Искам да кажа ... (159) през юни 2019

  • 79 101
  • 1 715
# 405
Сле работа ходихме до Лидъл и виждам, че има джапанки по 6-7 лв. В офиса, ако нямам срещи или излизане, си свалям високите обувки и карам с ниски. Сега в топлото карам с джапанки. Обаче съм с малък номер и ми става само с Мики маус, Елза или Ариел, което бе ме притеснява особено.Взимам си едни и стигаме до касата. Малката е на седалката на количката, жената почва да маркира и  моята госпожица се изцепва:" Ъ, мама уж е голяма, пък гледай какви джапанки си е взела" Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 406
Кажи честно с Елза ли взе 😂
Малката няма на кой да се метне 😂

Убих се днес... Водих малката на танци, че кумата беше на работа и после с бебетата в парка. Амче отказвам повече така, по-добре да си кибичим културно в кръчмата 😂

Днес беше топлооооо 🌞🌞🌞🌞
Виж целия пост
# 407
Не бе! Как с Елза, да не съм луда! С малката русалка
Grinning
Виж целия пост
# 408
😂😂😂
Виж целия пост
# 409
Не бе! Как с Елза, да не съм луда! С малката русалка
Grinning

🤣🤣🤣🤣 Елза ти писна от тортите, признай си 🤣
И без това малката русалка е по-яка 😂
Виж целия пост
# 410
Не бе! Как с Елза, да не съм луда! С малката русалка
Grinning

🤣🤣🤣🤣 Елза ти писна от тортите, признай си 🤣
И без това малката русалка е по-яка 😂
Признавам си! Писна ми освен от тортите, от гащите, от роклите, от банските ...
Виж целия пост
# 411
Лин, с този малък крак, съвсем скоро ще износваш на децата обувките.
Виж целия пост
# 412
Лин Joy

Ммм, мноооого хубава цена за билетите!

Ние се довлякохме до Банско, тук е топло, лятнооо Heart свежо. Жалко, че Елени я няма! Планът е да се наспя, че днес съм като ударена с мокър парцал Grinning и утре или корнизи ще сменяме или ще си вземем велосипеди под наем и в балкана!
Виж целия пост
# 413
Добро утро!

Рано съм ранила аз, обаче снощи припаднах безславно Grinning

Вчера си прецаках кръста от вдигане на количката и така да ме боли... Хубаво си мислех да не я вземам, ама кифтето още не издържа на дълго пешеходене и имаше вероятност да ми седне по средата на пътя Grinning Макар, че май по-добре да нося него, отколкото него и количката...

Коткогледач съм 10 дни, нашите вчера заминаха за Турция, та трайното ми местене ще е като се върнат. За днес съм планирала санитарно - разкрасителен ден. Трябва и да отида да си потърся пердета.

Ети, аз съм за карането на колело Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 414
Добро утро!
Сто задачи съм си намислила за днес, дано поне половината добутам.
Вчера най сетне се стоплих, чудно време беше.
Алечка, виж по ВУ за пердета.
Виж целия пост
# 415
Добро утро!
Али, у вашите да няма саботаж?
Трябда да се замъкна на пазар и после в градината. Нямам идея какво да готвя. Всичко ми се яде.
Виж целия пост
# 416

Алечка, виж по ВУ за пердета.
Там, там. Че ми се въртят едни идеи... Grinning


Али, у вашите да няма саботаж?

М да Grinning Ползват котките за оправдание... Grinning

Да казвам ли, че още не съм се надигала да свърша нещо или е излишно... Grinning
Виж целия пост
# 417
Добро утро!

Изпратих баща и дъщеря и в 7ч в събота сортирах кутии с детски книжки. Хем да подбера за Марто да разглежда сега, хем да махна такива с повтарящи се приказки. Не съм много у ред, а?

От снощи ни остана малко китайско, имам супа и десетина сармички, та с малкото поне няколко дни сме ясни. Като поспим и няколко вечери у нашите и тя седмицата се извъртяла. Сметнах я набързо.



Виж целия пост
# 418
Двете аларми са будни от 6.50. Почти нямам търпение да тръгнат по дискотеки , та и аз да ги будя рано в неделя Smiling Imp
Днес ще ходим по магазините, а утре ще направим едно плажче. На село ще има басейн, който баща им ще сглобява тази седмица
Виж целия пост
# 419
Добро утро 🙂

Изпратих малката на екскурзия до Стара Загора. Всъщност баща й я изпрати, защото в 7 без 15 беше сборния пукт. Много рано за събота 🙂

Насвятках се, лакирах си краката и мисля днес да сефтосам сандалите ☀️

Всичко е избрано и подготвено за ремонта. Остана ни само да изберем  боите, ама на момента ще ги решавам.
ММ трябва да ме награди с екскурзийка. Отказах се от мазилките, не си купих онези скъпарските плочки - жена мечта направо, много съм спестовна 😂

Хубав ден и слънчев да е 🤗
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия