Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 10 / Септември 2019

  • 241 264
  • 4 489
# 1 620
Гледах видеото на Златена и много ми хареса. Хареса ми искреността ѝ! Не ми е в полезрението, рядко пускам неин клип, но този ми беше приятен. Браво.
Виж целия пост
# 1 621
Ееее отворих да напиша едно коментарче на така тормозената за информация Анелийка, тя пък взела, че деактивирала коментарите /нормално, по-рано четох бая отрицателни отзиви/. Всички са бая смешнички с това деактивиране/блокиране/триене
Виж целия пост
# 1 622
Vanilla Pumpkin, да, аз писах за Анелия тогава, както и наскоро за слугинския й живот. На мен ми е скучна и безинтересна, не виждам нищо полезно или развлекателно в клиповете й, но поне не са реклама след реклама като ТВ пазар, но това вероятно е защото не е достатъчно популярна за колаборации.
Виж целия пост
# 1 623
Валери сама ли си честити рождения ден с последния си клип? Май по-добре да не знам
Виж целия пост
# 1 624
Ееее отворих да напиша едно коментарче на така тормозената за информация Анелийка, тя пък взела, че деактивирала коментарите /нормално, по-рано четох бая отрицателни отзиви/. Всички са бая смешнички с това деактивиране/блокиране/триене
хахаха, да наистина коментарите ги няма Laughing Sweat Smile да се смея ли да плача ли,че да беше изтрила цялото видео .....
Виж целия пост
# 1 625
И аз изгледах видеото на Анелия, доста злобничка ми се стори в това видео, все някой въпрос я дразни, защо не приеме някои неща като градивна критика...
Нормално всички да се интересуват за името на бебето, ще я питат много със сигурност чааак докато роди, затова да не ни държи в напрежение, направо да казва🤣
Виж целия пост
# 1 626
Ивана се е помъчила да бъде романтична - всичко би променила, не и младоженеца.

Ванчето просто ви отговаря индиректно на коментарите относно външния вид на мъжа й. Сиреч- не й пука колко е инстаграмабъл и как изглежда, четири години след заветното ДА- не го сменя! Blush
Виж целия пост
# 1 627
Днес се замислих за нашите влогърки и влогъри. Има такива като Слави, той е известен с много различни неща от личния си живот и съответно не съм го чувала да се оплаква, че му задават лични въпроси, някак си подхода му е доста различен. Гледам и всички госпожички колко са докачливи на тема лични въпроси.. Ама те са известни само с личния си живот - те така са станали популярни. Не са измислили лекарство за Рака, че да ги питаш за някоя докторантура... Известни са с това как си слагат гланц и спирала, какво са си купили от джъмбо и къде правят кафе с мляко... уфф... чак им се дразня на това колко са възмутени
Виж целия пост
# 1 628
Да, адски сладко и мило, ама другото можеше да го спести
Не знам, може да е голяма любов, ама ми изглежда, че бая си е повярвала и в клиповете и’ виждам едно такова никакво отношение към мъжа и’ /същото което виждам и при Валката и Мартин/. Знам, знам, те качват много малка част от живота си, но пак си проличава кой кого, нали
Виж целия пост
# 1 629
Ръцете на човека и в частност ноктите са ми нещо като болна тема и вид визитка за човека. Маникюрът и формата, която Пепка демонстрира в последните сторита са ми в топ 3 на анти  класацията.


Да си кажа това, което е решила да прави - кръщене и два РД заедно хич не е добра идея, според мен.
Това са много емоции наведнъж, особено за малки деца, които бързо се изморяват и изнервят. И вместо празник, получаваш излишни нерви и напрежение.
Но явно е притисната да съкрати престоят на датския принц и родата до минимум.

Да не говорим, че е и един/ два разхода по- малко, все за същия цирк като цяло, за една и съща публика.
Елица дали ще се появи на събитието?
Виж целия пост
# 1 630
Хипохондричката професорка Павлова обснвяла ли е защо няма видео от неделя?
Виж целия пост
# 1 631
Хипохондричката професорка Павлова обснвяла ли е защо няма видео от неделя?
Получила е алергия и непоносимост към миглите , които си сложи в резултат на което ѝ се затвориха очите и сега не вижда къдриците и е в депресия.
Виж целия пост
# 1 632
So selfish, да, съгласна съм относно маникюра на Антоанета Пепе. Не знам как дава толкова пари в това уж престижно място за маникюр. Ноктите не са направени добре, по форма нямат един с един, нямат никакъв обем, цветовите комбинации са като бонбончета, както се лакират децата от майките им през лятото в детската градина. Изключая цвета от последното стори нещо като бейбу бумър ми се видя, не съм сигурна, но формата пак беше ужасна. Смятам, че трябва да смени мястото, наистина.
Виж целия пост
# 1 633
So selfish, да, съгласна съм относно маникюра на Антоанета Пепе. Не знам как дава толкова пари в това уж престижно място за маникюр. Ноктите не са направени добре, по форма нямат един с един, нямат никакъв обем, цветовите комбинации са като бонбончета, както се лакират децата от майките им през лятото в детската градина. Изключая цвета от последното стори нещо като бейбу бумър ми се видя, не съм сигурна, но формата пак беше ужасна. Смятам, че трябва да смени мястото, наистина.
Ще го смени, когато се появи друг салон дето да дава на аванта.Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 1 634
Аз пък много се чудя на Ивана и Валери как така си оставят ноктите да израстват толкова много. По един месец седят с този гел лак. Грозна работа. А на Ивана са брутално дълги. Както и да ги нарисува не ми харесват с тази дължина. Да имаш хубав маникюр не означава да си с орлови нокти и някакви си драсканици. На Ели е много по-хубав, естествен и не ходи по салоните, а сама си го прави. Но на нея ѝ се отдава. А на нашите хубави и.. Като ги гледах преди когато показаха Коледни маникюри и щях да умра от смях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия