Абитуриентски страсти 2020/2021

  • 144 136
  • 1 601
# 1 260
Пух и пера Close тази година ги има много и в различни цветове на дъгата, дори и в бяло.
Правя асоциация с друго нещо, много далеч от елегантност и стил.
Кабаре.
Виж целия пост
# 1 261
Току що видях това:

.....

Rolling Eyes

Едит - извинявам се, вече я има в скрит текст.

Защо точно с тази снимка:

Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 262
Едно нежно девойче:


Виж целия пост
# 1 263
прекрасно момиче.
роклята... Sad
Виж целия пост
# 1 264
прекрасно момиче.
роклята... Sad
Е като торта
Виж целия пост
# 1 265
Хубаво момиче и явно добър фортограф.
Роклята Close

Това момиче покзвахте ли го, също ми хареса, но само на тази снимка.
Има още няколко, които не подкрепят първоначалното впечатление

Виж целия пост
# 1 266
От известно време воланите са на мода. Варианта на дъщерята на Вергов повече ми допада от тези ружчета, но като цяло поне се следят някакви модни тенденции. Че вече от поне пет години девойките трудно излизат от клишето: вталена дантелена горна част и разкроена пола в същия нюанс (цвета няма значение).
Очаквах да видя нещо в модния напоследък котидж стил: дребни цветчета, буфан ръкав, памучна дантелена шевица...
Виж целия пост
# 1 267
Забравих да попитам, има ли синхронизация между тоалетите на дамите и кавалерите им?
Гледам само снимки от конкурса, а там няма двойки.
Виж целия пост
# 1 268
Забравих да попитам, има ли синхронизация между тоалетите на дамите и кавалерите им?
Гледам само снимки от конкурса, а там няма двойки.
Доста синхронизирани видях на живо.
Тези, кито явно са си гаджета в реалността се бяха постарали да им личи и в тоалетите.
Виж целия пост
# 1 269
Забелязвам доста момичета с ужасни кройки на гърдите

Скрит текст:


Много красиво и естествено момиче, харесва ми цветът на роклят, но точно този модел ли


ЕДИТ: Ето една госпожица с къса рокля:
Виж целия пост
# 1 270
Доста синхронизирани видях на живо.
Хубаво е да се прочете. Има силно очарование в синхронизирането или поне за мен.

ПП Трябва да се забрани на мами, лели и стринки да "включват" участнички в конкурса, освен ако това не е желание на самите момичетата. Дечица, роднини, коне, кученца, котета и пр. не са за конкурс, пък бил и такъв Close
А, да и умиращи нимфи, както и руски кукли "без крака"







Виж целия пост
# 1 271
От известно време воланите са на мода. Варианта на дъщерята на Вергов повече ми допада от тези ружчета, но като цяло поне се следят някакви модни тенденции. Че вече от поне пет години девойките трудно излизат от клишето: вталена дантелена горна част и разкроена пола в същия нюанс (цвета няма значение).
Очаквах да видя нещо в модния напоследък котидж стил: дребни цветчета, буфан ръкав, памучна дантелена шевица...
Виж целия пост
# 1 272
Последната снимка- крайно неподходящ избор на модел рокля и конкретно деколте за бюста на момичета.
Виж целия пост
# 1 273
Я, тук било по-красиво от последните няколко издания на Оскарите Smiley
Виж целия пост
# 1 274
Сигурно са пускани, но няма как да не отбележа моите фаворитки







Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия