Лидл 135 - Свежо януарско начало на новото 20 ;)

  • 124 073
  • 2 175
# 195
Някой търсеше фибро оптична лампа (така ли се водеше ?!?-за мен е "диско /цвете") - днес имаше над 10 бр. в Овча купел.Цената е около 5 лв.(за ориентир относно продукта , че незапомних точното име на лампата...)
Виж целия пост
# 196
Безкабелната ютия бързо ли изстива? Тъкмо се бях наканила да я взема и снощи писах с моя позната, която е взела миналата година от тези ютии, но казва, че доста бързо изстива?
Виж целия пост
# 197
Здравейте! Идвам в темата за съвет, а и защото знам, че понякога се включват отзивчиви съфорумки, които работят в Лидл и знаят как се процедира .
2017г. купихме перфоратор за 120 лв., който почти не бяхме ползвали до преди месец, когато нещо му се повреди. Не питайте какво, половинката като ми обяснява подобни технически понятия не го слушам особено Grin Сега изрових бележката от кутията, в която си ги събирам, обаче незнайно защо така е избледняла, че почти нищо не се разчита нормално. Под определен ъгъл на светлината успях да разчета и да си напиша на лист почти всичко, но най-долните кодове под Фискален бон доста ме затрудняват. Някой попадал ли е в такава ситуация? Изобщо някой ще си направи ли труда в магазина също да ги разчете както аз и да потвърди, че това което съм написала е вярно? Касовите бележки запазват ли се за определен период в системата им и могат ли да я потърсят, за да потвърдят моята и да се възползвам от гаранцията?
Виж целия пост
# 198
Спокойно, в магазина ще си я разчетат. Нагряват ги и стават като негатив. Всичко се чете.
Виж целия пост
# 199
Обикновено съветваме клиентите да си копират касовия бон.
Освен да отидете и питате на място. Покажете това, което сте разчели.
Виж целия пост
# 200
Безкабелната ютия бързо ли изстива? Тъкмо се бях наканила да я взема и снощи писах с моя позната, която е взела миналата година от тези ютии, но казва, че доста бързо изстива?

Аз гладя с кабел.
Относително е това с изстиването..зависи от темп.на околната среда.
Но да...изстива.
Виж целия пост
# 201
Интересно ми стана това с нагряването на касовите бележки. Наистина ли се прави и как се загряват точно? То човек ако тръгне всичко да преснима... Stuck Out Tongue Winking Eye
Ще се присъединя към питането на Леми за саламите. Blush Нали освен това не са дълги по метър, че преди време голям смях падна с един салам Ххл, на касата ме питаха хората дали се продавал на метър Joy
Виж целия пост
# 202
Накрайниците за детската четка за зъби са обещани🙂
Виж целия пост
# 203
dolce, виждала съм го, да. Наложи ми се да върна стока, на която бележката беше толкова избеляла, че нищо не се четеше. В сервиза човекът извади запалка и задържа бележката над пламъка. Хартията почерня, а мастилото стана бяло.
Виж целия пост
# 204
Дано да ми обърнат внимание, но се съмнявам. Това със запалката няма да го пробвам вкъщи, че накрая ще я изгоря. Grinning Надявах се по информацията, която разчетох от бележката да успеят да я открият в системата.
Виж целия пост
# 205
Аз в къщи изгладих една касова бележка, за да я "пооправя", че беше измачкана и стана чисто черна. Безвъзвратно.
Виж целия пост
# 206
Купих клин, точно какъвто исках. Голям ми е, но ще го задържа, нямаше XS, a S явно е уголемен. Тънък е, но за 11 лв какво да се желае.
Виж целия пост
# 207
Безкабелната ютия бързо ли изстива? Тъкмо се бях наканила да я взема и снощи писах с моя позната, която е взела миналата година от тези ютии, но казва, че доста бързо изстива?

Аз гладя с кабел.
Относително е това с изстиването..зависи от темп.на околната среда.
Но да...изстива.
Благодаря за отзива Simple Smile вкъщи е топло доста, но все пак ще помисля още малко
Виж целия пост
# 208
Аз ходих за дънки, но от най-тъмните нямаше 40 номер, та си взех само една черна блузка. Взех и от мини тортите с бял шоколад, ще ги пробваме утре, дано са хубави. Забравих да погледна за клинове, нося си ги вкъщи.
Виж целия пост
# 209
ина-мина, копирай или сканирай бележката и си поиграй с контраста, ше излезе написаното, макар и почернено
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия