим до Видин и съм резервирала някакъв Бонония..
Жгмъци, сега съм в Ровно, а по принцип - отсядаме в Дунав. В Бонония не сме били досега Grinning Но определено - Дунав ми е "фаворит" спрямо местоположение и като стаи. До него е и Нептун - също добро положение, има и басейн, но ... да не си в стая близо до ресторанта, ако там има сватба Grinning


Ровно, става ли ?
В Дунав и Нептун нямаше места. Почти всички хотели бяха пълни, странно.
Виж целия пост
# 595
Хелоу, девойки❤
...
Деси, много хубава гледка имаш, всичко що е вода за мен е добре
Джулс, малката фея какво си е харесала от Лидл
Емче, мерси за снимките, ама теб що те няма, и вурстчета няма
Вангобче, и аз много ти се зарадвах, за първи път те виждам
Белла, честито ново място, сега се включвай по-често.
ДемитУ, ти къде се покри Дай някое ГИФ-че
И вОбще, днес принципно е петък! Аз очаквах не  макарони, а нещо от режимните М-та, мъжУве, майстори, или поне месо няк’во
Даже жгмъци изяде един макарон и се предаде, спря да войнства.

[/spoiler]

Виж целия пост
# 596
Жгмъцка, Ровно е стария соц. хотел, стаите са реновирани, но не са нещо особено. Банята е по-малка - има тоалетна, мивка и душа е в някаква ъглова ниша ... пуснах ти снимка на стаята.
Утре ще видя закуската (ресторанта тази вечер има някакво мероприятие и не го видяхме отвътре).
Скайче, много благодаря за МММ (едното - мангото, не го любя, но останалите ...)
Меню
з - мазно кафе, о - свинска пържола в зелев лист; в - салата катък с печени чушки и домат, "як балък" (който не знае какво е - да си признае Grinning)
Лека нощ, че утре ме чакат часове от 9 до 20 часа ...
Виж целия пост
# 597
Деси, аз, аз не знам КО туй нещУ... Joy много интересни имената на УтелитИ Grinning
Ние събрахме десетина стикита, без повторки- но при нас свършиха ужасно рано Confounded
Скай, тенкс за 4М!
Менюто днес беше свинско със зелен фасул , негъста манджа (обед, вечер), шопска салата, две кафета с домашно кокосово мляко, км с извара, кокос, ленено семе, Какао и бамбукови фибри за закуска.
Виж целия пост
# 598
Нещо за лека нощ..

https://www.instagram.com/p/Bu_dsjPDaok/
Виж целия пост
# 599
Добро утро,
Да сложа и аз кафето една сутрин, а и гледах да е в тон от последните дни.

Сиско, морячето, ах морячето 😀. Ти оздравя ли.
Скайче, 😘😘😘.
Деско, кажи за “якия балък”?
Долче, тези фибри звучат интересно, за стомаха ли ги взимаш.
Джулка, всички стикита заминаха за племеницата, дори и повторките. Яд ме е, че сладунката ти не се запали по- рано.
Бела, то едно местене си е цяла война, но сега предполагам сте добре.
Танко, благодаря ти 🤗🤗🤗
Друго не повня, прекрасни почивни дни 😘😘😘😘.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия