Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 9

  • 57 811
  • 736
# 360
Благодаря ви момичета. Писах и на Хафизе дали трябва да пусна нещо допълнително за анти-тела. За сега теста за Рубела ми е позитивен, за анти-тела не съм пускала.
За tsh пия еутирокс от вчера. Надявам се да се повлияе.

Аз като цяло чета, то не знам дали има жена, която не чете и не се интересува. Просто не съм в такъв детайл, че да знам за всичко всички стойности и т.н. Сама отидох при доц. Русев 2018-та. Но явно трябва да съм съвсем в детайл. Заради tsh-то спрях прясното мляко преди година. Като цяло от доста години се храня здравословно и внимавам с какво се храня и спортувам. Според мен не само заради забременяването човек трябва да се храни по-здравословно Wink
Виж целия пост
# 361
На мен Рубеолата ми беше 128 и  първоначално се стреснах но след това разбрах ,че това означава че имам антитела. Витамин Д3 беше 15,50  и на прегледа Д-р Тургут ми изписа  витамин Д3 на капки.
И на мен рубеолата ми беше в червено завишена,когато си ги пусках миналата година и много се упаших,да не би да ми има нещо. Попитай Хафизе и тя ми ксза,че това е добре и няма опасност по време на бременност.
Виж целия пост
# 362
Здравейте момичета,
Да започна от там ,че съм с мисед аборт в 9 та седмица и живот и здраве другия месец втори опит.. др Карликая ми назначи доста изследвани след аборта , но аз на своя глава искам да пусна и изследване за NK клетъчна активност някой може ли да ме насочи към лаборатория,само едно изследвание ли е и дали има значение за самата стимулация?
Виж целия пост
# 363
Здравейте момичета
Не знам дали сте запознати когато се пие Еутирокс резултата от изследване на ТСХ се отчита 45 дни назад от пускането на изследването
Виж целия пост
# 364
Здравейте момичета,  предстои ми ЗЕТ в Бахчеджи, къде и при кой лекар в БГ може да се направи преглед на втори ден от цикъла?
Виж целия пост
# 365
Здравейте момичета,  предстои ми ЗЕТ в Бахчеджи, къде и при кой лекар в БГ може да се направи преглед на втори ден от цикъла?

При всеки, който има добра апаратура.
Виж целия пост
# 366
Д- р Станулов в болница Лозенец, МЦ Асцендент и в Св. Лазар ( неделя) започва да ме преглежда от 2-3 ден на цикъла.


Здравейте момичета,  предстои ми ЗЕТ в Бахчеджи, къде и при кой лекар в БГ може да се направи преглед на втори ден от цикъла?
Виж целия пост
# 367
Благодаря ви момичета. Писах и на Хафизе дали трябва да пусна нещо допълнително за анти-тела. За сега теста за Рубела ми е позитивен, за анти-тела не съм пускала.
За tsh пия еутирокс от вчера. Надявам се да се повлияе.

Аз като цяло чета, то не знам дали има жена, която не чете и не се интересува. Просто не съм в такъв детайл, че да знам за всичко всички стойности и т.н. Сама отидох при доц. Русев 2018-та. Но явно трябва да съм съвсем в детайл. Заради tsh-то спрях прясното мляко преди година. Като цяло от доста години се храня здравословно и внимавам с какво се храня и спортувам. Според мен не само заради забременяването човек трябва да се храни по-здравословно Wink


Здравейте, факт е че всички четем, но при такива обеми от информация е съвсем нормално човек да изтърве или да не разбере нещо, а и ми се струва много тъжно, че трябва да станем половин лекари, вместо да се доверим на специалистите.
Минавам само да споделя, че при нашия първичен преглед при д-р Тургут, носехме доста подробна папка с изследвания и резултати от опитите ни в България - цветни снимки, микробиология, пълни кръвни картини, хормони, резултати от спемограми през годините (понеже сме с мъжки фактор) и NK клетки, които бях пуснала по свое желание, чисто информативно. Докторът буквално се изсмя, когато стигна до резултатите за NK клетки, уточнявайки, че явно д-р Русев и изключително популярен сред БГ пациентките (аз не бях ходила при него) и съвсем изрично помоли, ако изберем да се лекуваме при него, да НЕ посещаваме д-р Русев. Сподели че, според въпросния, огромен процент от посетилите го имат патология, която изисква допълнително лечение, със съмнителен резултат обаче.  Пише го на много места във форума, но да кажа и аз - в Турция не обръщат голямо внимание на точно това изследване.

Кураж и търпение Ви желая!! Relaxed
Виж целия пост
# 368
Момичета Хафизе на работа ли е, не мога да се свържа с нея?
Виж целия пост
# 369
arji, преди няколко дена  бях на преглед за пръв път  се видях с Хафизе Солмазова и не видях Хафизе  с къдравата коса. Казаха ми да поддържам връзка сега със Солмазова.
 Миналия месец дочух, че  Хафизе Хаджимурад ще е в отпуск Март месец.
Виж целия пост
# 370
arji, преди няколко дена  бях на преглед за пръв път  се видях с Хафизе Солмазова и не видях Хафизе  с къдравата коса. Казаха ми да поддържам връзка сега със Солмазова.
 Миналия месец дочух, че  Хафизе Хаджимурад ще е в отпуск Март месец.

kris много ти благодаря за информацията Heart
Виж целия пост
# 371
Дами, сигурно въпросът ми ще ви се стори глупав, но на 100% ли вярвате на лекарите си в Турция?
Аз съм на път към първото си инвитро и първата си среща с д-р Тургут, и от сега съм раздвоена между него и лекарят ми тук.
Виж целия пост
# 372
Дами, сигурно въпросът ми ще ви се стори глупав, но на 100% ли вярвате на лекарите си в Турция?
Аз съм на път към първото си инвитро и първата си среща с д-р Тургут, и от сега съм раздвоена между него и лекарят ми тук.
Аз имах много голямо доверие на този в бг, след 2 неуспеха решихме да отидем в Турцие при Карликая. Там бях 50/50. Много се двоумях. Започнахме процедурата, дразнех се на някои неща. Прегледите бяха по 10мин. Никакви изследвания. Викам си... еми айде пак не успех. Хвана ме яд. Но уви... бременна съм в 5ти месец благодарение на тях. И то с наш материал. А тук пробвахме и с донор и нищо. И накрая ми казаха, че съм за донорски яйцеклетки, като съм на 29, и произвеждам по 15-18 броя. Няма гаранция къде ще е успешно. Има успели и в България, ние успяхме в Турция... както се казва божа работа. При нас успеха дойде в това, че изчакаха ембрионите да достигнат до 6-7 ден и тогава ги замразиха. А тук в бг до 5ти. Най-много ми харесва в Турция това, че стимулацията и цялата процедура е много лека. След пункция се чувствах страхотно, а тук 1 седмица супер болки и не можех да вървя. За това помислете добре и късмет Simple Smile
Виж целия пост
# 373
Дами, сигурно въпросът ми ще ви се стори глупав, но на 100% ли вярвате на лекарите си в Турция?
Аз съм на път към първото си инвитро и първата си среща с д-р Тургут, и от сега съм раздвоена между него и лекарят ми тук.
Аз вярвам на моя лекар, др.Тургут на повече от 100%.Някак му повярвах още на първата ни среща,която беше преди 5 години.Изминахме с него много дълъг и болезнен път,но аз не спрях да му вярвам и не сбърках.Съвсем скоро с Божията благословия очакваме нашето бебче.
Пожелавам го и на вас.
Виж целия пост
# 374
Момичета, в момента коя координаторка работи? Пише на Хафизе и трети ден не ми отговаря, сигурно е в отпуск.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия