Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява механичното отделяне на месото?
Какви са двата вида механично отделено месо?
Какво е мнението за безжичната ютия на Lidl?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява механичното отделяне на месото?
-
Какви са двата вида механично отделено месо?
Механично отделеното месо може да бъде разделено чрез високо налягане или ниско налягане. При отделяне под високо налягане, месото се превръща в микроскопична пастет, което го прави подходящо само за приготвяне на храна за домашни любимци. При отделяне под ниско налягане могат да бъдат открити парчета от мускулни влакна, което го прави подходящо за меки салами и колбаси.
-
Какво е мнението за безжичната ютия на Lidl?
-
Какво е мнението за уреда за готвене на пара при приготвянето на бебешка храна и пюрета?
-
Какво е мнението за тапите за бутилки вино?
Сега изрових бележката от кутията, в която си ги събирам, обаче незнайно защо така е избледняла, че почти нищо не се разчита нормално. Под определен ъгъл на светлината успях да разчета и да си напиша на лист почти всичко, но най-долните кодове под Фискален бон доста ме затрудняват. Някой попадал ли е в такава ситуация? Изобщо някой ще си направи ли труда в магазина също да ги разчете както аз и да потвърди, че това което съм написала е вярно? Касовите бележки запазват ли се за определен период в системата им и могат ли да я потърсят, за да потвърдят моята и да се възползвам от гаранцията?

Нали освен това не са дълги по метър, че преди време голям смях падна с един салам Ххл, на касата ме питаха хората дали се продавал на метър
Надявах се по информацията, която разчетох от бележката да успеят да я открият в системата.
вкъщи е топло доста, но все пак ще помисля още малко