Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 10 / Септември 2019

  • 241 298
  • 4 489
# 1 305
Тази Радостната...явно държи да показва всичко от ежедневието си.В момета е пуснала две сторита с истерично и тръшкащо се дете.Естествено,че това е живота и у нас е така ама защо трябва задължително да го изтипоса на стори.На едно от които е сложила и спееща се емотиконка.Все ми е на акъла,че баш в тоя момент ти е до снимане или смях.Като цяло няма интересно съдържание и запълва с такива неща.
Виж целия пост
# 1 306
Аз от скоро започнах да си пускам Милена, преди не ми беше интересна. Сега я пускам докато върша нещо и определено ми изглеждат много сплотено и щастливо семейство. Сега си връщам видеата от ремонта им, много обичам да гледам ремонти и при тях се е получило страхотно. Имат ли някъде видео, на което са отговаряли на въпроси - защо са се преместили, къщата им ми се вижда много голяма, те ли са си я купили, защото Елица беше споделила за Дания, че апартаментите там са много скъпи и засега не могат да си позволят това, което искат. Като цяло си промених мнението за Милена, да, не са супер интересни видеата ѝ, не показва нищо полезно, но излъчват щастие цялото семейство и за разтоварване стават.
Виж целия пост
# 1 307
На Мики определено му отива да е "дундьо" и да има брада,за разлика от Патето.Той ми е смешен с брадата.

Диди, тя не само Друмева реагира така.Много бяха нашумели тези клипове.
Спомням си как Валката се молеше да и изберат любимите неща да прави и яде и чак се "просълзи" като избраха нещо което не и беше по вкуса.
Може. Ама аз напоследък нямам време да следя никой и каквото прочета в темата. 😉 🤗
Явно не ставам за върл фен и последовател. Всеки ме дразни с нещо. 😜 😂 😂 😂
Виж целия пост
# 1 308
На Котьо Иванин само веждите му стигат, като го погледна и нищо мъжествено не намирам в него.
Виж целия пост
# 1 309
И мен всяка ме дразни с нещо. Зори с къдриците си. Теа и Попова с правописа си, Нора с правоговора.Милена понякога е скучна. Полина - превзета. Но като тегля чертата от всички тези жени извличам повече позитиви, отколкото негативи. Било то да науча нещо ново или просто да се разтоваря. Без да са ми идоли.
Виж целия пост
# 1 310
На мен пък и Боби ми е симпатичен. Нормални мъже, които се грижат за семействата си и някак неуместно ми се струват подобни коментари уж, тренирал пък бил дебел, пък не знам си какво...
Аз имам антипатия само към един и многократно съм  споделя защо.
Виж целия пост
# 1 311
Боби Котанов, ще ме уморите...що така. Боби е като мече. Готин ми се вижда.
Виж целия пост
# 1 312
Имат ли някъде видео, на което са отговаряли на въпроси - защо са се преместили, къщата им ми се вижда много голяма, те ли са си я купили, защото Елица беше споделила за Дания, че апартаментите там са много скъпи и засега не могат да си позволят това, което искат.

В Швеция всеки купува имот на кредит, защото лихвите са ниски.

Отделно, както в Швеция, както и в Дания много зависи къде ще си купуваш къща или апартамент - дали в столицата или в провинцията. В провинцията пак има значение дали ще купуваш в по-голям град или в селско градче.

В столицата цените на квадрат са в пъти повече от провинцията - за Стокхолм цената на квадратен метър започва от 7 000 евро и стига до 10 000 евро. Единствено в стокхолмското гето, което е наричано шведското Могадишу и в което гето не живее кьорав швед, можеш да си закупиш имот на 4 000 евро/квадрат.

Ако вземем например община Крокум в провинцията - там цената на квадратен метър е 650 евро. Сами виждате каква е разликата в цените.

В случая Милена живее в провинцията, а Елица и Майкъл желаят да си купят имот в столицата Копенхаген.
Виж целия пост
# 1 313
Хаха Боби Котанов, с глас се смея Joy . Със сигурност той е за предпочитане пред инфантилната му жена!
Виж целия пост
# 1 314
На мен пък и Боби ми е симпатичен. Нормални мъже, които се грижат за семействата си и някак неуместно ми се струват подобни коментари уж, тренирал пък бил дебел, пък не знам си какво...
Аз имам антипатия само към един и многократно съм  споделя защо.
Май го обърка с Мики Simple Smile
Не харесвам светли мъже, но той ми допада. Не мисля и че е чак толкова дебел. Освен това се движи, хранят се нормално, така че нищо му няма на здравето.
На Ивана също ми е симпатичен, изглежда добряк и също мисля, че има хармония м/у тях.

...Елица и Майкъл желаят да си купят имот в столицата Копенхаген.
Предвид бизнеса на Майкъл, не мисля, че финансите ги спират. А и още преди 2 г. вече ходеха по огледи, значи са си направили сметките, че имат парите.
Виж целия пост
# 1 315
...Елица и Майкъл желаят да си купят имот в столицата Копенхаген.
Предвид бизнеса на Майкъл, не мисля, че финансите ги спират. А и още преди 2 г. вече ходеха по огледи, значи са си направили сметките, че имат парите.

Не им трябва да имат парите, а само 15% от сумата на имота. 

И в случая говорим как голяма къща в провинцията е петорно или дори повече по-евтина от апартаментче в столицата.
Виж целия пост
# 1 316
Къщата си е на Милена и Мики доколкото знам,поне така са казвали.Защото си спомням, че когато правиха ремонт Милена беше намерила някакви зловещи снимки и казваше, че са от предишните собственици.
Преди и Патрик живееше при тях,но той се влюби 😃 и се върна в България.
Виж целия пост
# 1 317
Мисля, че къщата е наследствена на Мики.
Виж целия пост
# 1 318
Цитат
На мен пък и Боби ми е симпатичен. Нормални мъже, които се грижат за семействата си и някак неуместно ми се струват подобни коментари уж, тренирал пък бил дебел, пък не знам си какво...
Аз имам антипатия само към един и многократно съм  споделя защо.

И за мен е неуместно да има такива коментари. Мики и Милена са симпатяги, и наистина имат добри гени, това много си личи при децата, взели са по малко и от двамата и много си приличат всички заедно.
Виж целия пост
# 1 319
Тази Радостната...явно държи да показва всичко от ежедневието си.В момета е пуснала две сторита с истерично и тръшкащо се дете.Естествено,че това е живота и у нас е така ама защо трябва задължително да го изтипоса на стори.На едно от които е сложила и спееща се емотиконка.Все ми е на акъла,че баш в тоя момент ти е до снимане или смях.Като цяло няма интересно съдържание и запълва с такива неща.

Аз не бих си снимала децата като се тръшкат, не ми е приятно да слушам на момента, пък камо ли после 😃😂 НО, одобрявам, ако от време на време и това се покаже, поне си е реалност, нали всички за фалша на Пепа говорим, ами това пък е истинският живот.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия