Номинации за най-голяма муня (тема 3)

  • 619 767
  • 5 407
# 4 785
Преди няколко дни валеше. Поглеждам през прозореца. Една жена рови упорито в контейнера. Наблизо друга с чадър я гледа и дава акъл… Не знам какво бяха изгубили, но си помислих, че са муни за нашата тема 😄
Виж целия пост
# 4 786
Аз съм изхвърляла пълна кутия цигари и съм си я вадела от контейнера. Не се гордея, че съм пушач.🙁
Веднъж изхвърлих едни стари маратонки на щерката, тя се разрева и ходи да си ги вади от контейнера една вечер. Нищо че имаше два чифта чисто нови, но си ги искала. 😵
Виж целия пост
# 4 787
Айде и аз да се "похваля" с моя мунски мозък.
Дълго време ходих по магазините да си търся сушилник за чинии. Преди това съм ровила из интернет да си харесам модели. Подготовка голяма. Накрая отидох и си купих сушилник. Прибрах се, а ММ само където не пукна от смях. Погледна ме и ме попита:
И къде точно ще си редиш чиниите?
И тогава се усетих, че съм купила голям сушилник за дрехи. Joy
Виж целия пост
# 4 788
Как може да объркаш сушилка за съдове и дрехи?
Виж целия пост
# 4 789
Как може да объркаш сушилка за съдове и дрехи?

Нямам никакъв логичен отговор. Явно съм била на тотален автопилот.
Виж целия пост
# 4 790
Последното ми ровене в кофата за боклук беше заради клиентка. Рових си офисното кошче, пълно само с хартии, та не беше кой знае какво. Но мунята според мен беше клиентката. Трябваше да изпиша в системата едни  данни и я предупредих, че е много важно да ми ги напише на листче точно както са, защото после тя ще има проблем да си довърши започнатата работа. Написа ми ги, сравнихме ги и двете с листчето дали съм преписала правилно. Правилно беше. Принтирах нужните документи, дадох й ги и тя си тръгна по живо по здраво, аз скъсах листчето, на което ми беше написала данните и го хвърлих. По-късно същия ден клиентката се върна, за да ми обясни как АЗ съм сгрешила данните. Аз с пълно спокойствие и любезно изражение на лицето изрових листчето от кофата, съединих частите ( нали го бях скъсала) и й показах да си види собствения почерк, с който ми е изписала всичко така както аз съм го преписала. Оправихме проблема после, но отне доста повече време и за мен, и за нея, а и най-вече за колегите от бек офис, които трябваше също да се включат, защото аз нямам административни права за нужната корекция.
Виж целия пост
# 4 791
Последно гледах Евровизия преди десетина години, и то не доброволно - просто вървеше в кръчмата и всички се вълнуваха.

Днес обаче съвсем лежерно се закачих и в процес реших да гласувам за две държави. От едно половин час се опитвам да се сетя коя беше втората...
Като ги резюмират я се сетя, я не.
Виж целия пост
# 4 792
Ох, всеки път се ядосвам, че националната тв ни занимава с Евровизия. Имам чувството, че само бившите соцдържави се вълнуват от нея.
Виж целия пост
# 4 793
Ох, всеки път се ядосвам, че националната тв ни занимава с Евровизия. Имам чувството, че само бившите соцдържави се вълнуват от нея.

В Германия се харесва от широката публика, аз винаги съм била пас, защото е силно политизирана и в последните години някакво фрийк шоу. Тази година имаше добри песни с етно мотиви, харесах Холандия и още няколко, но за второто място така и не се сетих. Украйна ако спечели, няма да е незаслужено.

Днес се проявих пред бригада майстори, трима паркирали в гаража. Успях да изгубя дистанционното, три пъти преобръщане на съдържанието на чантата, търсене в колата, из къщи. Беше в предния джоб на дънките. Вече мислех да им взимам хотелски стаи наблизо, ако не могат да си тръгнат.
Виж целия пост
# 4 794
Аз днес щях да се докарам до инфаркт....Днес трябва да залепим лист с отчета на водомерите или да ги пратим на вайбър.Аз казвам на щерката снимай ги и аз ще ги пратя....речено сторено..Аз обаче съм записала показанията на литрите а не на кубиците.След изпращането реших ей така информативно да проверя от минали път до сега как вървят нещата.И що да видя 200 кубика за 6 месеца....не,неееее сърцето ме заболя свитки ми излезнаха сухо гърло и затруднено дишане...Мисля си следващия месец ще се яде вятър на скара,но вода се плаща....Проверявам и топлата вода....и тя някакви близо 70 кубика отгоре....Вече си представях как съм длъжник и ми режат водата.....Викам,чакай да проверя как се разчита водомер да няма някаква грешка....Опа ами разбира се аз гледам литри не кубиците....отдъхнах си защото при тях имам 1 кубик от едната и 2 от другата....А мунското е,че не за първи път правя отчета на водомерите,но защо така се обърках този път не знам....да не обяснявам пък как слезнах на следващата метростанция от тази на която ми трябваше и се качих наново мислейки,че съм слезнала метростанция  по рано ....Днес беше ужасен ден лягам да спя😴
Виж целия пост
# 4 795
Получавам пратка, вземам каквото ми е необходимо и кашона с бабъл найлонките (забравих как се казват), го мятам на задната седалка.
Тръгвам да взема детето от училище и реших да сваля гюрука, че много топло. Карам аз и чувам странен шум. Погледнах назад и ... найлонките направо хвърчат във въздуха.

Кабриолетите са за умни и подредени хора...
Виж целия пост
# 4 796
Преди два дни го докарах, като видеото в началото с разликата че изгасих пламъците. Повече от 10 г ползвах фурна,  на която горния реотан беше покрит, сега от година този не е, ами хартията за печене не огнеупорна.
Виж целия пост
# 4 797
От Джъмбо си купих одеяло за погасяване на пожар - сгънато в калъф. Беше около 10 лева. Държа го близо до печката с надеждата никога да не се налага да го използвам.
Виж целия пост
# 4 798
Преди два дни го докарах, като видеото в началото с разликата че изгасих пламъците. Повече от 10 г ползвах фурна,  на която горния реотан беше покрит, сега от година този не е, ами хартията за печене не огнеупорна.
О да, много е ефектно Grinning
Още си спомням първия път като пробвах грила на фурната - наредила муня ви Натка там някакви наденички сигурно май бяха, на хартия че да не търка тавата... хартията естествено по-голяма от тавата и ъглите стърчат нагоре. Нататък е ясно - отидох че замириса на дим, а като отворих да видя какво става, насреща ми и пламък подскочи като влезе кислород.
И смешното е че точно преди да ги метна във фурната, говорих с приятел и се шегувахме понеже и двамата се канехме да готвим, подкачах го да викам ли пожарната предварително или да изчакаме да почне и те по дима ще го намерят Grinning
По-късно се чухме пак и го попитах успял ли е да подпали нещо. Не успял.
"Пфу! Аматьор! Все аз трябва да ви уча и това как се прави... слушай сега да ти кажа!" Joy
Няма нужда да казвам че човекът беше в ступор, нали? Grinning Хем си ме познава.
Виж целия пост
# 4 799
Уф, едно приятелско семейство разказваха как тръгнали на гости. По път видяли една пожарна кола и родителите казали на децата да махат на пожарникарите. А пожарникарите отивали у тях....

Номерът с хартията за печене и аз съм го правила. Няма измирисване после.
Преди 2 години горе долу реших да правя крутони с чубрица и зехтин. Сложих ги във фурната, пуснах я. По едно време страшно започна да ми люти на очите. Мих, бърсах, отворих прозореца. Само по-зле става. Сетих се какво става чак когато сервирах супата и ММ попита дали случайно не съм направила и крутони ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия