Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Какви са някои от преживяванията на участниците във форума?
Какви са мненията на участниците относно козметичните процедури?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
-
Какви са някои от преживяванията на участниците във форума?
-
Какви са мненията на участниците относно козметичните процедури?
-
Какви са препоръките за лечение на тревожност и депресия?
-
Какви са симптомите на тревожност и паническо разстройство?
та, според мен решението е в комбинацията на психотерапия, йога или някакъв подходящ спорт и психитерапия. Прави ми впечатление, че проблемите са основно психологически, но когато човек не ги реши на психо- емоционално ниво... а само ги замаже с лекарства, се завръщат с пълна сила... т.е от една страна трябва да приемеш, че от всички психосоматични реакции на организма няма да умреш и да се успокоиш ( за мен това е най - трудното) и отделно от това трябва човек да си реши проблемите на вътрешно ниво, които са довели до отключването на тая гадост... или поне аз така си мисля, за да се измъкне от това нещо трайно ...
