Подготовка за малкия човек - тема 6

  • 37 939
  • 751
# 375
И аз не бих нагрявала пластмаса в микровълнова, дори да е без наличие на BPA... особено за бебето. И без това от години нямам и не ползвам този уред.
Виж целия пост
# 376
Ползвали ли сте продукта на Мустела за крусти? Има ли ефект?
Виж целия пост
# 377
Да, аз съм много доволна от пяната на Мустела. Хубаво насапунисвах главата и оставях 5-6мин преди да отмия продукта.
Виж целия пост
# 378
Аз също я използвам, но от скоро и смятам, че много добре измива главичката.
Виж целия пост
# 379
Не ползвам нищо за крустите - сапунисвам главата с бебешки шампоан и разресвам с четката за коса. Нямал е крусти досега.
Виж целия пост
# 380
Събудих се в ранни зори и седя и умувам Stuck Out Tongue Winking Eye
Реших да взема помпата на Авент и сега се чудя кои шишета да поръчам, натурал или класик. За първите пише, че имитират естественото кърмене. На класик пък биберона бил с бавен поток, а и на тях може да се слага тази новата клапа против колики.
Или пък да взема едно малко 125мл шише натурал 0м+ ( то си върви с помпата), а другото да е класик 260мл, 1м+
И още един въпрос... Протектори за зърна трябват ли ми началото или чак като никнат зъбите?
Имам приятелки, които използват Авент натурал и са много доволни. Като обърнат шишета надолу изобщо не тече мляко, съответно бебчето трябва да използва същите сукателни умения, както при кърменето. В магазини като съм питала също ми препоръчват тях или най-новите им - антиколик. Аз определено ще взема Натурал 0+, но пък все още съм пред дилемата стъклени или пластмасови. 🤔
Виж целия пост
# 381
Събудих се в ранни зори и седя и умувам Stuck Out Tongue Winking Eye
Реших да взема помпата на Авент и сега се чудя кои шишета да поръчам, натурал или класик. За първите пише, че имитират естественото кърмене. На класик пък биберона бил с бавен поток, а и на тях може да се слага тази новата клапа против колики.
Или пък да взема едно малко 125мл шише натурал 0м+ ( то си върви с помпата), а другото да е класик 260мл, 1м+
И още един въпрос... Протектори за зърна трябват ли ми началото или чак като никнат зъбите?
Имам приятелки, които използват Авент натурал и са много доволни. Като обърнат шишета надолу изобщо не тече мляко, съответно бебчето трябва да използва същите сукателни умения, както при кърменето. В магазини като съм питала също ми препоръчват тях или най-новите им - антиколик. Аз определено ще взема Натурал 0+, но пък все още съм пред дилемата стъклени или пластмасови. 🤔
За първите месеци стъклени, после вече не може.
Виж целия пост
# 382
И аз така мисля. Като се научат сами да държат шишето е по-добре да е пластмасово.
Виж целия пост
# 383
Стъклените се захабяват по бавно, а и до 6 тия месец му го държиш, в последствие трябва да е пластмаса, за да си го поддържа само.
Виж целия пост
# 384
Аз имам и натурал и класик. Мноого по-доволна съм от класик. Не знам защо, обаче от всички шишета натурал когато ги обърна надолу от страната тече мляко Confused или пък аз не ги “монтирам” както трябва.
Виж целия пост
# 385
Пробвай да завъртиш докато усетиш превъртане. Ако не става не ги насилвай. Поне при стъклените това работи.
Виж целия пост
# 386
Първият месец дъщеря ми не засукваше от гърда и цедях и давах с шише. Имам въпросните натурал на Авент, шише като шише и си тече като го обърнеш, а даже и от страни. Много трудно се слага ринга с биберона.
Виж целия пост
# 387
Аз съм с Natural и до сега шише не ми е протекло. Не ми е и трудно монтирането, а до скоро шише не бях хващала, дето се вика... Thinking

Имам едно стъклено на Нук и на детето хич не му харесва. Авент си ги харесва Simple Smile
Виж целия пост
# 388
И аз съм с Авент Класик и Натурал имам едно.Нито един път никое от шишетата не ми е прокапвало.Малия си пие и от двата модела без претенции🙂
Виж целия пост
# 389
Аз съм с авент нечърал, 0+, една дупка. Бебка е на 4.5м и още си яде така. Докато се мъчехме да се кърмим давах с медела, даваше се и беше ад и се отказах. Авентските имитират формата на гърдата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия