Вторите семейства

  • 20 696
  • 686
# 135
Скрит текст:
Нито едното, нито другото Simple Smile Мозък бях, награди от национални конкурси, по тази линия "дръпнах". На 5 четях и пишех, на 6 тръгнах на училище, по спомен бяхме първият такъв випуск. В онези години знаеш как беше с отличниците, особено ако бяха политически активни. До комсомол не стигнах, но ако се бяха забавили промените още някоя и друга година и там щях да съм в предните редици 🤣🤣🤣.

Настоящият партньор го броя за успех поради няколко съществени за мен причини. Мъжете ми преди него са от пъстър набор от професионални поприща, но само тук имам значими за мен обстоятелства. Ако държиш на подробности, ще обясня защо.

Детето ... Компромис не е точно. Повечето българи на тези години имат поне 1, някои и 2 деца, та в този смисъл нищо необичайно. Необходимото зло беше промяната на ежедневието ми, защото присъствието на дете, особено на неговата възраст, изисква определен начин на живот със сериозен превес на битовизмите. Ако отношенията между нас бяха ОК все още щеше да е тук и да се гледаме, в крайна сметка дете на мъжа ми е. Но в настоящата ситуация - абсурд.
Браво Даски ти и дете чудо гений се оказа!

С такива успехи и бекграунд, човек да очаква да си намерила най-малкото мъж професор на детето си.

Щом настоящият ти мъж го броиш за успех, то не искам да си представям какви мъже са били предишните ти.
А баш!  Smiley
Ако тоя селски бек, брулещ круши наред, е Успеха на живота й, дори не ми се мисли какви ли са били Неуспехите ....  Laughing
Виж целия пост
# 136
Zon, как ги правиш тези изводи, като не ми знаеш мотивацията, ми е безкрайно интересно Simple Smile
За настоящият ти мъж ли питаш?

Чела съм ти сагата от теми и от там съм добила представа за него, така както ги описваш нещата.
То не съм прочела някой да го е намерил за подходящ за теб. Казаха ти хората да си намериш нещо по добро за теб, и най вече без дете, за да не те дразни и ти него.
Виж целия пост
# 137
Zon, изобщо.

Дори и за настоящия представата ви се гради само на писаното за него в контекста на темата и злободневното любопитство на част от аудиторията, която третираше казуса ни като форумен Биг Брадър, влизаше за сеира. За тези преди него не съм писала, с изключение споменаването на един, та чак изводи и за тях да се направят е нелепо.
Виж целия пост
# 138

Проверила съм и то при познати - над 1200лв не ми мърдат, аз щях да ги дам, но при повече шанс. Сега съм на 41г и поради това шансът ми е 5-10 %. Това вече ми е прекалено, все пак с държавната ми учителска ми заплата не мога да си го позволя при тази статистика. Иначе без колебание го задействах

5-10% е шансът да се забременне на 40г ли?
Виж целия пост
# 139
Няма такова нещо
Виж целия пост
# 140
2%. Aз се оказах от останалите 98%,  независимо от изключителната фертилност до 36.
Виж целия пост
# 141
5-10% е шансът да се забременне на 40г ли?
Шансът силно зависи от упоритостта на опитите, освен от индивидуалната фертилност. 5-10%, изпляскани ей така, не дават всъщност почти никаква информация. За месец, за година, за целия живот занапред...?
Виж целия пост
# 142
Шарки, откъде го вадите този фолклор? Всичко е до организъм.
Виж целия пост
# 143
Настоящият партньор го броя за успех поради няколко съществени за мен причини. Мъжете ми преди него са от пъстър набор от професионални поприща, но само тук имам значими за мен обстоятелства. Ако държиш на подробности, ще обясня защо.

Zon, изобщо.

Дори и за настоящия представата ви се гради само на писаното за него в контекста на темата и злободневното любопитство на част от аудиторията, която третираше казуса ни като форумен Биг Брадър, влизаше за сеира. За тези преди него не съм писала, с изключение споменаването на един, та чак изводи и за тях да се направят е нелепо.

Щом разглеждаш мъжете си преди него като "пъстър набор от професионални поприща".
Нали все пак за мъже и твой личен живот става дума, не за предлагане на трудовата борса.

А какви са значимите обстоятелства с настоящият мъж само може да се предполага. Интересно защо при набора от предишни мъже не си ги срещнала тези обстоятелства и едва ли те не са могли да ти предложат нещо повече отколкото сегашния. Може и да не са искали с теб тези неща, а са  ги реализирали с други жени, които счели за по привлекателни и подходящи.
Виж целия пост
# 144
"Фолклорът" е само едни 6 никакви инвитро опита след 41. И 3 деца плюс 4 аборта по желание преди това.
Виж целия пост
# 145
Zon, начинът на живот е много съществен за успешно семейство. Там ако няма съвпадение и напасване, рухват и най-силните чувства с времето.
Виж целия пост
# 146
Zon, начинът на живот е много съществен за успешно семейство. Там ако няма съвпадение и напасване, рухват и най-силните чувства с времето.
Права си. Дано си пасваш с твоя мъж. Но имаш и допълнителен фактор детето му, което ти не понасяш, нито то тебе. За това давам много нисък процент шанс да оцелее връзката ти с мъжа ти. А дори и сега, когато детето не с вас, ти се дразниш и ви се месят външни хора от родата. Това няма да престане.
Виж целия пост
# 147
"Фолклорът" е само едни 6 никакви инвитро опита след 41. И 3 деца плюс 4 аборта по желание преди това.

Индивидуалният опит не е критерий.
Виж целия пост
# 148
:Може да съм старомодна,но съм за брак с подпис и всички произтичащи последствия.Разбира се трябва добре да се помисли предварително.
Ето сега Даскалка говори за втори брак като не е  имала първи?
Правилно нарича връзките си "съжителства"
Къде точно Даскалка говори за втори брак?
Виж целия пост
# 149
Критерий, не критерий, ама докторите друго казват.

Ей, сега прочетох за Ястребино. И аз съм била там.  Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия