И пак за любовницата и съпругата

  • 33 622
  • 943
# 255
Издръжката в цивилизованото общество си е част от задълженията на родителите. Комуто се иска да е като животните - да бяга в джунглата и да си ползва природата със здраве.
Виж целия пост
# 256
Дежурният спор между съпругата и любовницата.
Имам приятелка, много я беше страх от ролята на съпругата /явно от ролята на съпругата, на която й изневеряват/. И си стана постоянна любовница. За нея е по-добре, не се налага да се бори с мисълта дали мъжът й й е верен. Сега знае, че не е, разбира се, не го иска за мъж, а за забава само. Или поне тя така си мисли /самозаблуждава/, иначе драмите в главата й са все същите.
Нищо не разбрах.
Виж целия пост
# 257
Аз я разбирам Дети. Не и се иска, но допуска, че може да и изневери мъжът и.
Така се застрахова от големи катаклизми в личен план. То всяка трябва да си има едно наум, де. И всеки.
Не зная дали разочарованието е по-малко, обаче. Зависи от отношението към партньора. И доверието към него.
Никой не знае, как тя би реагирала, ако разбере. Може точно по този категоричен начин да го изрита, въпреки приемането, че е мъжка природа.


Всъщност познавам точно такава жена. Много обича мъжа си, а той е успял да я убеди, че обича само нея, макар че изпитва сексуално привличане към други жени - не непременно красиви, и не се притеснява да го осъществява, е ако му пуснат, разбира се. Силно сексуален бил.

Всъщност няма голяма разлика с хиляди жени, които са точно на същото положение, само че не изричат нещата в прав текст. Разбира се, повечето семейни двойки се ограничават, по ред причини.

А, и моите познати ги гони и лека хипария, артистичен кръг, свободни професии, философски алтернативи едно-друго. Може би и това има значение.
Виж целия пост
# 258
Дежурният спор между съпругата и любовницата.

На почти всяка любовница й се случва да бъде заменена от по-млада, по-хубава и по-удобна. Тогава разбира как се чувства съпругата.  Grinning

На мен тоя "довод" винаги също ми е бил много смешен. Гледаш ги - юрнали се да продължават вида, пък се плашат от забременяване на любовницата като дявол от тамян. Само дето заклинания при шаман не правят, че да не се случи. Joy И при едно такова събитие, вместо да се радват, че са продължили вида, се чудят как по-скоро да разкарат и продукта на продължението, и бъдещата майка от живота си.

В този случай и на бъдещата майка й се разказва играта, и й изхвърчат пеперудите от стомаха.
Виж целия пост
# 259
Дежурният спор между съпругата и любовницата.

На почти всяка любовница й се случва да бъде заменена от по-млада, по-хубава и по-удобна. Тогава разбира как се чувства съпругата.  Grinning


В днешно време май не е много валидно. На доста любовници им се получава да разведат изневерника, или жена му да го натири.
Всеки случай в пъти повече, отколкото по времето на нашите родители, например. Лесно се разделят сега хората, а изневярата се счита за едно от недопустимите прегрешения. Докато преди е било по-скоро нещо простимо за мъжа, което жената трябва да приема спокойно.
Мъжът пък, от своя страна е извършвал обществено укоримо деяние, ако се разведе и си развали семейството, а не защото е изневерил, което е един вид човещинка.

За съвсем обозримо минало говоря, едно две поколения назад.
Виж целия пост
# 260
Франсоаз, винаги сме знаели, че твоето светоусещане е само черно и бяло. Няма как да е иначе при ограничения ти начин на живот и социалните контакти сведени само до драскане тук. Втресла си се от шубе да не ти се наложи да бачкаш, а? Не се тревожи преуспялата ще ти подаде ръка, зер от една порода сте.
Път теб никой не те харесва Grinning:
Виж целия пост
# 261
Краси, защодържиш толкова да си права? Хората са с различен опит и на различно ниво и няма как всички да мислят еднакво. В крайна сметка всичко си идва на мястото в тая Вселена. Просто всеки трябва да мине по своя път и да направи своите грешки (преди години и аз ги водех тия спорове с теб Stuck Out Tongue Winking Eye).
Виж целия пост
# 262

Напълно женско мислене. Съгласна съм с теб. Обаче, животът не е такъв и няма да срещнеш идеалният.

Благодаря ти много, че ми помагаш да приема реалността. Но преди няколко мнения си призна, че си трол и нарочно дразниш. Много хубава и обичлива била изневярата, но твоят мъж гледал само в твоите очи. Което е чудесно.
Виж целия пост
# 263
Аз я разбирам Дети. Не и се иска, но допуска, че може да и изневери мъжът и.
Така се застрахова от големи катаклизми в личен план. То всяка трябва да си има едно наум, де. И всеки.
Не зная дали разочарованието е по-малко, обаче. Зависи от отношението към партньора. И доверието към него.
Никой не знае, как тя би реагирала, ако разбере. Може точно по този категоричен начин да го изрита, въпреки приемането, че е мъжка природа.


Всъщност познавам точно такава жена. Много обича мъжа си, а той е успял да я убеди, че обича само нея, макар че изпитва сексуално привличане към други жени - не непременно красиви, и не се притеснява да го осъществява, е ако му пуснат, разбира се. Силно сексуален бил.

Всъщност няма голяма разлика с хиляди жени, които са точно на същото положение, само че не изричат нещата в прав текст. Разбира се, повечето семейни двойки се ограничават, по ред причини.

А, и моите познати ги гони и лека хипария, артистичен кръг, свободни професии, философски алтернативи едно-друго. Може би и това има значение.
А той стои с нея защото....? Според вас не я обича ? За какво друго тогава ? По принуда може би или под заплаха ?
Защо смятате, че хората робуват и нещо задължително трябва да ги натиска ?
Виж целия пост
# 264
Дежурният спор между съпругата и любовницата.

На почти всяка любовница й се случва да бъде заменена от по-млада, по-хубава и по-удобна. Тогава разбира как се чувства съпругата.  Grinning

В днешно време май не е много валидно. На доста любовници им се получава да разведат изневерника, или жена му да го натири.

Не е голям келепир някоя да бракува такъв, а после да се вайка, че и на нея изневерява.

Виж целия пост
# 265

Напълно женско мислене. Съгласна съм с теб. Обаче, животът не е такъв и няма да срещнеш идеалният.

Благодаря ти много, че ми помагаш да приема реалността. Но преди няколко мнения си призна, че си трол и нарочно дразниш. Много хубава и обичлива била изневярата, но твоят мъж гледал само в твоите очи. Което е чудесно.
Честно да ти кажа изобщо не ми е нужно да си съгласна с мен.
Виж целия пост
# 266

А той стои с нея защото....? Според вас не я обича ? За какво друго тогава ? По принуда може би или под заплаха ?
Защо смятате, че хората робуват и нещо задължително трябва да ги натиска ?

Защото я обича/ привързан е към нея, разбират се, имат деца И защото много малко са жените на днешно време, които ще му позволят да ходи където си иска, с която си иска и да си затварят очите.
Виж целия пост
# 267

Напълно женско мислене. Съгласна съм с теб. Обаче, животът не е такъв и няма да срещнеш идеалният.

Благодаря ти много, че ми помагаш да приема реалността. Но преди няколко мнения си призна, че си трол и нарочно дразниш. Много хубава и обичлива била изневярата, но твоят мъж гледал само в твоите очи. Което е чудесно.
Аз пък мисля, че здраво послъгва.
Виж целия пост
# 268
Аз я разбирам Дети. Не и се иска, но допуска, че може да и изневери мъжът и.
Така се застрахова от големи катаклизми в личен план. То всяка трябва да си има едно наум, де.

Тайс, ако е така, нека да го напише така. А не да прави психологически рационализации и да се самозаблуждава. Че и нас да убеждава с тях.

А той стои с нея защото....? Според вас не я обича ? За какво друго тогава ? По принуда може би или под заплаха ?
Стои при нея, защото му понася характера, изневерите и всичките простотии. Дали я обича, кой може да каже?
Виж целия пост
# 269
Ей, не можете да понесете, че има различно мнение от вашето ? Ми сори, но има. И съм сигурна че много жени мислят като мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия