Страсти – градините в София, кампания 2019/2020 - тема 2

  • 30 726
  • 756
# 345
Между другото, благодаря на Мама Сання за “урока по обща аритметика” след класирането. Намеси се насред доста нескопосан опит за игра с цифрите с цел да изкарат пред медиите недостига незначителен..
Виж целия пост
# 346
Страхотни сте момичета,не всеки би се навил да поеме такава отговорност и да отговаря на всички хиляди запитвания. Тръпнем в очакване! Пък каквото стане.
Виж целия пост
# 347
2. Mihaela Paneva 613935 изпратете година на раждане.Не мога да Ви изпратя съобщение

5.Еми Стоева 630277  детето e класирано

6.dalgoto_chorapche без номер и година на раждане не мога да открия детето.

8. Alice_in_stv  детето не е класирано

10.Teodora Apostolova 630308 въведете набор, име на градина, номер на дете

11. Stela Srebreva 630304 детето e класирано

12. Мечи детето е класирано

13. Силвия Христова 630280 детето е класирано

14. Dilyan Koev 630310 не е класирано

15. anacondata  въведете набор, име на градина, номер на дете

16. aleirbag_11 ,1 дете класирано,2 дете не е класирано,3 дете класирано


Виж целия пост
# 348
2. Mihaela Paneva 613935 изпратете година на раждане.Не мога да Ви изпратя съобщение

3. Zori_f детето е класирано

5.Еми Стоева 630277  класирано е детето

6.dalgoto_chorapche без номер и година на раждане не мога да открия детето.

7. lusi anhelova моля  за година на раждане

8. Alice_in_stv  детето не е класирано



Само да попитам за кое дете, че писах за три 😊
Виж целия пост
# 349
може ли отново да изпратите и трите деца? Не мога да изпращам отговори ще актуализирам списъци тука
Виж целия пост
# 350
може ли отново да изпратите и трите деца? Не мога да изпращам отговори ще актуализирам списъци тука

Пратих ви ги на ЛС.
Виж целия пост
# 351

Zori_f, трите деца са класирани. Продължавам да пиша в по-горният пост
Виж целия пост
# 352
И аз отново пуснах на лично, понеже другата дама на която писах преди час вече не е на линия Simple Smile благодаря
Виж целия пост
# 353

Zori_f, трите деца са класирани. Продължавам да пиша в по-горният пост

Много благодаря ❤️
Виж целия пост
# 354
И аз отново пуснах на лично, понеже другата дама на която писах преди час вече не е на линия Simple Smile благодаря

simona_petrova, вече Ви отговорих.

Отново съм блокирана.

Моля Ви, всички искате да разберете дали децата Ви са приети, но най-учтиво Ви помолихме да пишете само на една от нас.
Получила съм 100++  ЛС. Отговарям на всички, включително и на тези с непълни данни. Имайте малко търпение.

И моля давайте коректни данни за децата. ДГ, набор, инициали, номер   
Виж целия пост
# 355
И аз отново пуснах на лично, понеже другата дама на която писах преди час вече не е на линия Simple Smile благодаря

simona_petrova, вече Ви отговорих.

Отново съм блокирана.

Моля Ви, всички искате да разберете дали децата Ви са приети, но най-учтиво Ви помолихме да пишете само на една от нас.
Получила съм 100++  ЛС. Отговарям на всички, включително и на тези с непълни данни. Имайте малко търпение.

И моля давайте коректни данни за децата. ДГ, набор, инициали, номер   


Огромно благодаря:) предположих, че има пак блокиране от сайта.
Виж целия пост
# 356
Здравейте искам да попитам дали някой има информация за ДГ Илинденче в Света троица за класираните деца от днес
Виж целия пост
# 357
Има,прочетете горенаписаното и ще разберете на кого да пратите набор,име на дг,район,инициали на детето и идентификационен номер . Успех
Виж целия пост
# 358
Мамите, които отговарят на ЛС за прием:

Happy Mijjj ツ
Калина Тодорова
malinkap
Mrs Jan
Нанга - ще се вкл. след 22 ч.


ЛС, в които има посочени:
ДГ, набор, инициали, номер от системата
Ако не сте приети ще пише: Съжалявам детето не е прието!
Успех!



Изпращайте на момичетата точна иф, за да получите по-бързо отговор. И без това ЛС са неизброими.

И да потретя, че и аз боря ЛС. СНБМ няма да предостави файловете на други потребители. Тези мами са поели ангажимент също да не предоставят.
Виж целия пост
# 359
MrsJan, писах и аз на ЛС, но не видях дали е получено.

Получено е. Но имам за проверка и други преди него, а често системата ме блокира и не мога да пращам ЛС.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия