Спам тема (Пролет пукна, ние - не) от 01.04 до 30.04.

  • 43 868
  • 2 837
# 2 370

С халба към безсмъртието съм се запътил макло аз Simple Smile
Виж целия пост
# 2 371
Хапнах филийки за всички, момичета.

Янче, онзи ден в София минах покрай една Биротерапия. За съжаление, само минах No Mouth

Пънчи, вярвам в теб! Simple Smile
Виж целия пост
# 2 372

В момента се оглеждам за нов офис, и попадам на една обява от Networking Premium Co-working, със следната екстра
"Бирата е безплатна"
- тия момчета се шегуват предполагам Simple Smile
Виж целия пост
# 2 373
Вероятно не те познават. Може да излезе, че има уловка някаква впоследствие
Виж целия пост
# 2 374
Това е по една бира на месец или на ден, които са ти ги включили вече в цената Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 2 375
Виж целия пост
# 2 376
любовта към храната
Виж целия пост
# 2 377
Виж целия пост
# 2 378
защо мъжа говори на селски а жената на софийски
Виж целия пост
# 2 379
Само съм разочарована, че никой не прилича на Ева Лонгория. Ми, харесвам си я много и ... се надявах. Wink
Додох най-накрая на работата - да си почина. Тва да ви кажа много трудно да го играеш тоз филм - Майсторите и финия бял прах. Те си казаха хората, чей мноу мръсно, мъ ко да ви кажа - кат го видиш и се фащаш за главата - не знаеш откъде да подхванеш и ти идва да убийш сички майстори. После кат почнеш, виждаш, че върви работата, мъ времето почва да те притиска. По едно време бях у ролята на жаба керерица - не знам що реших, че с парцал шъ свърша рабутътъ по-качествено. Мислех, че днес няма да моа да ходя, мъ ни щеш ли - чак сига ме фаща леека мускулна. Тва сигурно благодарение на мен си, щот не се оставих и днеска пак чистих - тоз път повече с ръцете - демек фащах стените с прахосмукачката. И още работа си оставих - поне само на единия етаж. Общото от фчера е изчистено. Бе, с една дума да кажа - търся си още актьори. Joy И само да кажа, че мноу съ огладнява. Joy
Размерът има значение - основно да ней мноу голям размер. Grinning
Джу, страшна случка сте си заформили фчера. Joy
Янче, баш кат ку клус клан са си. Определено е интересно при вас. Grinning
Утре ше се пробвам със сладкишите. Grinning
И се връщам да ви дочитам.
Осмичкеее, тука съм. За отговорността. Wink
Ша заспа. И вий ми помагате! Тю!
Виж целия пост
# 2 380
Време за следобедното кафе:


Бубе, какво стана с днешния протест?
Виж целия пост
# 2 381
Тъкмо го изпих моето следобедно кафе.
Виж целия пост
# 2 382
янче, същата работа - бяхме много малко хора
очаквах поне придружителите на децата, които са в болницата, да излезат заедно с лекарите
не се случи, но не им пречеше да влизат и излизат за по кафе

готвя - "нормална" храна и безвъглехидратна за мен
Виж целия пост
# 2 383
Аз преди малко се прибрах, напазарувах. Сега включих чушкопека, да има за салата тази вечер. И докато чакам, ще си изпия кафето. Simple Smile

Еееех, Бубе...
Виж целия пост
# 2 384
И аз се прибрах !
Верицата и счетоводна, цял ден счетоводителката на фирмата не си вдигаше телефона. Но аз съм упорит и утре продължавам с телефонния тормоз. Сега похапвам заслужено банани и с крайчеца на окото гледам един шоколад и се чудя кога ли ще го гризна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия