Фермата сезон 5 тема 5

  • 36 745
  • 962
# 375
Маргото верно изби рибата. Пък не знае къде да легне....
Ми студено и беше на жената, вие пък. И аз да съм и аз там ще легна
И после да пишете тука колко съм неморална.
Виж целия пост
# 376
Чак смешно ми стана. Щом са приятели във фейса значи мнооого се обичат. Това са глупости
Ми аз във фейса имам хора дето едва ги познавам, да не кажа хич.

А, такива с които сте се обиждали и с които сте имали разправии колко не се понасяте имаш ли? Защото това е много различно, аз лично нямам.
Виж целия пост
# 377
Чак смешно ми стана. Щом са приятели във фейса значи мнооого се обичат. Това са глупости
Ми аз във фейса имам хора дето едва ги познавам, да не кажа хич.

А, такива с които сте се обиждали и с които сте имали разправии колко не се понасяте имаш ли? Защото това е много различно, аз лично нямам.
Ми имам. С колеги бивши и настоящи сме се и карали, ама са ми във фейса.Не значи че много се обичаме. И те във фермата са нещо като колеги
Виж целия пост
# 378
Маргото верно изби рибата. Пък не знае къде да легне....
Ми студено и беше на жената, вие пък. И аз да съм и аз там ще легна
И после да пишете тука колко съм неморална.
Викаш- от зор го гушна Самито тя, хмммм...😆
Виж целия пост
# 379
Не го разбирам аз това.... ''Ще те убия като куче'' и после дай ми френдшип във Фейсбук. Не е задължително изобщо, на такъв директно и блокирам, но явно хора всякакви. Точно заради това помислих, че може да има някакви бутания в насока кавги от продукцията пък хората съвсем да не ги иницират за да нямат против да се следват в мрежата после. Знам ли.... разсъждавам си просто, не ми е логично на мен.
Виж целия пост
# 380
Съвсем нормално е, каквото и да са си казали по време на игра, после да станат приятели във ФБ, да си направят група Фермата 5 Форевър (примерно), да си направят тайна група, в която ние да не можем да влизаме и да четем, да си ходят на гости, да си пишат във вайбър.
След такива лагери хората са доста ентусиазиани да продължат купона. Обикновено с времето контактите започват да се разреждат.
Виж целия пост
# 381
Аз съм с един епизод назад, но ще наваксам. Със смесени чувства съм - не мисля, че трябваше така да се казват думите на мама и щерка пред всички, ама Вили щом се прави на толкоз непукист, да си беше казала. Още повече ако мисли, че е права. Но тя не е. Мълча, защото не е видяла нищо. Защото знаеше другите как ще реагират. Една ситуация от различни хора може да се види по много начини. Грозна постъпка, като си започнал да говориш, пък вземи кажи нещо наистина. Краси не мога да я съдя - нито ѝ знам семейството и взаимоотношенията, нито нищо.

Кое точно не знаеш, а искаш и си мислиш, че трябва да знаеш? Дали не са си писнали сексуално,  дали се карат, дали той я кефи като мъж и компания... ?  Това са лични неща и ще е странно ако ги излага на показ. Знаеш достатъчно - живее от много години с мъж, от който има дете. Показват и мъжа и детето публично. Ако това не ти стига да осъзнаеш, че не е ОК публично да се сваля с друг, значи нищо няма да ти е достатъчно и винаги ще я оправдаеш, защото както каза Андрей Ако харесваш някой квото и да прави и говори ще си го харесваш и оправдаваш, ако не го харесваш - квото и да прави нищо няма да помогне да го захаресваш. Та... явно си си харесала Краса. Ми хубава е, ама поведението и е отвратително.
А да твърдиш с такава увереност, че Велислава нищо не е видяла е много ограничено. Според мен е видяла, но се е усетила, че става прекалено клюкарско и нагло и не иска да го каже на цяла България. Аз самата съм видяла неща, които никога не бих казала на никой, за да не се почувстват зле близките ми. Изпуснала се е да повдигне темата пред най-близкия - майка си - но се спря, въпреки че беше твърде късно и беше завързала интригата
Виж целия пост
# 382
Няма начин нещо да е видяла само Велислава. Дадоха и какво правят фермерите докато подготвят арената за следващата игра. Ами стоят си по трибуните или около тях, до арената. Колко пък да се скътаят двама души и да направят нещо, което само един може да види, при положение, че освен участниците, водещите, технически екип от не знам колко хора, са абсолютно на всякъде? Технически ми се струва невъзможно. В надписите екипа е над 100 човека, а и се снима и друг материал, който може да не излъчват в предаването, но го излъчват в интернет.
Велислава каквото и да беше казала, все някой щеше да я опровергае, защото просто няма къде Митко и Краси да останат чак толкова насаме, а дори да са намерили изобщо не допускам точно на Велислава да дадат възможност да им свети
Виж целия пост
# 383
Elimelihubaveli
Скрит текст:
Относно петела и Митко ИТ. Аз лично не харесвам букети от цветя, защото ми е жал, че са откъснати, после стоят два три дни да хубавеят и като изсъхнат се изхвърлят. Обаче ям марули, то общо взето почти е същото, убива се растението, за да се наядем. Та, така и с животните. Жал ми е, ужасно е, но просто хората сме си месоядни по принцип. Няма лошо да не ядеш месо, аз също не ям много, даже през бременността въобще не ядох, защото ми се драйфаше от него. Живее се без месо, но има и хора, дето не могат без мръвка. И цялото това навиране на вегетаринаството и веганството ми е супер досадно и неприятно, и лицемерно. Защо живота на марулята е по-малко ценен от това на пилето?? Както и да е.. Митко ИТ не ме кефи в това отношение..
Животните имат нервна система и чувстват болка, растенията нямат ницорецептори, с които да чувстват болка, нито имат мозък.
Отсега да кажа: няма да участвам в по-нататъшни теми за веганство и вегетарианство, темата е Фермата.
Виж целия пост
# 384
Да бе, 7 часа седят на трибуните фермерите, как пък не. И дали само Велислава е видяла каквото е видяла  е спорно. И Мариана си каза, че всички тези близки отношения за нея не са ок. Каза го във връзка с Маргарита и Сами, но пред Красимира. А тя мига на парцали и обяснява как проблема е от Д и В щото я мразели а не по принцип. Мариана разбира се, не се меси в чужди отношения пряко като Вили, но съм сигурна, че ако я попитат, ще си каже. Както каза на Паула, че не я кефи проститутската и кариера.
Виж целия пост
# 385
Тая Красимира защо не си оправи косата, много зле изглежда вързана на опашка или кок много високо, не й прилича така.
Виж целия пост
# 386
Не е поза. Всеки открива вегетарианството по различен начин.
Моите родители са всеядни и ме бяха научили и мен да ям почти всякакво месо. Докато един ден, случайно чух как съседите колят агънце и ми стана ясно от къде идва месото в тарелките. Познай дали съм близнала агнешко от тогава. Ям риба, много, много рядко пилешко.

айде стега де, не сте ли имали село. Аз на село съм израснала и съм виждала не веднъж как и агне и прасе се коля и как обезглавена кокошка тича по двора. Е нито ме е травмирало, нито нищо - ям си месо и сама си колям кокошките и петлите. Не ми е приятно разбира се, затова показах мъжа ми да го прави и се отървах от неприятната част. Не че чистенето е приятно, ама трябва да се яде.

Сами яде месо - защо да му е проблем сам да си го добие. На мен пък с това клане ми се дигна в очите - възмъжа ми малко.

Венци - нагъл и неблагодарен. Ми що не гледаха как го готви па да я научат преди да е съсипала храната. А те седят до нея и си лафят и после Трябваше на супа. Трябваше ама се включваш too late.
Виж целия пост
# 387
Не, нямам село. Както казах, който разбрал- разбрал.
Виж целия пост
# 388
Elimelihubaveli
Скрит текст:
Относно петела и Митко ИТ. Аз лично не харесвам букети от цветя, защото ми е жал, че са откъснати, после стоят два три дни да хубавеят и като изсъхнат се изхвърлят. Обаче ям марули, то общо взето почти е същото, убива се растението, за да се наядем. Та, така и с животните. Жал ми е, ужасно е, но просто хората сме си месоядни по принцип. Няма лошо да не ядеш месо, аз също не ям много, даже през бременността въобще не ядох, защото ми се драйфаше от него. Живее се без месо, но има и хора, дето не могат без мръвка. И цялото това навиране на вегетаринаството и веганството ми е супер досадно и неприятно, и лицемерно. Защо живота на марулята е по-малко ценен от това на пилето?? Както и да е.. Митко ИТ не ме кефи в това отношение..
Животните имат нервна система и чувстват болка, растенията нямат ницорецептори, с които да чувстват болка, нито имат мозък.
Отсега да кажа: няма да участвам в по-нататъшни теми за веганство и вегетарианство, темата е Фермата.

Да де, темата е Фермата. Има вътре фермери вегетарианци и варвари, убиващи кокошки. Тях коментираме Simple Smile Както изкоментирахме гейовете, проститутките и пишман патриотите, така и тази тема Simple Smile Освен това, явно няма много интересен материал в предаването, та за това си чешем езиците Simple Smile
П.С. ясно ми е, че растенията не чувстват болка Simple Smile
Виж целия пост
# 389
Хайде сега, кой на кого бил приятел във ФБ. И друг път съм споменавала, вероятно фермерите се сближават като ветерани от война. Може да не се долюбват съвсем,  но пък само те знаят какво е да си в изолация и да ти се налага да търпиш условията, хората и въртележките на продукцията.  
Помните ли Гечо и Дарина как се дъвчеха? Това не пречи да си ходят на гости. Две години след  престоя им във фермата Гечо е публикувал снимка с Дарина пред нечия къща /вероятно негова/ в Белгия. Не изглеждат като че ли ще се стрелят. 😉
Вярвам, че повечето съфермери биха се понасяли без проблем, ако не трябваше да си гледат физиономиите денонощно.

От вчерашния епизод - Венцислав е принцеса с грахово /оризово/ зърно. То бива фасони, но неговото е прекалено. После нямало мъже кифли..
По повод убийството на животни - ако следваме логиката на някои, трябва да заклеймим всички жители по селата за варвари. Консумиращите месо, без да убиват, обаче, не са варвари. Те нямат нищо общо с това, мм. Сега ще ви шокирам съвсем, като спомена, че съкращаването живота на пернати по моя край е работа на жените. Животните са храна и се гледа на тях по точно този начин.  
Ям месо, расла съм покрай месоядни,  не съм пропускала ваканция на село и нямам проблем с това. От друга страна приемам неядящите месо, не ме дразнят. Ако трябва да се лиша от месо за 2м заради друг, който не иска да се убиват животни, няма да ми е проблем. Не виждам нищо лошо в поведението на Митко - принципите и решенията са си негови.
Имам проблем единствено с нравоучения как трябва да живея живота си. На това ниво кротката ми иначе душа изригва като вулкан. Докато някой не ме настъпва по тази струна, го приемам с всичките му особености без никакъв проблем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия