Къванч Татлъту-в "Carpisma-Сблъсък"- Шоу тв/§ минали проекти, партньори/-тема 85

  • 45 010
  • 742
# 75
 


 Дружки, не ми се сърдете, моля ви!!!
 Не искам да приличаме на другите дизита!!!
 Ама с такова "подгряване",
 какъв щастлив финал да очаквам!?
 Рейтингът вече няма значение.
 Поне посланията да са малко позитивни.
 Моля ви, пишете!!! Разубедете ме!!!
 Повдигнете ми настроението!!!
 Не искам да гледам умрелия.
 Не искам да си спомням думите в началото,
 че на човек му е интересно само едно - как ще умре.
 Искам да гледам живите, живия Адалъ и Хайдар бей!!!
 Нищо ли хубаво няма да се случи в следващия епизод???
 Няма ли поне една усмивка?






 Фенче, благодаря, че споделяш къде си била!!!
 Много са ти сладки хлебчетата!!!
 Благодаря ви дружки, за постовете, докато пишех!!!
 Лекинка!!!
Виж целия пост
# 76
Диве  Hug благодаря!  bouquet Много са ми хубави, да  Heart Eyes
Как да те утеша, че ще има нещо позитивно в следващата серия, като ни хвърлиха в оркестъра  newsm78 Ще гледаме, ще видим, допускам, че може и да не е толкова страшно положението, както го мислим , може пък Али бей да ни изненада на края  newsm78 Надявам се поне  Praynig Няма да мисля за смъртта на никой, докато не видя надписа SON  Peace
Ето нещо, дано да те разведря -ето как Иво си е чел текста  hahaha

Айре  Heart Eyes  Joy Joy Joy вярно е хитрец аби Али, знае какво му мислят феновете  Mr. Green
И за мен сериала ни е страхотен и интересен, въпреки всичко, щом чакам всяка серия с огромно нетърпение  Peace И не мисля, че прилича на никой от останалите  Peace
Дано утре ни дадат озет, за да разберем какво ни очаква все пак  Praynig
Много ще ми липсват тези двамата  Heart Eyes


Лекинка!  Hug
Виж целия пост
# 77
Добро утро!  Hug Hug Hug


Хубава сряда!  Hug
Виж целия пост
# 78


    Добро утро Heart Eyes Hug Heart Eyes

Фенче  Heart Eyes благодаря за кафенцето bouquet

     Започнах да си мисля ,че по-добро развитие може да придобие сериала ,ако най-после Хайдар се задейства като истински началник на полицията.Той да е екзекутора на Мъртвия.Иначе полицията ще я изкарат напълно безпомощна.
   Кадир ,е наясно със ситуацията в която са били поставени майка му и Зейно от Джансъз ,а сега е в неговите лапи .Вече и е простил според мен.Остава да я спаси.

     В очакване на фраг и озет ви желая спокоен ден bouquet
 

 
Виж целия пост
# 79
Здравейте! Благодаря fenka,че ме светна, а аз се чудех за какво са лепнали тоя лист на Дедко.
Ние си мрънкаме ,че гадориите и убийствата са много , но реално като се замисля, то борбата с организираната престъпност си е гадна работа-срещу теб са безскруполни ,жестоки, комбинативни, алчни , с болни мозъци твари, за които човешкия живот няма никаква стойност.Аз ще си го изгледам с удоволствие филма ,защото е качествен и различен.Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 80
Здравейте

https://www.showtv.com.tr/dizi/haber/2464270-carpisma-nin-22-bol … unde-neler-olacak
Виж целия пост
# 81
хелоуу wavey



Фенче Heart Eyes, Себи Hug

Терзи...еее озет bouquet

Здравейте! Благодаря fenka,че ме светна, а аз се чудех за какво са лепнали тоя лист на Дедко.
Ние си мрънкаме ,че гадориите и убийствата са много , но реално като се замисля, то борбата с организираната престъпност си е гадна работа-срещу теб са безскруполни ,жестоки, комбинативни, алчни , с болни мозъци твари, за които човешкия живот няма никаква стойност.Аз ще си го изгледам с удоволствие филма ,защото е качествен и различен.Flowers Hibiscus
Мери Peace

да видим дали ще ни пуснат и нов фрагман довечера Peace
Минах озета с гугъл, ужасно напрежение ни чака, но едва ли някой ще умре....

set



фраг довечера Peace






Виж целия пост
# 82
Привет Hug
Ето и озета с моя помощ Stuck Out Tongue Winking Eye, че да не се чувствам като само консуматор Grinning.

Джансъз дава на Кадир 24 часа, за да намери и спаси Зейнип!

Кадир все още е под влияние на стреса, заради убийството на Асийе. Кадир  ще бъде смазан ако не успее да спаси Зейнеп. Вели заедно с Кадир ще търсят мястото където Джансъз държи Зейнеп. Разбират че имат 24 часа на разположение да я спасят, в противен случай Зейнеп ще умре. От друга страна Керем  отива при Кадир и му казва, че не може да се свърже със Джемре и че Демир я е отвлякъл. Кадир ще му помогне да намерят Демир. В същото време Джансъз разбира, че Демир държи Джемре. Той даде обещание на Селим, че ще я пази, затова нарежда на хората си да намерят Демир и да му доведат Джемре! Белма разбира, че хората на Джансъз взимат Джемре и ги проследява. Информира Кадир за местоположението на Джемре! Кадир, Вели и Керем отиват на мястото, където Джансъз държи Зейнеп и Джемре. Между тях има конфликт. Джемре е смъртоносно простреляне при сбиване. Зейнеп пък е завързана за стол, около който има поставени бомби. Те са свързани с таймер, който отброява 24-часа в които Кадир трябва да я намери. Кадир е поставен пред голяма дилема!
Виж целия пост
# 83
Привет Hug
Ето и озета с моя помощ Stuck Out Tongue Winking Eye, че да не се чувствам като само консуматор Grinning.

Джансъз дава на Кадир 24 часа, за да намери и спаси Зейнип!

Кадир все още е под влияние на стреса, заради убийството на Асийе. Кадир  ще бъде смазан ако не успее да спаси Зейнеп. Вели заедно с Кадир ще търсят мястото където Джансъз държи Зейнеп. Разбират че имат 24 часа на разположение да я спасят, в противен случай Зейнеп ще умре. От друга страна Керем  отива при Кадир и му казва, че не може да се свърже със Джемре и че Демир я е отвлякъл. Кадир ще му помогне да намерят Демир. В същото време Джансъз разбира, че Демир държи Джемре. Той даде обещание на Селим, че ще я пази, затова нарежда на хората си да намерят Демир и да му доведат Джемре! Белма разбира, че хората на Джансъз взимат Джемре и ги проследява. Информира Кадир за местоположението на Джемре! Кадир, Вели и Керем отиват на мястото, където Джансъз държи Зейнеп и Джемре. Между тях има конфликт. Джемре е смъртоносно простреляне при сбиване. Зейнеп пък е завързана за стол, около който има поставени бомби. Те са свързани с таймер, който отброява 24-часа в които Кадир трябва да я намери. Кадир е поставен пред голяма дилема!


еее супер, много благодаря!! Simple Smile bouquet
изпревари и рускините Laughing

стара/нова

Виж целия пост
# 84


 Привет, дружки!!!
 Благодаря ви за споделеното!!!
 Благодаря специално за резюмето!!!
 Няма да ви развалям настроението с мрънкането си!!!
 Бях пак на слънце, ама никой не отрази градината ми.
 Да се похваля - колажа ми  има много лайкове в тт >>>



Виж целия пост
# 85


   Коте Heart Eyes благодаря .Много добър превод , смислен и редактиран чудесно.
    Нямах търпение  след като  Терзи bouquet постна озета и се опитах да го преведа с Гугалчо smile3530 се разочаровах , но това на Котето Laughing е супер.
   Превод добре ,но надежда къде Shocked newsm78

   Диве bouquet, за градинката и  колажа. newsm10
   Айрнце Heart Eyes
Виж целия пост
# 86
Серията си изгледах, изчетох ви - направо съм отличничка! Joy
Хареса ми серията - интересна беше, но и доста напрегната. Единствено ме подразни сцената с 30 облечени в черно мъже, насочилл пистолети към вързания на стола Кадир. Много театрална и нагласена ми дойде. Нейсе.
Първата половина на серията, че и малко повече, си беше супер - много хубави романтични моменти Кадир/Зейнеб, много сладки. Харесвам ги заедно Елчин и Къванч, много са хубави и добре им се получават сцените, според мен. Има нежност, има обич, приятно е да ги гледа човек. По начало ми харесва тяхната история - това, че са заедно от деца и че се обичат, откакто се помнят. (А малкия Кадир е може би най-хубавото момченце, което някога съм виждала.) Много сладки и Джемре и Керем, а сцената, в която двете момичета, Зейнеб и Джемре се кикотеха заради това, че  някой не си е спал в леглото, беше много свежа и сладка.

И после почна чернилката...Много жестоки сцени, направо да ти се смрази кръвчицата. Тъй като вече знаех от вас, че Джансъз ще убие майката, през цялото време бях на тръни и чаках да се случи, това ме затормози допълнително. (Ей затова не обичам да чета темата, преди да съм гледала серията.) И въпреки всичко, не бях подготвена за тази смърт. Подскочи ми сърцето, когато я гръмна, беше толкова неочаквано, макар че го чаках.
На какво напрежение е подложен героят на Кадир през почти целия сериал, направо е нечовешко. Но този изстрел простреля и неговата глава. Много ми дожаля. Толкова е жестоко да видиш майка ти да умира пред очите ти така неочаквано, незаслужено, нелепо и подло!
Изтръпнах и когато Демир се срещна с Мерал. И аз като Кадир смятам, че тя е луда и способна на всичко и макар да видях, че има и добро зрънце в нея и да не вярвах, че ще бъде толкова неблагодарна към Джемре, едно тъничко гласче в мен трепереше от страх да не излезем прави ние с Кадир и тя да постъпи гадно с Джемре.
Демир ме плаши открай време, още от началото. А и Хакан Курташ винаги играе такива герои, в които има лоша жилка, колкото и да е добър героят като цяло. А пък тук като цяло героят е поредният психопат в редицата, та напрово се напрягам, като се появи. Има някакъв злокобен контраст  между детската усмивка на Демир и жестокия, дори налуден блясък в очите му. Като гледам фрагмана, ще оправдае опасенията ми.
Сериала и аз го гледам само заради 4-мата ГГ, и разбира се най-вече заради Киво и Елчин. Не бих го гледала заради никой друг. Не ми е в жанровите предпочитания - не гледам   филми с пистолети, мафиози, убийства и кървящи хора.
Дано оставащите 3 серии да не са толкова зловещи, колкото се очертават, но ще ги изгледам най-вероятно.

На времето бях чела за Мурат Йълдъръм, че толкова се натоварил от тежките сцени в Сускунлар, че едва издържал на напрежението и сериалът се наложило да бъде направен в по-малко серии. Когато един актьор играе добре, той не може да не се вживява в персонажа си и да страда заедно с него, какъвто и професионалист да е. (Спомням и и Берен колко тежко преживя сцените с изнасилването.)
Та ми се струва, че след сериал, където героят на Кадир преживя всички възможни жестокости и драми, които може да измисли един сценарист, ще му се наложи една добра почивка и малко по-леки следващи сюжети.

Фенче, бях забравила за Фернандел, сега се сетих. Joy

Искам да съм дете в твоята ДГ! Защо нашите деца не ги водят на такива интересни места? В някаква специална ДГ ли работиш?

Фифче, 404 какво? Ше Омра от любопитство. И много те моля, покажи ми хартиените цветя, обичам такива работи.

Виж целия пост
# 87
Дива Hug, мислено я отразих, колко е хубава, но забравих да го напиша в темата Blush
за ТТ-знам Wink
Себи Hug, дай да видим утре какво ще е.... Whistling

Сомера-СМ Peace





Светлее wavey
сега ще те прочета!
Виж целия пост
# 88
Айрич, забравих да ти благодаря за новата къщичка, мило! жива и здрава да си и все такива хубави да ги правиш! bouquet

Исках също да си призная, че рейтинги въобще не ме вълнуват мен, важен си ми е моят личен рейтинг - гледам каквото ми харесва, независимо какъв му е рейтингът. Е, когато от това зависи ще има ли сериал или няма да има, тогава вече ме вълнува. Ама за нашия си знаем, че вече няма да го спрат. Joy

Другото, което забравих да кажа, е че ми харесва, че промениха Вели към добро, но не мога да забравя всички идиотщини, които натвори по-преди и че има достойно място в редицата на психопатите. Отначало дори мислех, че по-психопат от него надали има, ама Аби бей ми показа, че много го бива и може все повече - бая дълга му се получи психопатската "пейка: Вели, Якуп, Демир, Селим, Джансъз. Че и героят на наш Иво си падаше психопат - още не мога да забравя как искаше мъже, които да режат главите и да ги опаковат.

И, Айрич, искам да ти кажа, че може Али бей да ги измисля жестокостите, ама и режисьорът не е "невинен", от него зависи как ще се изиграят сцените, на какво ще се акцентира и какво да се внуши на зрителя.
Виж целия пост
# 89

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия