Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 10 / Септември 2019

  • 241 264
  • 4 489
# 1 545
https://www.youtube.com/watch?v=I_JkSXPXJ6E

Това момиче много се старае да изглежда секси и провокативно, на моменти много дразни. То не е облизване, бутане на циците в камерата, едно зяпане тип секс-кукла... Доста ми е cringe. Опитва се да е забавна и признавам, на моменти и' се получава, ама само на моменти...

Много по-забавно ми беше да гледам Джефри с грим урок, препоръчан от стогодишната му (!!!) баба. Въпросния урок също се намира в интернет, та кой е по-по-най стар, е спорно. Добре, че има откъде да черпят идеи за видеа родните инфлузъри, че иначе не ги виждам...

Тъкмо това щях да кажа ...никакво въображение няма.
Винаги ми е била анти - има се за интересна , ама и тя не знае с какво.
Виж целия пост
# 1 546
Гледахте ли видеото на Златена? Изглежда искрена и каза смислени неща. Като цяло ми е симпатична. Спомена (без да назовава имена), че адвокатите на Мегз искали да я съдят заради негативното ревю. Ех, тази Мегз! Сякаш никой не знае, че 90% от нещата и са под всякаква критика. Мисля, че един от останалите 10%, които са възторжени от дрехите и е Антоанет Попова. 😂
Виж целия пост
# 1 547
Гледахте ли видеото на Златена? Изглежда искрена и каза смислени неща. Като цяло ми е симпатична. Спомена (без да назовава имена), че адвокатите на Мегз искали да я съдят заради негативното ревю. Ех, тази Мегз! Сякаш никой не знае, че 90% от нещата и са под всякаква критика. Мисля, че един от останалите 10%, които са възторжени от дрехите и е Антоанет Попова. 😂

Е тя щеше да съди и Антоанет Попова, но успя да и запуши устата с някой друг китайски гримчета и парцалки.
Виж целия пост
# 1 548
Привижда ли ми се или последната снимка, която е качила Ивана в ИГ има леко коремче?
Виж целия пост
# 1 549
Не знам за коя снимка говориш, но никакъв корем не виждам при нея, доста е клечава.

А Боби е същински супер Марио. Защо така се е окепазил с тия вежди, Ивана не го ли вижда колко нелепо изглежда!?
Виж целия пост
# 1 550
Видеото на Златена беше много искрено. Аз я харесвам.. различна е от масата. Имам чувството, че се стреми към аудитория 20+, а не като кака Вал с понитата.
Виж целия пост
# 1 551
Златена Енчева ли имате предвид?
Виж целия пост
# 1 552
Добре де, Ивана, Валерѝ, Зорница като получат някоя ПР пратка всички по едно и също време, защо никой не ги обвинява, че се копират една друга? Не че защитавам Златена, неутрална влогърка ми е, но наистина ми прави впечетление, че все нея спрягат за копирачка, и то за очевидно рекламни клипове.
Виж целия пост
# 1 553
Златена Енчева ли имате предвид?
Да
Виж целия пост
# 1 554
Виж целия пост
# 1 555
Баба Ивана
Виж целия пост
# 1 556
На мен пък супер много ми харесва Ивана с тази прическа 😊
Виж целия пост
# 1 557
Този тоалет на Ивана ми харесва много, само че не с тези обувки.
Виж целия пост
# 1 558
И на мен ми харесва Ивана на тази снимка, с изключение на обувките. Едно черно или нюд стилето щеше да е 100 пъти по-добре.
Но като цяло е в пъти по-добре от това,  което обикновено носи.
Виж целия пост
# 1 559
Съсипаха й значи на Антоанета розовия живот/профил тия зложелатели.
Само ми е тъжно за тия дечица.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия