Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 10 / Септември 2019

  • 241 264
  • 4 489
# 1 605
Влога на Милена от Лос Анджелис е в пъти по интересен от този на Ели от Лонг АйлЯнд.Въпреки,че не е с такова добро качество,показва всички интересни места и забелителности на които са били и разказва за тях,а не отделя 10 мин за хилене и лигавене.
Зорница имала страх и фобия от числото 13 (днес е петък 13ти).От какво няма страх,фобия,завимост,непоносимост,алергичност и т.н тая женица?Интересно ми е имали нещо на света да не и пречи?!
Виж целия пост
# 1 606
Не знам дали следите австралийските влогъри - Jamie and Nikki, бяха страхотна двойка, заедно от над 10 г, 6 г брак, уникално предложение, 2 деца , нова къща заедно си взеха, абе общо взето мечта... и август обявиха, че са разделени. Момиченцата им са на 3 и 1 г...
още от май 2019 нямат една снимка заедно, промениха си хендълите в Инстаграм и края на август вече под напора на всички въпроси обявиха раздялата си.
Ами... нашите Джейми и Ники не са заедно от толкова време ... ама веднага се усеща същата липса в социалните мрежи.
Виж целия пост
# 1 607
Анелия се е взела за някаква звезда явно, че много я питали. Ама тя видиш ли ти, не искала да отговаря , не и било приятно , ама щото държала на “феновете си” , отговаряла. И е коментарите толкова злобно отговаря. А ми е толкова гнусна, като я видя да яде пченична бисквита с мляко и ми става лошо. Не знам за колко видеа , само яде и спи. Баси “активния” живот. А оня нейния мъж, един път не ни е показала да ѝ помага с нещо, само като се карат снима. Горкото дете, съжалявам го...
Виж целия пост
# 1 608
И на мен ми е малко противна като яде. Съжалявам, че го казвам, но тя само това показва. И в началото говореше като робот. Мисля, че, за да прикрие мекото говорене
Виж целия пост
# 1 609
Несериозно е да спрягаме Филяка с Пепе, те са различни вселени, ако е станало все пак нещо, то ще си остане за лятото, знаем плаж, море...
Дали наистина има нещо общо коментара за Филип Датски под видеото с танците за някакъв гей чат или канал, не ги разбирам новите мрежи за свалки, да не е лъснало верно нещо от интимния свят на мъжа й, което да не е знаела и сега да са се изяснили, ама да не е за казване Simple Smile
Виж целия пост
# 1 610
Аз съм от Сливен и там говорим многооо меко. Аз се преместих като студентка във Варна , не че тук не говорят меко, но пак е доста по-добре и с времето свикнах да не говоря и меко и диалектно. На работа, сред хората лесно се учи. Но Анелия къде да го научи, като яде, спи и ходи да купува 16262652 чехлички за болницата. В Англия не е като да няма българи , с които може да създаде приятелства , но тя от както е там е забила тотално. Нито учи, не се развива, нищо. Сега и дете... на фона на отношенията им с оня лольо , бебето не знам къде се вписва. Да видим като роди какво ще стане, за това ще я следя.
Виж целия пост
# 1 611
Включвам се да споделя, че не само нашите госпожици и госпожи, Котани и Писани трият негативните коментари под видеата си SmileSmileSmile
Вчера попаднах на новата песен на Веси Бонева & Лъчо [ СкандаУ ] - Нецъфнали Рози. Песента не е нищо особено, но клипът е просто без грам мисъл. Гледал някой The handmaid's tale, гледал и Чернобил и Красавица и звяра и направил един тюрлю гювеч ...
Та, под един от постовете няколко души споделихме тези си сходни мисли, дори не мога да кажа, че са негативни, просто гледна точка, която със сигурност е различна от тази на създателите на клипа и днес вече тези коментари ги няма SatisfiedSatisfiedSatisfied
Виж целия пост
# 1 612
Включвам се да споделя, че не само нашите госпожици и госпожи, Котани и Писани трият негативните коментари под видеата си SmileSmileSmile
Вчера попаднах на новата песен на Веси Бонева & Лъчо [ СкандаУ ] - Нецъфнали Рози. Песента не е нищо особено, но клипът е просто без грам мисъл. Гледал някой The handmaid's tale, гледал и Чернобил и Красавица и звяра и направил един тюрлю гювеч ...
Та, под един от постовете няколко души споделихме тези си сходни мисли, дори не мога да кажа, че са негативни, просто гледна точка, която със сигурност е различна от тази на създателите на клипа и днес вече тези коментари ги няма SatisfiedSatisfiedSatisfied

Еха това и в ютуб ли е възможно!? Мислех, че поне там ще има възможност да си изкажеш мнението без да бъдеш блокиран, отлъчен и разлюбен.
Виж целия пост
# 1 613
Тази песен я обсъждах с една приятелка, едно че клипа е безсмислен, ами и бийта е краден от The Weekend една песен
Виж целия пост
# 1 614
За тази Анелия не се ли обсъждаше едно време в темата, че само чисти и слугува на мъжа си и това е единственото, с което запълва деня си? Сега чета пак тук, че у тях е непрекъснато мръсно и разхвърляно и тя е мързелива. Объркана съм.. Grinning Не я следя, де, може да не съм запомнила правилно.
Току що излезе в майчинство, но определено имаше с какво да си запълва деня. Жената бачкаше здраво до последно, сервитьори са в Англия (ако не бъркам). И след като се прибереше утрепана от цял ден на крак, започваше да готви и чисти, защото нейният смята, че това е само задължение на жената. Смятай пък сега като си е вкъщи, съвсем ще ѝ обяснява, че си клати краката...
На мен ми допада, че показва дома си такъв, какъвто е. Под наем са и имат малко кухненски шкафове, затова имат много неща по плота. Нямат балкон и сушилката е в хола. Да, може да я прибира, когато снима, може и да си избере един бял ъгъл, да сложи отзад златисти сувенири и да стане една от многото. Но добре че има и такива като нея, за да не се депресират хората от захаросани подредени къщи.

Назад видях коментари за яденето, ами не виждам разлика с нея и Милена, и двете не са ми интересни, показват какво правят през деня. Единствената разлика е, че Милена има по-висок стандарт. Но си има фенове на такъв тип видеа и няма нищо лошо, че ги правят.
Виж целия пост
# 1 615
Изключително ми е депресиращо да гледам клиповете на Анелия, затова не ги пускам /само, ако сте казали нещо тук, за сеира/. Не мога да повярвам, че момиче, което си показва всичко, може да живее в такава мизерия, иначе да ми показва Пиксита и Вишита.. Аз не знам това дете като се роди дали ще продължи същата тази кочина, тогава вече ще се оправдава, че няма време съвсем. Преди време в темата мисля, че се включи позната на Анелия /или момиче от нейния град, не помня/ и изкоментира, че влогърката се прави на много миличка, а в действителност е доста различна. Тогава ми се стори странно, но с времето започна да си показва зъбките Анито. Освен, че се е взела насериозно /не знам на какво отгоре/, реагира толкова малоумно и остро на коментари, че ме сърбят пръстите всеки път да се включа и да я сложа на мястото си.
Как хем си обичате феновете и реално, ако ги няма, няма да получите едно гримче, хем се държите толкова нагло и надменно, когато "феновете" решат да кажат нещо? Като ви удря по егото толкова, спрете да се показвате.

Пепе и Филяка 2 за мен изобщо е нелепо да ги сватосвате. Пепе се държи като 16годишна, караща гаджето да ревнува /в случая съпруга/ и съм убедена, че няма дори флирт м/у нея и бургарския
Виж целия пост
# 1 616
Извинявам се, ако е неуместно, ама няколко страници вече се споменава "ефекта на ПавловИ" и не се сдържах. Ефектът на Павлов (кръстен на руски учен с такава фамилия) е правилният термин и няма мн общо с инфлуенсърките.
Сигурна ли си? Ако говорим за едно и също, експериментът е по-известен като Кучето на Павлов.
Е, може и друг да има, но така или иначе Зорница го използва в друг контекст.

Да, за едно и също говорим, експериментът е известен като Кучето на Павлов, да. Но наблюденията от експеримента са формулирани като ефект на Павлов/теория на Павлов/кондициониране на Павлов и т.н.

Впрочем, като се поразрових, намерих и статия, свързана с поведението на потребителите, когато става дума за купуване на определени продукти https://online.husson.edu/consumer-behavior-pavlovian-theory/, та като нищо и Зорница е решила да си го ползва, ама си е сложила едно "И" отзад, за да го върже с нейното семейство, че видиш ли, техните препоръки имат същия ефект.
Виж целия пост
# 1 617
Крокодила Гена е първи братовчед на кучето на Павлов, тя затова 😂
Виж целия пост
# 1 618
Крокодила Гена е първи братовчед на кучето на Павлов, тя затова 😂

😂😂😂
Виж целия пост
# 1 619
Влога на Милена от Лос Анджелис е в пъти по интересен от този на Ели от Лонг АйлЯнд.Въпреки,че не е с такова добро качество,показва всички интересни места и забелителности на които са били и разказва за тях,а не отделя 10 мин за хилене и лигавене.
Зорница имала страх и фобия от числото 13 (днес е петък 13ти).От какво няма страх,фобия,завимост,непоносимост,алергичност и т.н тая женица?Интересно ми е имали нещо на света да не и пречи?!
Не знам как Генчо я понася, тя е родена за мъжка майка щеше да е страшна свекърва с къдрици и една пръчка с която да ръкомаха 😀😀😀😀 А Генчо чак ходи да и търси спирали, шампоани и т.н. горското семейство...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия