И пак за любовницата и съпругата

  • 33 622
  • 943
# 315
"Пълководецът" Наполеон е бил с нрав на шут. Мини размерите му и крайните му комплекси са били обект на критики и подигравки. Намира разбиране и утеха при кака Жозефина.Joy Не всички жени са били актриси,, за да го заблуждават за достойнствата му, които са му били дефицит. Предпочитал е набори на майка му.
Виж целия пост
# 316
Дети, брее, чети докрай. Обичал я миризлива написах.
Сещай се за "обичането" . Не знаеш ли историята за Жозефина.

Ама да се изкажеш Joy
Защо ? Много добре знам историята на Жозефина. С кое не си съгласна ? Че я е обичал или, че и е изневерявал ?
Виж целия пост
# 317
Че се е изказал така, че сега това, в темата е цитат на определена прослойка от мъжката част.
Виж мнението на Виви.
Виж целия пост
# 318
Че се е изказал така, че сега това, в темата е цитат на определена прослойка от мъжката част.
Виж мнението на Виви.
Ама какво значение има, че това е цитат на Наполеон ? Не разбирам какво ме питаш ? Че според теб не знам, че тези думи са негови ли ? Тя не питаше на кого принадлежат думите, а какво мисля за тях ?
Виж целия пост
# 319
Дети, закачи ми се на коментар към друга потребителка, съвсем неуместно. Зададе ми още по- неуместни въпроси. Върни се и прочети. Нямах диалог, или спор с теб, по темата с фразата на Наполеон. Ама ти седиш насред темата и си направила кръгова отбрана срещу всички , а не следиш развитието. Не всички в темата са в спор с теб, пишем си.
Виж целия пост
# 320
Дети, закачи ми се на коментар към друга потребителка, съвсем неуместно. Зададе ми още по- неуместни въпроси. Върни се и прочети. Нямах диалог, или спор с теб, по темата с фразата на Наполеон. Ама ти седиш насред темата и си направила кръгова отбрана срещу всички , а не следиш развитието. Не всички в темата са в спор с теб, пишем си.
Уф, извинявам се тогава ! Снощи не се наспах и днес усещам, че съм много набурсучена и ми е криво.
Виж целия пост
# 321
Същото като чуя някой да обощава за мъжете- правя си изводи за човека. В полемики не влизам, всеки има право на свое мнение.

Реално, това не е отговор.......
Ако болшинството от мъжете вярват, че жените са курви
и
Болшинството от жените вярват, че всички мъже кръшкат.
Каква е причината?
И каква е истината?
Че нормата са курвите и кръшкачите и всички "заблудени" извън нея, са с бъг?
Или обратното? newsm78
Пука ли ти? Мен не.
Виж целия пост
# 322
Dety дете ли значи?
Виж целия пост
# 323
Уф, извинявам се тогава ! Снощи не се наспах и днес усещам, че съм много набурсучена и ми е криво.
Я кажи какво си правила снощи?
Виж целия пост
# 324
Уф, извинявам се тогава ! Снощи не се наспах и днес усещам, че съм много набурсучена и ми е криво.
Я кажи какво си правила снощи?
Ми к'во четох книга, ставах няколко пъти, мъжът ми хъркаше, слагах му лепенки и те така....но не се наспах. Довечера по-раничко
Виж целия пост
# 325

Ми к'во четох книга, ставах няколко пъти, мъжът ми хъркаше, слагах му лепенки и те така....но не се наспах. Довечера по-раничко

Къде му слагаше лепенки? На устата ли? Да не хърка? Не става така Smiley
Виж целия пост
# 326

Ми к'во четох книга, ставах няколко пъти, мъжът ми хъркаше, слагах му лепенки и те така....но не се наспах. Довечера по-раничко

Къде му слагаше лепенки? На устата ли? Да не хърка? Не става така Smiley
Не, те се лепят  на носа
Виж целия пост
# 327
Ако беше го изненадала с порно постановка, съня му щеше да е спокоен . Grinning
Виж целия пост
# 328
Ако беше го изненадала с порно постановка, съня му щеше да е спокоен . Grinning
Joy
Ами...съвсем нямаше да се спи
Виж целия пост
# 329
Франсоаз, винаги сме знаели, че твоето светоусещане е само черно и бяло. Няма как да е иначе при ограничения ти начин на живот и социалните контакти сведени само до драскане тук. Втресла си се от шубе да не ти се наложи да бачкаш, а? Не се тревожи преуспялата ще ти подаде ръка, зер от една порода сте.
Път теб никой не те харесва Grinning:

Аз се чудех защо не  мога да се храня, а то какво било.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия