Честит рожден ден на Къванч.

Пожелавам му да е здрав....всичко друго той си го постига...https://www.youtube.com/watch?v=NypLr_PyzDk
https://www.youtube.com/watch?v=_F6TS029kVU
https://www.youtube.com/watch?v=sAYN9Y6wfSY

Пожелавам му да е здрав....всичко друго той си го постига...
Страхотни красоти сте сътворили! 

, много хубаво си го написала! 




благодаря, джанъм! 
как да не го обича човек това слънце
Какво ли е да си обичан от милиони хора по света
Сигурно е страхотно усещането! 
благодаря, много ми хареса композицията ти!

супер, благодаря!
Надявам се обичта и позитивизма на феновете да стигат до него 
прекрасни неща си споделила, благодаря!
Много ми е хубаво като гледам всичко, което правят хората за Киво 

И също чакам още много изненади от таланта му, толкова много още има да даде на хората ...






страхотни кивчета, благодаря! 



















Страхотен е клипа на Зинаида! 

Да! 










благодаря! 





, вчера те беше налазила музата 






Препоръчани теми