Къванч Татлъту-след "Carpisma-Сблъсък" § минали и бъдещи проекти, партньори - 86

  • 38 394
  • 741
# 600
Привет в четвъртък, Айре, Фенче, Диди и Пепи Flowers Hibiscus!

Само да знаете, че хвърлям по едно око от време на време Wink Heart Eyes!





А тази двойка и на мен мнооого би ми харесала Grinning! Много изтънчена визия има Баде и ще се "върже" с ролята на Киво като човек на науката/изкуството и ментор (която съм му написала Wink Simple Smile)!



Прекрасен ден!
Виж целия пост
# 601
Фенче Heart Eyes, сега от есента ли имаш впредвид под новия сезон? е тогава няма да има сериал....но те дизитата си почват по всяко време- и декември и януари.
На интернет сериалите, това им е кофти, че ти изсипват сериите накуп..и я няма тръпката от очакването на нова серия всяка седмица, чакане и на озети, фрагове, снимки, обсъждане в компания. също да си хабиш нервите за рейтинг Mr. Green

Бану беше доста сложен образ, особено като изперка и Бааде игра много добре.

малко Кадир Heart Eyes





Ани Heart Eyes  wavey
явно пак си в режим-"много съм заета" Wink
Виж целия пост
# 602
И аз минавам отново на бързо. Видях това в ИГ и го пускам.  Феновете изтрещяха съвсем. /На телефона няма скрит текст и ако решите, че не е уместно го махнете/.
Ако Киво беше жена/друго приложение/






От утре съм на обучение , така че ще липсвам сигурно една седмица, но няма да Ви забравя. 😀😀😀 Хубави дни Ви желая и хубави новини ❤😀😀😀
Виж целия пост
# 603
И аз минавам отново на бързо. Видях това в ИГ и го пускам.  Феновете изтрещяха съвсем. /На телефона няма скрит текст и ако решите, че не е уместно го махнете/.
Ако Киво беше жена/друго приложение/






От утре съм на обучение , така че ще липсвам сигурно една седмица, но няма да Ви забравя. 😀😀😀 Хубави дни Ви желая и хубави новини ❤😀😀😀
ооо красавици Joy Joy
хората изтрещяха с тия приложения Mr. Green
На теб, успешно обучение!! Simple Smile
Виж целия пост
# 604


    Здравейте милички Hug Hug Hug

   На зор съм в къщи , чакам гости и то много на малко място.Ще му намеря кулайя. 
    Бавно но славно гледам ГК и съм щастлива ,че имам сериала благодарение на Кети love001 Hug 

   Ще изоставам яко до  15 август Cry

    Да си кажа- харесвам артистката която играе Бану. Става да е до Киво и то как- красиво и интелигентно! Laughing

     

        Страхооотен колаж!!


       


          Да си спомним и другата любовна история.

                     
Виж целия пост
# 605
Айре  Heart Eyes така е, но поне няма да зависи сериала от тъпия им рейтинг  Laughing Имах предвид сега септември, че няма да го видим на екран. Обаче разчитам на думите му, че обмислят  нещо за средата на сезона, да видим  Thinking
А Бааде си игра супер през цялото време, ту беше много миличка, ту зла кучка  Mr. Green А като психясала беше страхотна просто  Peace
Пепи  Hug  Joy Joy Joy тези вече прекалиха  hahaha Ама супер мацки са се получили с неговите черти  Mr. Green Приятно обучение  bouquet
Ани  Heart Eyes  bouquet
Себи  Heart Eyes гледай си гостите, сериала няма да избяга  Peace

Вие имате ли в момента БТВ  newsm78 На мен ми е син екрана, всички други канали си имат предавания  Thinking А, и БТВ Синема няма  Thinking
От американките  Laughing

 Laughingмного сладка Елчинка, като кукла  Heart Eyes
Виж целия пост
# 606


    Донякъде разбирам действията на Бану   да изпрати Зейнеп заедно с Кузей  в провинцията  , но не разбирам ,или по точно   не оправдавам тъпите и  реваншистки  действия на Симай .Семпло  Confused
момиче откъде го намери Кузей newsm78 
    Какво ли се чудя, момче излязло от от затвора след 4-ри години  е  скочил на първото   симпатично момиче.Откъде да знае е че е такова зло  Shocked Shocked Shocked





   Е ...това не го бях виждала #Crazy



     

 
Виж целия пост
# 607
Фенче, аз също нямам БТВ, само син екран.

Нещо, което много харесвам... на руска вълна съм...

https://youtu.be/6J5kwV_gpeA





Виж целия пост
# 608
Кате  Hug благодаря, хареса ми bouquet Ама текста е баш за наш Кузей писан  Joy Joy Joy страшен клип би станал  Peace
Себи  Heart Eyes Бану искаше да си отмъсти на Симай, обаче направи гадно на Зейнеп и Кузей, не я оправдавам. А онази тъпа патица Симай след всичко, което свърши, има наглостта да ревнува Кузей и да се прави на излъгана, нагла, та нагла  #2gunfireАко не беше забременяла Кузей отдавна щеше да я отсвири, ама ... Добре, че махна детето, че този аптал цял живот щеше да живее с нелюбима жена  ooooh!
Виж целия пост
# 609




 
   Привет, дружки!!!




   Благодаря ви за споделеното!!!









   Лека вечер!!!


Виж целия пост
# 610
Кате  Hug благодаря, хареса ми bouquet Ама текста е баш за наш Кузей писан  Joy Joy Joy страшен клип би станал  Peace
Себи  Heart Eyes Бану искаше да си отмъсти на Симай, обаче направи гадно на Зейнеп и Кузей, не я оправдавам. А онази тъпа патица Симай след всичко, което свърши, има наглостта да ревнува Кузей и да се прави на излъгана, нагла, та нагла  #2gunfireАко не беше забременяла Кузей отдавна щеше да я отсвири, ама ... Добре, че махна детето, че този аптал цял живот щеше да живее с нелюбима жена  ooooh!
абсолютно Mr. Green Peace
бтв-ту дойде при мен Peace
а сериал през септември, въобще и не съм си помисляла че ще има, познаваме си човека, обикновено прави пауза м/у ролите си, което е напълно нормално Peace

Дива bouquet
Себи Hug, Кате Hug



лека Hug
Виж целия пост
# 611


  Да не пропусна да ви покажа сватбения ден на Мерве/ Зйнеп

             Не прилича много на Къванч/ Кузей



         

      Булката е с впечатляващо самочувствие.




      Я да се върна  истински  вълнуващо ме.....



       
Виж целия пост
# 612

 Joy Joy Joy а, кажете, че не е като недовършена карикатура в тялото това момиче  newsm78 Кльощава, а с дебели, къси крака и с тази прическа главата и изглежда огромна  smile3555 И младоженеца е трепач  Mr. Green Страшно нелепа двойка, която вече отдавна се разведе между другото  ooooh!
Чакай да си оправя вкуса  Laughing

Страхотен колаж, благодаря!  bouquet
Диве  Hug благодаря!  bouquetСтрахотни гифчета! Peace Сладура Корхан Wink

Айре  Heart Eyes е, знам, ама не ми се чака ooooh! Laughing Ама, каквото такова, ще чакаме  Peace
Дойде бтв - то, да - след като мина половината серия  #2gunfire
Лека и от мен!  Hug
Виж целия пост
# 613



     Фенче  Heart Eyes оправи и моя вкус точно когато се ядосвах на ситуацията около нещастната Джемре,  да разбере .че Зейнеп разкривайки честността и добродетелите на Кузей няма да замине за Италия /а аз така силно се надявах Praynig/. Mr. Green Какво да се прави ....търпя "красавицата" Wink


           
         

        Лека да ви е ноща Hug
Виж целия пост
# 614
Добро утро, сладурки!  Hug Hug Hug


Себи  Heart Eyes tooth thumbsup
Вече съм на 65 серия ... предстои ми най-интересното  Peace


Винаги са толкова нежни героите на Киво към любимите си  Heart Eyes





Хубав ден!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия