Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 10 / Септември 2019

  • 241 264
  • 4 489
# 1 515
https://www.youtube.com/watch?v=I_JkSXPXJ6E

Това момиче много се старае да изглежда секси и провокативно, на моменти много дразни. То не е облизване, бутане на циците в камерата, едно зяпане тип секс-кукла... Доста ми е cringe. Опитва се да е забавна и признавам, на моменти и' се получава, ама само на моменти...

Идеята ѝ е весела по принцип - да се опита да следва най-стария туториал за гримиране в нета. Циците дразнят да. Дори и в моменти, в които не прави нищо кой знае какво се поклаща някак от кръста нагоре, за да подсили ефекта Grinning
Виж целия пост
# 1 516
Доста тъпо изказване е това за сватбата. Виж, визията си  на бала бих променила, ама сватбата никога. Беше такава каквато я исках от до, във всяко едно отношение. Наистина защо изобщо го казва?
Виж целия пост
# 1 517
Ивана се е помъчила да бъде романтична - всичко би променила, не и младоженеца. Ох ши почина. Звучи зверски тъпо, но предвид това, че Ивана скача от мода на мода, според вълната и няма свой изграден стил, а копира нон-стоп, нормално сега да има друго виждане за сватбата си. Че модата се изменя, така е, аз също може би нееещо бих променила от бала си, но за сватба не бих се излагала с такова обяснение
Виж целия пост
# 1 518
Ивана преди не е била толкова върла инфлуенсърка. Сега вижданията и са много по различни. Сега си представя много по инстаграмъбъл сватба и сигурно щеше да има нещо безплатно, и някоя друга рекламка на нещо си. Ваааал щеше да е на сватбата й също.
Виж целия пост
# 1 519
Има ли някъде снимки да я видим булка Ивана?
Виж целия пост
# 1 520
Мисля, че си беше качила цялата сватба в ютуб.
Виж целия пост
# 1 521
Хубава булка е била Ивана и двамата са си супер. Не мога да разбера какви са тези претенции от нейна страна сега да променя.
Скрит текст:

Има два клипа в ютуб за сватбата им.
Виж целия пост
# 1 522
Сутринта се разсмях от сърце на тази снимка:

Скрит текст:

Когато искаш да попътуваш, за да видиш нещо ново, пък то небето навсякъде еднакво. Проверих в профила и поне 3 от 4 снимки са едно към едно 😂😂

Ох, смях се от сърце и аз Simple Smile Фотошоп, Фотошоп. Eто една шведка, която така ''пътува'' с Фотошоп Simple Smile
Статията е на английски, но общо взето като не й хареса фона на една снимка, си го сменя с Фотошоп Simple Smile

https://www.ndtv.com/offbeat/instagram-model-trolled-for-fake-pi … photoshop-1965575
Виж целия пост
# 1 523
Вааал и дете ? Момичета, моля Ви.
Тя ще е в Джъмбо първо , за да купи за нея биклучета за планера си и след това ще се сети и за играчки за детето..
Като гледам Мартин го устройва.. замазва й очите с екскурзии и ресторанти.. деца не им трябват...
Да вземе да изпусне някое събитие или брънч, заради детето... 🙄😒 Немислимо е просто..
Виж целия пост
# 1 524
И според мен изказването от страна на Ивана за сватбата и беше супер тъпо.Изглеждат си нормално.Попринцип я харесвам с къса коса обаче тоя път не и се е получило,прилича на бабичка.
Виж целия пост
# 1 525
Изказването на Ванчето... От позицията на времето е нормално да ти минават мисли да променяш нещо. Все пак модата се мени, вкусове, интереси и т.н. А като има желание да променя - да вдигнат още една сватба. Сега нали е модерно да се подновяват брачните обети.
Виж целия пост
# 1 526
Константина нали гледа второ дете? Какви са тия въпроси постоянно като жена, кяото за първи път има дете. Пита в сторита и след 2 дни казва: "Мамчета, нова статия в блога!"
Много ми е досадна вече.
Виж целия пост
# 1 527
https://www.youtube.com/watch?v=I_JkSXPXJ6E

Това момиче много се старае да изглежда секси и провокативно, на моменти много дразни. То не е облизване, бутане на циците в камерата, едно зяпане тип секс-кукла... Доста ми е cringe. Опитва се да е забавна и признавам, на моменти и' се получава, ама само на моменти...

Много по-забавно ми беше да гледам Джефри с грим урок, препоръчан от стогодишната му (!!!) баба. Въпросния урок също се намира в интернет, та кой е по-по-най стар, е спорно. Добре, че има откъде да черпят идеи за видеа родните инфлузъри, че иначе не ги виждам...
Виж целия пост
# 1 528
Пепка носталгично се разделя с инстаграмабъл апартамента 😢

Чакала помощ за последните неща.
А Фичко датски де се дяна не казва... Вече се чудя дали и за партито на децата ще се появи?
И сега пак да каже някой, че всичко им е розово, м?
Виж целия пост
# 1 529
В, къде да е? Да му правят прически и да брънчва, как къде?
Скандален тъпанар.
Иначе Константина нека пита, то се забравя. Малко или много за 10 г доста неща се сменят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия