Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 9/ Август 2019

  • 216 976
  • 4 741
# 150
Да бее. Аз съм на 27 и ако тази е на моята възраст, значи аз изглеждам на 20 Grinning
Виж целия пост
# 151
Бурелето (двойничката на Пепе) ме кефи, че често водят детето сред природата и не бълва нон стоп сторита.

Полина бързо е наваксала и днес и тя в Докторската градина за селфи с Пепка. И тез гърди пак на преден пла.

Пепито пък от този периметър не мръдна. Поне до Военната академия да разходи децата, на една ръка разстояние й е.
Виж целия пост
# 152
Сторито с черната маска за лице на Пепелджийска тотално ме разби Simple Smile Просто не очаквах. И това със Сиена как сама яде и маже храната. И моите две не искаха да се хранят от лъжица и искаха сами да ядат и беше мазало. Тези сторита със София, Сиена, мръсното столче и маската за лице ми харесаха. Мисля, че Пепелджийска само ще спечели ако показва по-естествени неща, които всяка майка може да разпознае от ежедневието. Тоест да не гледа всичко все да е перфектно и нагласено, режисирано предварително, а по-спонтанни и естествени с децата.
Виж целия пост
# 153
Този грим урок го гледах и неудомявах как може да е толкова нескопосан. Тази жена все едно е взела  темперни бои и маже по лицето с тях.
Виж целия пост
# 154
Това, че Джаферович е на 28 трябва да е някаква шега.. бих й дала по-скоро 38.. Scream
Виж целия пост
# 155
Това, че Джаферович е на 28 трябва да е някаква шега.. бих й дала по-скоро 38.. Scream

Не е ли на 29-30? Не, че е голяма разликата, но мисля, че е над 28.
Виж целия пост
# 156
Женя ще направи 30 тази година, според интернет.
На мен ми прилича на 35+ годишна. Не я харесвам аз.
Виж целия пост
# 157
Женя ще направи 30 тази година, според интернет.
На мен ми прилича на 35+ годишна. Не я харесвам аз.

Бях сигурна, че е 35+. Може лошия грим да я състарява.
Виж целия пост
# 158
Или физиономията и тялото на борец? Дай й гегата и ямурлука и ще й заспят.
Виж целия пост
# 159
И аз от шокираните.
Мислех си че е по голяма от мен с 3-4 години...
Ваня ми е симпатичен,но тя ми е мъжкарана и не ми харесва.

Виж целия пост
# 160
Джаферович на 28?
Рязко ми се вдигна самочувствието. Sunglasses
Виж целия пост
# 161
Пепа на всяка манджа мерудия. Сакън ако не е в кадър
Виж целия пост
# 162
Мен Евгения Дж. ме блокира, понеже и бях писала нещо в профила ни в инстаграм. Не им следя изявите, единствено мъжа и гледах в Черешката на тортата, тъй че не му знам останалите кусури. Той поне е симпатяга, а нея, ако я видя на улицата няма да я забележа.
Виж целия пост
# 163
Джаферович е с груба и едра фигура може и затова да не изглежда на 28-30, спокойно бих й дала 45г., въпреки че познавам жени на 45г, които изглеждат много по-добре от нея, по-скоро е от неправилни тоалети, грим, лоша кожа и телосложение.
Виж целия пост
# 164
Никога не бих познала, че Джеферович-жена е на 28. Мислех, че гони 40-те, а тя се оказва 5 години по-млада от мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия