Фенче
ха ха ха .... ти се обърка нещо .Зрението ще го оправим с очила.За сексуалните фантазии ти говоря,тях сценаристите ни ги оставиха И за това съм им благодарна в последната серия 
Оставам с фантазиите си .Жалко за тези които ги нямат
ха ха ха .... ти се обърка нещо .Зрението ще го оправим с очила.За сексуалните фантазии ти говоря,тях сценаристите ни ги оставиха И за това съм им благодарна в последната серия 


,ейй сериозен човек си!! 



, кви фантазии братче при толкоз пушкала и напрежение


сакън! Накрая само Вели и Зейно, йооок, йооок 
от най- сериозните съм


Малее, ще ни уморят! Али бей не знае ли ,че с тия чудеса, дето ги е накъдрил, може да спука я жлъчка , я сърце на някоя от нас ?! Гледах последния епизод на турски, на руски и току-що го приключих на БГ и съм в прединфарктно състояние.
Тоя Демир е не по-малка откачалка от дъртия Джанго. Да не вземат да се изтрепят Кадир и Вели накрая... Новият фрагман не ми вдъхва никакви надежди. Джанго наш е не само извратен, той просто е човекомразец, божия грешка и недоразумение....



Малее, ще ни уморят! Али бей не знае ли ,че с тия чудеса, дето ги е накъдрил, може да спука я жлъчка , я сърце на някоя от нас ?! Гледах последния епизод на турски, на руски и току-що го приключих на БГ и съм в прединфарктно състояние.
Тоя Демир е не по-малка откачалка от дъртия Джанго. Да не вземат да се изтрепят Кадир и Вели накрая... Новият фрагман не ми вдъхва никакви надежди. Джанго наш е не само извратен, той просто е човекомразец, божия грешка и недоразумение....







Препоръчани теми