Паническо разстройство - 39

  • 49 229
  • 746
# 270
Благодаря от сърце за подкрепата... Имам дете на 3 което наистина е всичко за мен заедно с мъжа ми. Болката е огромна, празнотата е неописуема, спомените... Благодаря ви
Виж целия пост
# 271
Neji, само мога да кажа-съжалявам! Сили ти желая...!
Виж целия пост
# 272
Между другото, мисля си тези дни много по темата с паниката, все пак, като съм на почивка имам много време за всякакви мисли Wink та, според мен решението е в комбинацията на психотерапия, йога или някакъв подходящ спорт и психитерапия. Прави ми впечатление, че проблемите са основно психологически, но когато човек не ги реши на психо- емоционално ниво... а само ги замаже с лекарства, се завръщат с пълна сила... т.е от една страна трябва да приемеш, че от всички психосоматични реакции на организма няма да умреш и да се успокоиш ( за мен това е най - трудното) и отделно от това трябва човек да си реши проблемите на вътрешно ниво, които са довели до отключването на тая гадост... или поне аз така си мисля, за да се измъкне от това нещо трайно ...
Виж целия пост
# 273
Ами йогата не ми помогна...
Виж целия пост
# 274
Neji_s , моите съболезнования миличка! Бъди силна!

Вчера посетих психиатър и ми изписаха АД!  За съжаления се налага медикаментозно лечение. Както се казва предадох се, бях против лекарствата, но моят психоаналитик ми представи добри аргументи, с които да ме убеди да се подложа на лечение. Изписаха ми Сероксат по 1/2 т. с утрин - Да видим!
Виж целия пост
# 275
Мен йогата даже ме натоварва. Просто не е мойто. Най-добре се чувствах когато ходех на народни танци, но за момента с тази ми работа трудно ще отделя време. Замислям се обаче.
Дара, как си мила? Изгуби се съвсем. Ама то с бебчо е така. 😍
Виж целия пост
# 276
И аз две седмици ходя на танци,не че не ми помагат изключвам и си играем яко и смях
Ама само докато съм там.
Днес цял ден нямах ПА и в пак 15:00 задух и трудно дишане и излезнах звънах на приятелка докато разхождах кучето и докато се прибера макс 10-15 мин ми размина.
А от снощи и днес пия  мента глог и валериян и чай мента!
Направо хич не ми се започват тия АД като знам пак каква отвратителна ставам преди натрупаното им действие....пфф аман вече!
Усмивки дами!😊
Виж целия пост
# 277
Здравейте,

Аз от вчера пия Релаксофитол - голяма реклама голямо нещо по ТВ. Някой от Вас пробвал ли го е?
Виж целия пост
# 278
Здравейте,

Аз от вчера пия Релаксофитол - голяма реклама голямо нещо по ТВ. Някой от Вас пробвал ли го е?
Бях го пила преди да започна с АД. Изпих една опаковка, но нямаше особен ефект при мен. На всичкото отгоре ти стига за 15 дни, а една опаковка е почти 30 лв.
Виж целия пост
# 279
Здравейте на всички! Присъединявам се към темата поради дългогодишната ми борба с тревожност и паника. Някой ден ще разкажа повече, макар че едва ли ще споделя нещо ново... Simple Smile

Пиша ви тази вечер, защото заради тревоги около детенцето съм в период на тревожност и когато съм така се фиксирам често в някакви усещания/неразположения и вече няма отърване...
Та въпросът ми е за зрението. През последно време ми е някак странно на очите - сухи са, някак напрегнати, дразни ме светлината (особено изкуствената, навън нямам проблем), от време на време не задържам много фокуса от умора и напрежение вероятно. Ходих на трима офталмолози през последния месец и както се сещате - очите ми са наред като орган. Казват умора - то аз и работя на два големи монитора. Но го свързвам със силната тревожност.
Има ли някой от вас да сподели дали му се е случвало, че ще се побъркам!
Знаете как работи тревожният мозък - вечер заспивам с някакъв страх дали ще виждам на сутринта, макар да знам, че не се ослепява ей така.
Много ви блгодаря предварително за споделените мнения и успокоението!!

Спокойна вечер на всички!!
Виж целия пост
# 280
Благодаря ти за бързия отговор!
Наистина е скъпичък ама ако действа съм готова да ги отгладувам тия пари само и само да се отърва!(Както всички в нашето състояние)
Но тъй като е на растителна основа си мисля че ще му трябва повече време от 15 дни
Здравейте,

Аз от вчера пия Релаксофитол - голяма реклама голямо нещо по ТВ. Някой от Вас пробвал ли го е?
Бях го пила преди да започна с АД. Изпих една опаковка, но нямаше особен ефект при мен. На всичкото отгоре ти стига за 15 дни, а една опаковка е почти 30 лв.
Виж целия пост
# 281
Аз пих Релаксофитол и ми помогна, пих го близо 5-6 месеца, но тогава тревожността при мен започваше... С него успях да се стабилизирам успешно за няколко месеца и изобщо нямаше и да се развие проблема, ако не бяха след това един зверски стрес в работен план, от който започнаха вече сериозните ПА по 10-Тина часа на ден... за това пробвай с него, ама трябва да го пиеш поне 2-3 месеца за да имаш ефект
Виж целия пост
# 282
Оооооо много ти благодаря така ме обнадежди!!!! Ще пия къде ще ходя.... Надявам се да успея и да не се налага да взимам АД(мен адски ме е страх от лекарства).
Дано подейства в положителна посока!


quote author=livrena link=topic=1149263.msg39642341#msg39642341 date=1573665223]
Аз пих Релаксофитол и ми помогна, пих го близо 5-6 месеца, но тогава тревожността при мен започваше... С него успях да се стабилизирам успешно за няколко месеца и изобщо нямаше и да се развие проблема, ако не бяха след това един зверски стрес в работен план, от който започнаха вече сериозните ПА по 10-Тина часа на ден... за това пробвай с него, ама трябва да го пиеш поне 2-3 месеца за да имаш ефект
[/quote]
Виж целия пост
# 283
Аз пих Релаксофитол и ми помогна, пих го близо 5-6 месеца, но тогава тревожността при мен започваше... С него успях да се стабилизирам успешно за няколко месеца и изобщо нямаше и да се развие проблема, ако не бяха след това един зверски стрес в работен план, от който започнаха вече сериозните ПА по 10-Тина часа на ден... за това пробвай с него, ама трябва да го пиеш поне 2-3 месеца за да имаш ефект
Аз сега как се преборваш с стреса на работа и какво пиеш,че аз основно от тази работа най много ПА тревожност имам!Сега 3 дни не работя да се възтановя малко че стигнах до спешно.
Виж целия пост
# 284
Ами при мен стреса е доста, аз съм адвокат... и има моменти, в който ми се събират тежки дела, тежки преговори... като вляза в зала, може да не мога да изляза по няколко часа, така е и с преговорите... сега от скоро пия малка доза бета блокер - той е най - доброто за стресова работа, като го пия нищо не усещам ... просто адреналина не ме засяга и съм спокойна. Иначе пия деанксид, тази седмица го намалих реално на половина и ми се по завърнаха част от симптомите, ама съм решила да устоя... Много е трудно, постоянна битка, която водя със себе си и собствената си хипохондрия... Сега съм започнала да чета една книга за йога и Ци гун ... с техники за 100 дни... имам надежда, че тя ще ми помогне да преодолея нещатата... доста се подобрих за една година, но имам още страшно много път, истината е, че процеса на оправяне е бавен и коства много усилия, най - вече трябва човек да се пребори със страха си от психосоматичните прояви на организма и да разбере, че няма да умре ..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия